ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka takže ma dobiehaš

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@csokasi inak, nepi vodu, čistú, lebo hrozí otrava pitnou vodou...pi všetko okrem vody, vody len tak pol litra..ostatné minerálky, mlieko, acidko, a fakt tie vývary

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 no tak teba už veru nedobehnem🙂) 😀 😀 😀

už sa tešíš na utorok, že?🙂

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 adi, na ktorý den ti vychádza vklad?

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka na 20 den budem mať vklad pozerala do počitača asi v pondelok mali plno aspon budem mať čas si isť v pondelok pre pn

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka teším sa na utorok ale bojím sa pondelka ked mi budu volať ako sa delia embrijka asi zajtra by ich mali asi vytiahnuť

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 viem, to asi každá má takýto pocit....nič iné neostáva iba veri, dúfať, priať si..a neviem čo ešte🙂

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 držím ti prsty🙂

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka asi máš pravdu a potom to čakanie na krv bude dlhe ale čo už musime veriť veť máj je nááááááááááááááááááááššššššššššš

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 no, ked inak sa to nedá, iba s tým čakaním, musíme vydržať🙂 ale šak sme si to už nacvičili, teraz to pojde fajne🙂

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka asi hej už vieme do čoho ideme a ako som bola za dr tak povedala v utorok vás čakam spolu treba podpísať papiere a že počítajte také 2 hodky že tu budete ja v duchu už viem ale ked som bola 1 krát tak to nepovedala 🙂

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 hehe, aké sme my už zbehlé🙂 inak som si dness pomenula na bibu, tá by už mala každú chvílinku prodiť dvojičky🙂 tak jej držím prsty🙂

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 a to aké zasa papiere? to je to že budeme rodičmi? teda to vyhlásenie, že ked otehtniem, tak to je naše dieťa? ja si už veru nepamatám a bolo to v marci:(

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka jaj hej mala by dufam že da vedieť ale muchotravka sa nám odmlčala tak ju budeš musieť najisť osobne 😀

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka hej ten papier spomínala dr že ten súhlas a asi aj poplatok za KET tusim je to 150 eur

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 he he, som sa pobavila...neboj sa tá sa určite ozve ked sa jej bude chcieť a bude sa na to cítit....🙂

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 no, hej, tam je 150 vklad a 150 PK...ale ty už máš aj PK. či nie? sa ani nedávajú?

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka no tom som zvedavá podla mna sem už nepríde 😉 ale du 😉 fam že ju budeme spolu nasledovať a kedy ides na kontrolu?

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka hej mala som pk ale tie 2 čo mam v mrazaku ani neviem v ako su stadiu a 2 mam morulky to viem

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 no, neopýtala som sa kedy mám prísť, ktorý den, ale objednala som sa v utorok na 20. mája...to bude trinásty den stimulky. tak som sa tam rovno šupla a hotovo🙂

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 vlastne v pondelok.

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 rozmrazujú ti 4?

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka neviem dr nepovedala asi len 2 lebo su po 2 zamrazene ja som mala prisť na kontrolu 14-16 den a vo stvrtok bol 15

ada83
11. máj 2013

@ada83 mne ako dala protokol tam dala do krúžku kedy kontrola a kedy ket tak som podla toho povedala v praci že od pondelka berem pn že to je 19 den ale idem až v utorok tak nevadi

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 aha...tak ja mám zamrazené 3 a 2 ..tak uvidím...bojím sa toho trošku aj ja, lebo pri prvom mi rozmrazili pať a prežilo jedno...chudatka moje...takže sa modlím, aby to teraz dopadlo tak, že dve budú fantastické..

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 aj ja mám protokol. ale nevyznačila mi kontrolu...tak so si to tak zariadila..radšej skôr, a ked bude treba, ešte prídem samozrejme. tak uvidím do mi povie. takže ty už si doma od pondelka..hm, si oddýchneš ttrošku 🙂

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka necháme sa prekvapiť aj som sa pýtala dr že či mám volať ja a ona že v pondelok embriolog zavolá okolo 10 a tam sa všetko dozviem

cucoriedkacucoriedka
11. máj 2013

@ada83 no, tak budem na teba myslieť, nech to všetko super dopadne🙂 idem upratovať skrinu..bleeee..ešte tu kuknem, pekný večer ti prajem.🙂

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka ja už som doma od stredy vo štvrtok som si zobrala lekára a včera dovolenku 😉 bola som dohodnutá zo setričkou u obvodnej že pošlem mamu ked bude vklad v pondelok ale takto si to suím sama zariadiť a isť pre pn asi ani za dr nepojdem sestrička mi ju vypíše je to suseda

ada83
11. máj 2013

@cucoriedkacucoriedka môžeš potom pokračovať u nás 😉 papa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre