ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 takze toto prve ivf nevyslo ze a teraz ides na ket ale to akoze sa rata este do 1.ivf sa mi zda ze tak som to dobre pochopila, ako dobre ze ti zostali aspon snehuliaciky mne nezostalo nic absolutne len to co mam dufam ze to tam aj zostane, lebo nemam chut cakat dalsie tri alebo kolko mesiacov na dalsiu darkynu, a ozaj u vas je aky problem?

ada83
29. mar 2013

@sandra077 no neviem može to byť že sa uhniezduje vtedy možeš mat výtok

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 my mame zlí spermiogram a ja mam na hranici stihnu tak uvidime dufam že mrazacikovia budu bojovnejši ako tato blastocysta čo mi dali

sandra077
29. mar 2013

@ada83 neviem som smutna dako... 😒

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 fiiiha ty si mala tiez blastocystu a pockaj aj si testovala a bolo snehobielo? vsak ja som tiez mala blasticku ty kokso nechapem ta by sa mala aj celkom chytit, a je pravda ze pri ket mas inak pripravovanu sliznicu ja som bola pripravovana ako na ket velakrat vide ket a zamrazene mas co? ake a to s tou stitnou vies co ti poviem znama otehotnela aj s nou ale ked je tam aj spermiogram zly

ada83
29. mar 2013

@sandra077 skusala si aj test nebud smutna to može byť s uhniezdovania

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 hej mala som blastocystu a 2 morulky mrazili a tie dalšie 2 ani neviem v ako su stadiu lebo som sa o nich dozvedela až v kancelarii že ich mam 4 hej testovala som bol test biely ale som u torok na krv a mala som HCG 27 a na opakovanej krvi mi klesalo tak som zvedala čo povie doktorka že čo sa udialo ty ku komu chodiš?

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 ja odpadnem to je zaujimave ty kokos ze blastocysta a neprezila a to hcg no dost malo, mozno sa to tam snazilo ale nieco to tam nenechalo ja chodim k valkymu, tak ja som zvedava dufam ze budem mat pozitivnu krv lebo odpadnem uz som nastartovana ze som tehu a vsetko videla si testy ze? tak ja neviem aj to silnie tak dufam ze je to dobre a na kolkaty den si sa testovala? no ale zvykne vist fakt ten ket mozno

muchotravka166
29. mar 2013

@sandra077 veru nebud smutna lebo dostanes

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 ja asom dala test na 9 den a nič tak som išla na krv s tým že som sestričke povedala že nič a pýtala som sa jej že či možem po mrche prisť za dr sa dohodnuť na ket ona že dohodneme sa že nie je problem ale potom ako mi druhý krát volala že nič s toho nieje a že mám prisť po dalšej mrche tak ta bola teraz tak idem čo mi poviem
inač ja som chcela aby mi dali 2 a oni že som mlada a zdrava že mi stači 1.
inač prečo si išla na darkyňu?

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 ty kokos mne tiez chceli dat jedno, ale ja som si dobreee ze dala dve pretoze mi nic uz nezostalo a vyzera to asi tak ze sa chytili obe a budem mat aspon surodencov od jednej darkyne chapes rovnako si budu geneticky biologicky ci ako to mam napisat, ja mam predcasne ovarialne zlyhanie menopauza

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 to by bolo dobre kedy boli 2jicky a boli by surodenci ja som trvala na dvojičkach ale embriolog že dame 1 ja že 2 a potom povedala uvidime čo povie doktorka a medzi tým sestrčka že je to nárocne ked budu 2 ja že nevadí viem si to predstaviť a potom prišla dr že kolko budeme vkladať a ja jej že by som chcela 2 ona nie dame 1 tak som bola na nervy dúfam že teraz ak sa rozmrazia daju mi 2

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 jaa odpadnem do riti tak toto je sila ty si chcela dve a doktorka za teba rozhodla a teraz jej to mozes vyhodit na oci ze keby si dala dve jedno sa mohlo chytit presne toto som nechcela ja lebo by som o.jebala niekoho , ale tak vies u mna ked nezostalo nic a to som sa cudovala ze docent nenamietal asi vie aka som temperamentna 😀

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 inak ja som od teba mladsia o rok aj nieco a dali mi dve

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 no vidiš asi zaleží ku komu chodiš mne najprv povedali že mám len 3 embrijka 1 blastocystu a 2 morulky a že tie zamrazia lebo 1 sa neopalti mraziť že sa mrazi po 2

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 odpadnem mne zase toto nepovedali ze jedno sa neoplati mrazit a to preco vlastne sa neoplati? myslis ze by ma oklamali ze mi ta jedna morula zostala ale povedali ze nie aby to nemuseli mrazit to asi nie ze. no dufam ze vsetko dobre dopadne, ale ta tvoja doktorka to myslim ze som registrovala chodis petrovej ze, no ja som povedala ze chcem dve ja som tam hned skocila na valkyho ze mam dve blastocysty ackovu a beckovu a jednu morulu a ze neni iste ze zostane na mrazenie tak pan docent chcem dve, on ze viete co chodte uz vy ackova beckova a smial sa a ze dame dve

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 mna oklamali už v to ako povedali že su len 3 čo prežili PK z 7 oplodnených cez ICSI to som sa až v kancelarii ako som išla na krv a zapaltit mrazenie dozvedela že su 4 v mrazaku keby som toto vedela skor tak by som sa dlhsie stale za svojim ale čo už život ide dalej potom som si povedala že si o rok pojdem pre druhe a nemusim už nič kupovať budeme mať veci po tomto ale nič si moju dr ja chodim k lattakovej 😀 😉 😉 😉

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 jaaj k lattakovej, ozaj teraz ako hovoris to mrazenie, no my sme to mali zaplatene a kedze sme nic nemrazili ty vole tak to akoze by nam nemali vratit prachy?????????????????? vsak inak najprv docent hovoril ze mame 7 oocytov, potom ze 5 povedala embryologicka a nakoniec ze ku dnu et zostali tri dve som vlozila a nakoniec mi nezostalo nic na mrazenie no na toto sa spytam

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 budes trochu dlhsie čakať na prachy čo som pocula opýtaj sa ako pojdeš na krv možno sa dozvieš že maš zmrazene ako ja 😀 😀 😀

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 jaa odpadnem to by som fakt odpadla boze, vsak som volala embryologicke na druhy den a ze nic neprezilo ty kokos by som sa po..

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 inaak takze prachy mi musia vratit ze? ani neviem kolko sa plati za to ty kokos

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 to ja ako mi to povedala v kancelarii ja že vážne ved mi povedali že mám len 2 zamrazené ona že 3 sledovali na vklad a tie dve neviem či hneť zamrazili alebo v akom štadiu možno sa dozviem v utorok

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 150 je za mrazenie a 6 je na mesiac uskladnenia

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 no pockaj ze pri darovanych to je ine bola som sa spytat manzela a hovorii ze my sme platili cakom pak cely balik nie zlvast to a to

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 tak to neviem potom ako to tam funguje ak sa smiem opýtať kolko vás to stále z darovan vjičkami my sme už tam nechali ako som počitala zatial asi 1300 za 3 IUI aj laparku

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 no 1700 je balik je v tom, pk, mrazenie, a neviem co este icsi a picsi a neviem no ale dokopy sme urcite nechali uz v ba 3000eur cesta a tak

muchotravka166
29. mar 2013

@muchotravka166 vies ja ratam vsetko lebo aj benzin a tak neni to daleko kusok fakt par minut mozna pol hodina

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 tak tiež už dosť penazí tu cestu som ani neratala my to nemáme moc daleko 😉 😉 ty si z ba?

muchotravka166
29. mar 2013

@ada83 nie priamo 30 minut odtial 32 km

ada83
29. mar 2013

@muchotravka166 my to mame asi tiež 30 minut podla prevadzky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre