ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
16. mar 2011

@majka21 majusik dakujem, ale ja mrazit nedavam , uvidime ako sa dohodneme s docentom, ale na 2 bezpodmienecne trvam 😉

majka21
16. mar 2011

Veď to je v poriadku, ja viem, ani prvý raz si si nedala mraziť, ale predsa, veď potom ich môžeš dať aj na darovanie ak sa nemýlim. Nerozmyslíš si to ešte? 😉

nemko
16. mar 2011

@majka21 nie majusik 🙂

mary10
16. mar 2011

@nemko ahoj, prepac, ze sa pytam tak blbo, preco nechcete mrazit? ved je to idealne 2 vlozit, 2 zamrazit, clovek nikdy nevie, ved len aby to vyslo!!!, ...ale stat sa moze vselico a potom nebudes musiet znovu stimulovat. My sme mali raz krasne 3 po PK dali sme ich vlozit vsetky, lebo uz bolo tazko 1 zamrazit, lebo bolo 150 bunkove, teda daju sa vlozit aj 3, len som im to podpisala, ze som bola poucena aj o rizikach...ja uz mam zo stimulovania a injekcii pomaly"nocnu moru",nam nikdy nevyslo nic zamrazit a ani to nevyslo... Drzim palce, aby ti to vyslo akokolvek sa rozhodnes 🙂 , ale to mrazenie je urcite na zamyslenie.

lowee
16. mar 2011

@holly74 tak dakujem 🙂

nemko
17. mar 2011

@mary10 prepac, ale je to moje rozhodnutie a dovody vypisovat urcite nebudem, nechcem byt drza ani nechcem aby si to zle pochopila, ale proste mrazit nechcem, nebudem a ked bude treba ist aj na dalsie 4 IVF vzdy budem len a len stimulovat a vkladat cerstve😉
sorry, ale viac sa tu na tuto temu a vypisovat preco nechcem mrazit bavit nebudem - a nemyslim to arogantne ani drzo ci nejako osobne 😉

ladybaby
17. mar 2011

@nemko to kedy si pisala? 6:02 - ved to je hlboka noc... heslo: rano oci otvaram a na kona pridavam😀
Drzim ti na dnes silno silno palce, nech si coskoro mamina 🙂 !!!!! Do tretice vsetko dobre!!!!!!!!

lowee
17. mar 2011

chapem uplne tych co citam .. jedna marzit necce lebo chce len cerstyv material.......ok
druha by mrazila lebo uz nemusi mat vajicka atak ... aj to chaopem to je kazdeho osobna vec ako robi ...
ja urcitedam merazit ajtra mam dober takze napisem ako som dopadla.. ja uz ked vajicka nebudu konim nechcem stale na odber ... 😉

nemko
17. mar 2011

baby mam to za sebou a v sebe 3 blastocysty - drzim aj vam palce a dakujem za podporu

marrad
17. mar 2011

@nemko

drzim palciska.....

nemko
17. mar 2011

@marrad dakujem moc

holly74
17. mar 2011

@nemko Drž sa Nemko a príjemné čakanie na pozitívny výsledok ti prajem. 😉

nemko
17. mar 2011

@holly74 dakujem, dufam, ze aspon 1 zabojuje

holly74
17. mar 2011

@nemko Keď už boli blastulky, tak je veľká šanca, veď vieš...

mary10
17. mar 2011

@nemko prepac, ze som sa tak blbo opytala, bola som zaslepena mojou situaciou, samozrejme je to kazdeho osobna vec....,este raz sorry. Drzim ti palce a dufam, ze zakratko uvidis na teste //, 🙂 🙂 🙂

majka21
17. mar 2011

@nemko, držím palce, ale maximálne na dvojičky. To by bolo super. Opatruj sa!!!!!!!! 😵

nemko
17. mar 2011

@majka21 dakujem majusik 😀

ladybaby
18. mar 2011

Ahojte, aj vy ste mali po ET take velke brucho? NIc mi nie je, len brucho mam velke uz 4dni od ET. dik

holly74
18. mar 2011

@ladybaby Ahoj, mala som a aj sa mi dostavil OHSS...opatruj sa a keby akékoľvek podozrenie, volaj Dr.

nemko
18. mar 2011

baby caute, ja sa citim hrozne, branicu mam ako keby ma niekto kopal ☹ posledne ivf, ale takto som netrpela este ani pri jednom 😒 😒 dufam, ze z 3 bojovnikov aspon 1 bude bojovat.

holly74
18. mar 2011

@nemko zlatko, vari to nechce byť ohss?

nemko
18. mar 2011

@holly74 asi uz je 😒 ale nevadi, musim vydrzat a pit, pit,pit

holly74
18. mar 2011

@nemko Ano, čo iné nám ženám ostáva ako vydržať to všetko...opatruj sa teda...si na pn?

nemko
18. mar 2011

@holly74 ja nepracujem tak oddychujem stale 😉 😉

ladybaby
18. mar 2011

@holly74 holly, ty kedy ides na krv? A do kedy si mala pri ET take velke brucho? Mam taku mizernu naladu, vsetko vidim cierne....

holly74
18. mar 2011

@ladybaby Dnes som bola, takže poobede sa dozviem ortieľ....podľa testov čo som si robila, bude negatívny...ja sa už ani nevládzem nad tým asi trápiť, tri nevydarené pokusy z 11 embryí......ale budem sa musieť pozbierať nejako z toho, čo iné mi zostáva
To veľké brucho som mala takých 5 dní, aj mi z neho odsávali vodu...no a potom čo mi splaslo som dostala ms...takže človek si nevyberie čo je horšie, či ohs alebo negatívny výsledok ...☹ Moc som ťa v tej smutnej nálada asi nepovzbudila, prepáč..takže aspoň takto: Držkaj sa a hlavu hore, všetko bude ok!

holly74
18. mar 2011

@nemko tak to hej...si sa dobre vydala ? 😉

ladybaby
18. mar 2011

@holly74 no uvidis co ti dnes daju vediet......
ja som mala 10embryii, 2 6bunkove som si dala vlozit, 3sa prestali casom vyvijat a este mam 5 mrazaciokov...tak uvidim ako dopadnem...
drz sa!.

holly74
18. mar 2011

@ladybaby To si skoro presne tak ako ja, 5 mi zmrazili, dve 6- bunk. vložili, ostatné sa prestali vyvíjať do 3 dní...ked pôjdem na 2. IVF a náhodou bude takýto veľký počet, tak si dám určite PK, aby sa zbytočne nemrazili tie ktoré nemajú šancu dôjsť do štádia blastocysty...

ladybaby
18. mar 2011

@holly74 asi nieco na tom bude....kolko dni po ET mas dnes / isla si na test? Mne hovorili 15. Vraj mi vydrzia 3krabice utrosu, ale vcera som to ratala a na posledne dni to nevydrzi (brala som uz od OPU), budem si musiet ist dat predpisat.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre