ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

fantinka
9. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka
@kvetkokvetko tak to budeme viacere v maji 🙂 akurat som volala s petrovou ze ma caka v aprili a v maji vklad. Urcite nam to teraz vyjde.

denulka85
9. apr 2013

Baby neviete ako to funguje kebyze v care chcem vymenit lekara?

kvetkokvetko
9. apr 2013

@denulka85 z vlastnej skusenosti....radsej pockat na uplne zotavenie, ako neskor lutovat...je to hrozny vnutorny boj, ale toto je jedna z veci, kde trpezlivost ruze (teda skor babatko) prinasa

alika36
9. apr 2013

@denulka85 ahoj, dnesna kontrola prebehla vporiadku, vacok sa zvacsuje aj zltkovy uz bolo vidiet, srdiecko bude neskor, zrejme o tyzden az, ale pre istotu smesa dohodli o 2 tyzdne ze pridem, potom by to uz mohlo byt. Inak som vpohode. vaacok uz bol 9mm, min.tyz len 2mm. Tak zajtail to vizera ok, krv mi tiez brali + nejake ine krv. testy nielen HCG. Tebe tiez videli ten zltkovy vak? Dakujem za tvoju podporu, pekny den ti prajem

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@denulka85 deni, odporúča sa po kyrete čakať 6 mesiacov, aby sa maternica znormalizovala...to mi povedal môj gynekolog, ešte ked sme sa o tom kedysi s nim bali...ale možno ti povedia že je to super, že môžeš čím skôr...nechaj to na nich, čo budeš mať z toho, ked pôjdeš skôr na vlastnú žiadosť a další neuspech len kvôli tomu, že nebudeš dobre pripravená....ved to už by bolo na infarkt a psychiatriu celé....ja dúfam, že čím skôr budeš oka...a hned sup po mrazačikov, už naozaj jeden mesiac neskôr nič neznamená🙂 neboj sa, dočkáš sa...a my ostatné s tebou 🙂

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@fantinka mojenko a ty sa čo na máj chystáš..teda vlastne hej, na máj, ale ty budeš mať začiatkom...a my mesiac po tebe, ne????? šak ja ešte ani kramy ani lieky nemám🙂

ale počúvaj, ved to je celkom fajn že skôr prišli...sa aspon nenatahuje, či?

kvetkokvetko
9. apr 2013

@denulka85 podla mna uz to teraz "dobojuj" s touto doktorkou...a iba ak by to nevyslo, tak zvazuj zmenu lekara...ved pripravu na KET mame asi vsetky rovnaku a neviem, ci sa da nejako pokazit vklad embryjka...to robia asi vsetci rovnako...

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko
@cucoriedkacucoriedka mne lattakova povedala do tel ze dva tri mesiace ale ja chcem skor lebo sa inak zblaznim aj tak na tento piatok nikdy v zivote nezabudnem a nech to stoji co stoji chcem ist hned do tohop lebo ak to nevide teraz tak idem na adopciu

denulka85
9. apr 2013

@alika36 ahoj to je super mne nebolo vidiet zlte teleso 😢 😢 😢 😢 a zajtra mas teda vysledky hcg? neboj plod sa ti ukaze kolky tt si?

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko maja s tou to dr mi nevyslo ani v decembri ani teraz a v poslednej dobe je zelezna ako sklala tak ked som jej volala ze co je tak co pridete na dalsi ket a je . 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

denulka85
9. apr 2013

@muchotravka166 ake lieky si brala? mala si aj anopyrin?

fantinka
9. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka ale sa to nejak zastavilo haha...boli ma trosku brucho ale nespustila sa takze asi doznievaju hormony...ale ved vravela ze ked s aprilovou ms tak koncom maja vklad...neviem teda ake ma so mnou plany dr. Ale vravim ak po utz povie pockat, pockam nech sa neunahlim a zase to nevyjde chapes. Idem si uz po // 😀

kvetkokvetko
9. apr 2013

@denulka85 moja, ja ti rozumiem, ale ak si bola na kyrete, tak vystelka maternice nebude pripravena prijat embryjko a uplne zbytocne si premrhate jednu sancu. to ze budes uzivat estrimax nezaruci, ze endometrium bude aj kvalitne, mozno bude mat dostatocne mm, ale ide aj o kvalitu...a podla mna ti ani nedovolia ist skor

fantinka
9. apr 2013

@denulka85 podla mna sa nahlis zbytocne...keby ti ale dr na zaklade vysledkov povedala ze ok tak ok ale na vlastnu past riskovat? ☹

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko neviem o dva tyzdne idem k svojmu na kontrolu a zaciatkom maja by som chcela ist do caru takze chcem to cim skor nemala som tam plod takze nieje to hrozne

denulka85
9. apr 2013

@fantinka ja riskujem cely zivot ale ja by som to uz chcela mat za sebou nech viem na com som

alika36
9. apr 2013

@denulka85 ano zajtra budu vysledky krvi. Snad, sa ukaze drobec jeden. Este sme neriesili ktory tyzden to je, ale podla vkladu dnes zacinam 4tt + 2tt co sa rata aj zaciatok MS.

muchotravka166
9. apr 2013

@cucoriedkacucoriedka najkrajsi dam ho zaramovat 😝

muchotravka166
9. apr 2013

@denulka85 mala preco?

kvetkokvetko
9. apr 2013

@denulka85 hej, hej ...chodi teraz nejaka namosurena, asi ma nejake vlastne problemy, ale pamatam si, ze v zaciatkoch bola prijemnejsia, aj sa usmiala a teraz nic... ja k nej nechodim, len ked presla po chodbe alebo nieco riesila na chodbe...podla mna uz ona teraz s tym nic nema, ide skor o jej pristup, ktory na teba dobre nevplyva, ale aj dr. petrova je velmi svojska a nie kazdemu sadne...a aj docent mi nepride prilis prijemny...asi sa treba od toho odosobnit, brat to tak, ze sme pre nich "len" klienti a nie kamarati...ale ak ti to ma dodat psychicku pohodu, tak urcite zmen lekara, ty si to platis a ty rozhodujes...

denulka85
9. apr 2013

@alika36 neboj urcite sa ukaze..... mne podla vacku zvykol povedat dr. ale uvidis nabuduce ked pojdes tak bude vsetko 🙂

cucoriedkacucoriedka
9. apr 2013

@fantinka si píš, a ako hovorí muchotrávka, ti hovorím že už bez dvoch čiatok neodídeme🙂 aj keby sme ich mali spod zeme vydolovať 😀 😀 😀 😀 😀

alika36
9. apr 2013

@denulka85 si zlata , dakujem.

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko asi hej uvidim ale teraz momentalne som na nu nastvana uz len kvoli pristupu do telefonu bola hruba ako keby som mla ukoncit varenie chapes? aspon trosku ludskosti by sme si zasluzili

denulka85
9. apr 2013

@muchotravka166 som zvedava co mne zas naordinuje ake si mala este?

denulka85
9. apr 2013

@alika36 to je lenm pravda nemas zaco

kvetkokvetko
9. apr 2013

@denulka85 aj ja som mala anopyrin....myslim, ze u petrovej je klasicka priprava na KET: estrimax, utrogestan, prednison, anopyrin

muchotravka166
9. apr 2013

@denulka85 no estrimax, prednison a anopyrin som to sem asi aj pisala ale asi sa to stratilo 😀 ty co si brala inak ten anopyrin davaju podla mna koli tomu ze hematomi aby neboli

denulka85
9. apr 2013

@kvetkokvetko aj ja som mala prvy krat extrimax utogestan teraz pridala prednisom a teraz ako klasika urcite zas anopyrin

muchotravka166
9. apr 2013

@kvetkokvetko valky ma presne tuto kombinaciu tiez lattakova ma inu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre