• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
@katus27 jasné, že sa dočkáš, ja som naposledy čakala síce dva mesiace, volali mi začiatkom januára, no keď som začala so stimulkou, tak mi povedali, že mám u nich schválenú žiadosť už od novembra :angry: treba im to pripomínať...
28. sep 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 Ja som po ET dostala vždy ešte počas vkladania utrošu, kt. treba brať až do výsledkov krvi...no keď som ju už dostala tak som ho vysadila a na krv som ani nešla..., ale pri Ketku to bolo iné, vtedy som ju dostala až tak 2 dni po vysadení...Kedy máš ísť na krv?
28. sep 2011 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 v piatok, to budem 14 deň od ET a stále dúfam :pensive:
28. sep 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katus27 ahoj,zavolaj do poistovni a opytaj sa ze co im tolko trva
@bobi3 ahoj,lebo lattakova je na dovolenke az do 12.oktobra aspon mne tak hovorila a ze mam ist k dr.marsikovi na pripravu,drzim ti moc palceky aby tá mrcha uz neprisla a aby si v piatok dostala dobre spravy :slight_smile: :slight_smile:
28. sep 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 ďakujem moja, uvidíme :confounded: Maršík ťa bude pripravovať na KET? Moc moc ti držím palčeky!!!!!!!!!! Musí to vyjsť!!! :wink:
28. sep 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81
@zambilka
@monesz226 vdaka :wink: Doteraz som nemala ziadne problemy az na to, ze sa uz dlhsi cas nedari :confounded:. Ale to asi vacsina :grinning: Robili vam 1.vyšetrenia v kratkom case, alebo ste museli dlhsie cakat? U mna budu musiet asi hladat od piky.. Pri standardnych vysetreniach bolo vzdy vsetko OK...
28. sep 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ja som dostala vzdy az po vysadeni utrogestanu, cca 2-3 dni.
28. sep 2011 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky
tak asi som tehotná, spravila som si teraz testík a // sú tam !!! Tá druhá je síce slabšia, ale je :slight_smile: Ešte nechcem predbiehať, zajtra idem na krv, no strašne sa teším. Dúfam, že všetko bude v poriadku.
29. sep 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@bobi3 jeeej, tak to sa moc tesiiiim :slight_smile: dufam, ze dnes to uz budes mat potvrdene :slight_smile:
30. sep 2011 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ahoj,strasneeee sa tesim ze sa vam to podarilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. sep 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 tak teraz som napätá, čo ukázala tá krv. Moc držím palce, Bobi!
30. sep 2011 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 Bobi, tak ako?
30. sep 2011 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby.Mam taky problem a neviem ci to tak ma byt.Vcera mi vkladali 2 vajka a neznesitelne ma odvcera boli brucho.To tak ma byt?Mali ste to niektora?Co to moze byt?A kazali my 2 az 3 litre vody vypit.To mam vazne tolko pit denne?Budem rada za rychlu odpoved.Vdaka.
1. okt 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mamartinka, veľké bolesti by nemali byť,skôr len taký mierny tlak ako pred menzes. Piť musiš vela hrozi hyperstimulačny syndrom. Všimaj si či sa ti nezväčšuje brucho.pripadne zavolaj do centra.
1. okt 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 tak či onak držím ti veľmi palce hlavne mysli pozitívne
2. okt 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka no určite volaj do centra
2. okt 2011 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@insolka ahoj,dakujem ti velmi pekne,v utorok idem uz konecne na konzultaciu o priprave na Ket,uz sa neviem dockat aby moje dve babuliatka boli u mna v brusku a iba verit a dufat ze sa to podari :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. okt 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monesz226 @holly74 @ladybaby
tak nakoniec vraj negatívne :frowning2: nerozumieme tomu, lebo testík ukazoval niečo iné...
3. okt 2011 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspoň dúfam, že už mi nešibe a nebola to nejaká fatamorgána... no čiaročka je voľným okom viditeľná, takže nás to trochu prekvapilo, keď zavolali, že negatívne :cry:
3. okt 2011 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mayka Ahoj Ja ISCAR môžem len odporučiť :slight_smile: bola som pod vedením docenta Válkyho a bola som veľmi spokojná.Je to už starší pánko no veľmi skúsený odborník.taký rozprávkový deduško :grinning: dal ma do poriadku aj psychicky príjemným prístupom aj fyzicky. Po úspešnom IVF sa už 4 mesiac tešíme z našej nádhernej dcérenky :slight_smile: :wink:
3. okt 2011 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@mamartinka Ahoj no išla by som do centra pre istotu až tak veľmi by ťa bruško bolieť nemalo..trocha je normálne..a áno piť,piť koľko vládzeš...Ja som si aj na noc k posteli brala dvoj litrovú fľašu a cedila vždy keď som vstala :grinning:
3. okt 2011 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka asi uz pisem neskoro, ale ako pisali baby, neznesitelne by to nemalo byt. mal by ta vidiet dr. a s tou vodou, no treba pit, co najviac. mne ked sa rozbehol ohss, tak som tahala aj vyse 6l denne.
@bobi3 nechapem :frowning2:
@monesz226 drzkaj sa :dizzy_face:
3. okt 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 vidíš ju aj ty?
3. okt 2011 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 bohuzial, stava sa vselico :frowning2: :confounded: Ja som mala 2 rozporuplne vysledky dokonca z jednej a tej istej krvi.
3. okt 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 ako rozporuplné? :confused:
3. okt 2011 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ali mne sa zda, ze nieco tam je, ale to ti nepomoze :pensive: neviem, co by sa dalo urobit
3. okt 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 no už nič, krv je rozhodujúcejšia, ja som sa len chcela utvrdiť v tom, že mi z toho celého nešibe a čiarku vidia aj ostatní :wink: že som po tom všetkom ešte normálna :frowning2: :grinning:
3. okt 2011 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 To znamena, ze sa moze stat aj pripad, ako sa stal mne. Nahodou som bola na utz na 15. den po KET (krv na 13. den negativna) a podla utz islo o skore tehotenstvo - vysoka sliznica, mala dutinka. Zobrali mi krv opat, spravili z krvneho sera klasicky tehu test a bol jasne pozitivny. Na druhy den, po rozbore z tej istej krvi, mi volali, ze je to negativne. O tyzden som dostala ms.
3. okt 2011 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 jaj, tak ty si to mala ešte viac stresujúcejšie ako ja, je mi to ľúto, no príroda je asi fakt nevyspytateľná... v tomto asi nič nie je isté. Ja som ms už tiež dostala :confounded:
3. okt 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ty brdo vsak tam je //. tak co sa stalo z krvou?? :frowning2:
3. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok