ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mili78
24. feb 2011

@bibi24 .... no to aj na mne budu vidiet aka som vystresovana :D na mne to aj v nemocnici videli...sa ma lekarka vypytovala, ze co som taka placliva...a potom sa ma opytala, ze ci chcem dievcatko alebo chlapceka...no a mne viac nebolo treba a hned som sa rozplakala...samozrejme ma sprdla, ze ked budem vyplakavat, tak sa to nepodari, ze mam pozitivne mysliet :D

kaciatko81
24. feb 2011

@bibi24 @mili78 ja som bola takto dopichana v nemocnici, kazdy den okrem weekendu, skoro dva tyzdne. pri narkoze uz nemali kam pichat... ja viem, ono toto je 50/50... a tu info ti fakt nemusela davat 😖 budu ti volat okolo obeda, pripadne poobede

lowee
24. feb 2011

@mili78 no hadam este tento rok......lebosa zbaznim 😖

bibi24
24. feb 2011

@mili78 Vsak ja viem, ze oni to vsetci myslia dobre...ale... Kym to niekto neprezije, tak nevie. Ako slova typu musis mysliet pozitivne a ked na to nebudes mysliet, tak sa podari mi uz lezu hore krkom. Najradsej by som povedala, ze NIE, nepodari, lebo z tych spermii sa proste zazrak neudeje. Zobudte sa!

@kaciatko81 Inak teraz si spominam, ze mne tiez narkozu potom pichali nie na zapastie, ale trocha vyssie...
Aj teraz pichas ten fraxiparin? Nejak som tuto info prehliadla....
Ty si mala testy negativne? to ako?

mili78
24. feb 2011

@lowee ... neboj...ty si este mladucka...ked som mala tolko rokov, tak som este na dietatko ani nepomyslela 🙂

@bibi24 ...ved prave...tiez mam sto chuti kazdemu vykricat nech ide do kelu s takymi recami....vidis, my mame spermie dobre a kvoli mne to nejde :(

kaciatko81
24. feb 2011

@bibi24 presne, ja tiez ked pocujem, ze mame ist na dovolenku alebo mam na to prestat mysliet, prestat tlacit na pilu a podobne tak mi to dooost vadi. ale nemam chut to stale niekomu vysvetlovat. mne to pichli do chrbta ruky. hej, fraxiparin picham, rano hormony, vecer fr. neviem ako to, hcg bolo okolo 300 a na teste totalny duch, ani vidiet ho nebolo... a potom uz som bola v podstate v nemocnici

lowee
24. feb 2011

@mili78 mlada som ano mas pravdu ale spermii su cim dal biednejsie,,,,, smil isli na1mila teraz nevieme uz dlho nebol na spermonograme....takze chcem jeho deti a nie darcovkse.....vies.... tak nam to odporucili teraz .. a vy mate len jeden v pare nieco ale my obaja ja pco a on spermii zle

bibi24
24. feb 2011

@mili78 Ved este nevies, ci nejde 😉 Aj ked mam z teba pocit, ze uz si vnutorne presvedcena, ze to nevyslo, cooo?

@lowee kolko mas rokov? Nieco cez 20 ak si spominam dobre. Ja si pamatam, ze vtedy som aj dieta chcela, ale manzel (vtedy este priatel) nechcel a ani to nebolo realne - byt, praca a pod. a teraz uz skusame 2 roky....

A odteraz kazdemu odporucam - necakajte, majte dieta cim skor.

mili78
24. feb 2011

@lowee ... no nastastie, priatel ma spremie zatial ok .... tak to je ine u vas potom, to chapem preco uz zacinate s bojom o dietatko...

@bibi24 ... ano... mam take tušáky...a mna moje tušáky malokedy sklamali ☹

bibi24
24. feb 2011

@mili78 Moja zlata. Este troska vydrz, este tam nadej je. Sme sice realistky, ale nadej nestracame, dobre? 🙂

mili78
24. feb 2011

@bibi24 .... modlim sa za fazulky kazdy vecer ked líham do postele, kazde rano ked oci otvorim...lahsie by sa mi dychalo keby sme mali aspon jedneho mrazacika...ale ani to...ak to nevyslo, tak uz ziadna dalsia sanca 😒

lowee
24. feb 2011

@bibi24 ano 21rokou ,tak tak a moj priatel deti velmi chce teda stale povie chcem maleho davidka,ale na pohalvi nezalezi len ench su zdrave. a doktori v car nam povedali,ze smesa mudro rozhodli radcje skor ako neskor.. a mylsim si ze nie sme uz taki detsky ako su ludia 20rocny ... byt mame auto mame vsetko novo zariadenne a uz chceme len babooo

lowee
24. feb 2011

@mili78 n ved zato ,ale aj ked sme nevedeli ,ze mame nieco on aj ja .... aj predtym sme chceli ale cakali sme nech si vsetko zariadime a prerobime a potom a neslo to... tak sme v iscare a vsetci verime ze nam pomozu

bibi24
24. feb 2011

@lowee Dobre robite 😉

@mili78 akoze nie je sanca, ved mas este dalsie pokusy 😉 hlavu hore, dievca 😉

lowee
24. feb 2011

@bibi24 diky,,, moc....a kedy ti uz budu vlat to su motaci jaha oni vzdy zabudaju aj men pri genetike ....cakam a niccc,,,,,,,,,,,, a velmi som zvedava co ti povedia. 😉

mili78
24. feb 2011

@bibi24 ... no ked si predstavim co by nas zase cakalo...az mi je tazko 🙂

kaciatko81
24. feb 2011

@mili78 neboj, nic nie je stratene, ja hovorim, ze kym nemas ten vysledok, tak stale je sanca.
@bibi24 nam by nepomohlo ani keby sme zacali dieta riesit hned, tak ci tak by sme sa dostali do car... ale zasa viem, ze vtedy by sme si to vsetko nemohli dovolit. takze je to asi tak, ako to ma byt

nemko
24. feb 2011

@bibi24 nebud smutna 😉 musime bojovat takze hlavu hore 😉 a este nemas vysledok z krvi takze ziadny smutok 😉

bibi24
24. feb 2011

Baby, takze uz volali a negativne.....

marrad
24. feb 2011

@bibi24
nevadi, nevyslo to dnes vyjde to nabuduce....
Viem o com hovorim, mam uz kopec negativnych pokusov za sebou mam vela rokov ale este stael dufam a nevzdavam....
treba sa otriasta ist dalej.....
Velmi vsetkým drzim palce...

lowee
24. feb 2011

@bibi24 no ahoj,cakala soma teraz pozeram ,ze uz pises ,je mi to luto a uplne som verila ,zesa ti to podari,.
nadarmo ti poviem ,ze nebud smutna ,ked budes ale tak nevzdavajsa,
😖

kaciatko81
24. feb 2011

@bibi24 je mi to luto, nepoviem nic viac 😔
@marrad ahoj maji

kaaaty
24. feb 2011

@bibi24 bibi poriadne sa vyplac...to ti pomoze dostat zo seba pocity...a potom hlavu hore a bojovat dalej....
drz sa nie si v tom sama je nas tu vela

holly74
24. feb 2011

@bibi24 ☹ ☹ ☹
Bibi, ale si skvelá koľko optimizmu vlievaš do ostatných...
@kaciatko81 Ahoj kaciatko, takže už stimuluješ? ja rátam každé ráno na prstoch koľko dní do kontroly sliznice, akoby mi to mohlo nejako ten čas urýchliť...

kaciatko81
24. feb 2011

@holly74 ano, ale doktora hr. som este ani raz nevidela 😀 uvidim ako zajtra, dufam, ze ta tekutina tam nebude 😒

nemko
24. feb 2011

@bibi24 asi teraz su akekolvek slova utechy zbytocne, drz sa 😒 a nezabudni : bojujeme dalej, sme silne baby 🙂

holly74
24. feb 2011

@kaciatko81 Ja dúfam že ho v utorok uvidím 😉

mili78
24. feb 2011

@bibi24 ... Bibuska ☹ jedno velke objatie ti posielam...drz sa moja

mili78
24. feb 2011

asi maju vela toho v Iscare, nejako su domotaní...mi teraz volala sestricka, ze sa chce spytat, ako dopadol vysledok z krvicky na potvrdenie tehotenstva? som kukala ako puk, reku prosiiiim? ja idem az v pondelok na krv...a ona, ze k nam? ja ze ano...ona ze, aha, tak potom v pondelok..dovi 😀 to co malo byt?

petuska123
24. feb 2011

@mili78 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to bolo dobre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre