ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

scarlette
4. sep 2008

no mne ju v nedelu rano pichne mama, uz si aj nachystala strikacku a ihlu 😀 v sobotu pojdem asi k nej do prace nech mi ju pichnu 😉

pointka
4. sep 2008

mne manzelik picha doma, uz som ho naucila 🙂

scarlette
4. sep 2008

tak ja mojho nie a vcera sme mali tichu domacnost, neviem ci pokracuje aj dnes tak uvidime ked pojdeme domov z roboty

pointka
4. sep 2008

jaaaaj, to my sa hadame vkuse 🙂
moj muz uz tiez dost zle znasa vsetko toto oplodnovanie a pod, teda hlavne moje nalady, depresie a pod., tak to ventiluje, ale sa vykeca a potom je dobre. S CARom ho zatazujem minimalne, chodi tam, len ked ozaj musi.
Ale injekcie pichne, najprv nechcel, ale uz si zvykol 🙂

scarlette
4. sep 2008

no my sa nehadame, vzdy si vsetko v klude povieme ale vcera sa nastval kvoli totalnej somarine,, boli sme dohodnuty ze sa stretneme pri aute ked sme sli domov z prace, meskal 10minut tak som mu volala a to ho nastvalo, ze ci neviem chvilu pockat... tak sme sa spolu vcera vobec nebavili... pripravila som mu natierku ale obsluzit sa musel sam a sla som okolo desiatej spat, hovorim dobru noc a naklonim sa ze mu dam pusu a on si dalej zuje sparatko... 😠 😠 😠

pointka
4. sep 2008

hehe 🙂
tak to si nevidela nasu taliansku domacnost 🙂

scarlette
4. sep 2008

skus trochu popisat nech sa inspirujem, tanierov mame dost sme kupovali dve sady pre pripadnu umyvacku 😀

scarlette
4. sep 2008

Ok kocky drzte sa idem na interne a potom hadam domov... aj s muzom

pointka
4. sep 2008

🙂 to radsej nie, lebo to vyznie asi horsie, nez je pravda 🙂 Hehe 🙂

pupo
4. sep 2008

takže malý pupo nebude. Krv je negatívna 😢

pointka
4. sep 2008

gabika24
4. sep 2008

ahojte.
pointka, nebola som dlho na nete, teší ma, že ket prebehol - a teraz už len pozitívny výsledoček...kedy máš kontrolu?

pupo, je mi to ľúto, ale hlavu hore, určite to nabudúce vyjde.

pointka
4. sep 2008

gabika, boze uz mas 29tt.. To straaaaaaaasne leti.
No ja mam kontrolu, bud. piatok. Este som len 6.den 🙂

luciamk
4. sep 2008

Ahojte babulky,
som tu prvý krát a chcem sa spýtať aké máte skúsenosti s hormonálnou liečbou.

Snažíme sa o bábo a už šesť mesiacov sa nám nedarilo, tak som išla na kontrolu. A môj pán doktor mi povedal, že mi nezrejú vajíčka a chce mi nasadiť 3mesačnú liečbu. Povedal mi, že mi všetko vysvetlí keď prídem nabudúce , medzi 1. a 4. dňom menzesu, aby sme začali liečbu . Ale rada by som vedela dopredu, čo to všetko obnáša.

andy26
4. sep 2008

Tak ahojte kočky,

tak aj ja som si dnes oficialne vypočula,že lutujeme....
ale nič to, ideme dááál, objednal ma na utorok na hysteroskopiu... kukne do maternice a prečistí... a hned na to KET... tak sakra hádam to teraz výde 🙂 🙂 🙂

anielik
4. sep 2008

ahojte babulky,

ako vas tak citam az mi slzicky vysli....uf asi nie som vobec pripravena na dalsie IVF, aj ked jedneho anielika mame takto doma...Kde som mala vtedy tolko odvahy a vsetko? Nechapem ☹ ☹ ☹

Drzim vam palcky aposielame s Matkom vela sily 🙂 idem balit 😠 😠 😠

andy26
4. sep 2008

Ahoj anielik,

je to ťažké hlavne na psychiku, ale inak aspon vieš, koľko znesieš.. a ked ešte dokážeš najsť silu do dalšieho boja, tak zistíš, že ta to zase kamsi posunulo ďalej.
Môžeme si aspon povedať, že všetky, ktoré sme tu zatiaľ nevyhrali a bojujeme.. tak sme oveľa silnejšie osobnosti ako tie, ktorých sa táto tema vôbec netýka.

V živote ta potom už len tak hocičo nezloží a to je možno dobre 🙂 🙂 🙂

A pre tieto malé ratolesti sa oplatí bojovať...

scarlette
4. sep 2008

pupo andy ☹ vela sil do dalsieho boja ked sa pren rozhodnete

ja verim ze ked sa podari vydolovat zo mna nejake vajicka tak ten vysledok musi byt pozitivny 😅 a ak by nie som rozhodnuta liecit si zlomene srdiecko niekde mimo vsetkych, nechcem aby ma niekto lutoval a teda to nikomu hovorit s muzom nebudeme, aj svagrinu som poprosila aby to svojej mame nevravela, lenze svokra ma byt u nas na navsteve akurat v obdobi tych 2tyzdnov po et... bude riadna haluska

andy26
4. sep 2008

Scarlette,

kedy máš začínať so stimuláciou? No ja si osobne myslím,že teraz to nevyšlo ani jednej z nás... tak už to teraz musí výjsť isto... nemôže to predsta nikomu nevýsť 🙂 🙂 🙂
My to s mužom vôbec s nikým neriešime... mne osobne veľmi pomate Vy, a viac nemám potrebu to komusi rozprávať..

Tak sa drž, veľa sil a pozitívnej energie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

scarlette
4. sep 2008

andy zacala som vcera, v utorok 9teho idem na kontrolu, ja sa o tom bavim iba s muzom a s vami, este ma dost info aj moja mamina nakolko mi vzbavovala interne vysetrenia, dokonca ich uz mam ale inak nikomu nic...

andy ja by som bola rada keby ze sa nam to vsetkym najneskor do konca roka podari a potom uz len vsetky naraz posleme fotky nasich vytuzenych krpcekov nasim lekarom 😀 vsak niekde sa ta ich 34% uspesnost musi prejavit 😉

pointka
4. sep 2008

Andy este minimalne 2 sme tu, co sme cakatelky na tehu test, tak nevrav ze to nikomu nevyslo..

dadulik111
4. sep 2008

ahojte babenky, pointka 3 aj ja mam po transfere

scarlette
4. sep 2008

pointka teba kedz testuju?
dadulik super, tak uy len nech sa chytia krpci, kolko si si dala vloyit?

adinam
4. sep 2008

Ahoj Andy,tak,čo povedal doky,kedy možeš na KET???Som rada,že ideš do toho,budem na teba myslieť.
My sme tiež s nikým nič neriešili a sme radi 😉 .Tiež to nemám rada,tie ľútostivé rečičky,to by ma ešte viacej stresovalo.Sú to pre nás príliš súkromné veci,ktoré aj tak musíme zvládnuť sami,aj tak by nám nikto v tom nedokázal pomocť...Takže súhlasím s Tebou!!!Tuším máme rovnaké názory 🙂

pointka
4. sep 2008

ja idem bud.piatok, mirinda ide zajtra
dadulik ty si po ET alebo KET? kedy testujes? ty si bola na transfere tusim v nedelu po mne (ja som bola v piatok)

dadulik111
4. sep 2008

pointka ja som bola v nedelu na odbere a v utorok na ET vlozili mi 2 embryia

dadulik111
4. sep 2008

a zajtra idem na kontrolu

pointka
4. sep 2008

zajtra? aku kontrolu? vsak si len 2dni po ET

dadulik111
4. sep 2008

to ma Dokina zasa nieco nove

pointka
4. sep 2008

aha

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre