• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

16. januára 2017 
@elle81 nee? po ivf nepotrebovali? :confused:
4. apr 2013 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 tak jasne do konca roka budem tehula aj keby tanky padali :slight_smile:
4. apr 2013 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@sandra077 tanky nestihnu padat moja a uz to bude
4. apr 2013 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
4. apr 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 ALE TO JE UZ AJ TAK JEDNO
4. apr 2013 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elle81 hmm divne...mne sestricka povedala ze mam aj tak prist ze doktor to bude urcite chciet vidiet na sto percent ze je to negativne...
4. apr 2013 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sandra077 tak vidis, tak mozes este chvilku dufat...nadej umiera posledná :slight_smile:
4. apr 2013 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elle81 :slight_smile: tak zase fyziologia nepusti :slight_smile: uz si planujem co budem robit buduci tyzden chcem zacat behavat snad bude uz krajsie pocasie :slight_smile:
4. apr 2013 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak dnes sme na NT UZV screeningu dopadli dobre :slight_smile: Nakoniec som nebola v centre, ale ma poslali KOCH-ovi, v centre na to nemaju vybavenie, to len pan docent nejako poplietol ze chcel aby som tam prisla :frowning2: ... Mame 5cm, rucicky, nozicky, nostek, 10 prstekov... Asi 20 minut som sa na ufonika pozerala lebo sa tak mrvil, ze ho lekarka nevedela pomerat :slight_smile: Uuuuuzasny pocit... cumlal si prsteky, suchal si nostek, velmi akcne babatko :slight_smile: Parametre - nosova kosticka aj sijove prejasnenie dopadli velmi dobre, tak uz len aby dopadla dobre aj krvicka :slight_smile:
4. apr 2013 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (8)
@sandra077 to som si aj ja povedala, ze zacnem behat ak by to nevyslo, presne tak, netraba sa tomu poddat
4. apr 2013 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sandra077 ach, to som sa aj ja, ked som mala test negat:slight_smile: ale len trošku a pomohlo veru
4. apr 2013 o 19:12  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo jeeeej....to je ten najkrajší program v telke :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: čo?
4. apr 2013 o 19:13  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@muchotravka166 počúvaj ma, tie tvoje niektoré hlášky....veľmi dobré:slight_smile: ale máš svatú pravdu:slight_smile:
4. apr 2013 o 19:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka to anooo :wink: :wink: :wink: malinke sa mi postaralo o najkrajsi zazitok :slight_smile:
4. apr 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@martinazvo straaasne ti to prajem a závidím-ale v DOBROM:slight_smile: verím že sa aj my ostatné dočkáme....fakt sa na to už teším:slight_smile:
4. apr 2013 o 19:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka boze ani nevies ako vam to vsetkym prajem..... je to sice neustaly strach (toho sa uz asi nezbavim), ale pozorovat nieco tak malinke a pritom hotoveho cloviecika - no je to zazrak :wink:
4. apr 2013 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo ale ved ja viem že nám to praješ:slight_smile: hej, s tým strachom máš pravdu.....celý život sa budeme báť o deti :unamused:

áno, to teda zázrak je. najvacsí na svete....to som veru nikdy takto nevnímala...ale teraz ked tu píšeme o delení buniek o tom ako rýchlo od začiatku rastú......a všetko sa tvorí...je to až na neuverenie:slight_smile:
4. apr 2013 o 19:33  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinazvo a vôbec, pred "chvílkou" si bola v šiestom týždni.....tak to mam zafixované...a už tam vidím trinástku...strašne to všetko uteká.
4. apr 2013 o 19:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka presne....... ja som spocitala tyzdne co som bola PN.... ja ze tak 8-9....... a figu, 11 :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2013 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo fuuu haaaa, no dost...ja som bola len raz na marodke, pred 16 rokmi, ale teraz po kete pôjdem n dva týždne...viem že uhniezdeniu to nemusí pomôcť ale je to už tak psychické trošku...teraz som nesedela a chodila a tulala sa takže teraz si to pekne odsedím a odležím..a uvidíme čo z toho bude:slight_smile:
4. apr 2013 o 19:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cucoriedkacucoriedka ja som za, treba vyskusat aj tak aj tak :slight_smile: aspon budes vediet ze si pre to spravila maximum... ja verim ze to vyjde! :wink:
4. apr 2013 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinazvo no, tak to aj ja verím...:slight_smile: a dakujem ti velmi pekne, si zlatá:slight_smile:
4. apr 2013 o 19:48  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@cucoriedkacucoriedka ooo uz som sa zlakla ze ma za to vyhodiiite :grinning: :grinning: ale ja mam rada pravdu vies :stuck_out_tongue_closed_eyes: uprimne mne toto velmi pomaha prejst tazkym obdobim ked robim aj blbosti a jednoducho snazim sa vtipne brat vsetko
4. apr 2013 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muchotravka166 áno, aj mne to pomohlo, od kedy som tu...a možno by som to aj ťažšie brala po neuspechu, ak by som sa o to nepodelila s niekym, o kom viem, že prechádza tým istým:slight_smile:
4. apr 2013 o 20:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@cucoriedkacucoriedka no a inak lubim robit lepsiu naladu druhym ked vidim ze im neni dobre pre mna za mna urobim aj zo seba vola :grinning: :grinning: @ada83 jak sa maas a ostatnee
4. apr 2013 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@muchotravka166 ahoj da sa nebaví ma chodiť do prace je to tam na ...
4. apr 2013 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ada83 no len to povedz jak to je na p.cu ze no ja viem , ja som myslela ze budem uz vrazdit v robote ja som uz poslala ludi aj ze dovi dopo :D ked sa nemestia do koze len nie vzdy to ide ze aduska, lebo ludia si myslia ze su pani najvacsi mudrlanti mudry vzdelanyy
4. apr 2013 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ada83 a je jedno ci robis na poste alebo niekde vo vyrobe alebo kde vidis tych sikmookych napr alebo nemcov, talianov a ja neviem aku vrchnost, ale najviac mi lezu na nervy sikmaci doma zeru ryzu dufam ze tu ziadna z vas neni sikomooka :grinning: bez urazky cest vynimkam ale tu su ako debili
4. apr 2013 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 to máš pravdu lezu mi na nervy aj to že ani na wc nemožeš isť ani sa najesť :angry: :cry:
4. apr 2013 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@muchotravka166 čo ked som šikmooká :slight_smile: :wink:
4. apr 2013 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok