ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

evadek
23. jan 2014

@efkac ...gratulujeeeem?....🙂 to bolo ivf?...bola si s iscare spokojna??

efkac
23. jan 2014

@evadek podarilo sa druhé iui...🙂 bola som veľmi spokojná a som im nesmierne vďačná...v inom centre nás tlačili do ivf (iné nechceli ani skúsiť), v iscare nás doktor počúval, a aj napriek nie veľmi dobrým vyhliadkam na úspech sa to podarilo...🙂

evadek
23. jan 2014

@efkac ooooooooo gratulujem...🙂 Ja tam idem buduci tyzden...trosku mam obavu, lebo mam vela diagnoz...stitnu zlazu...podozrenie na endometriozu ..myomy :(....a tiez chcem najprv IUI.... Ale najprv ma caka toho este vela..:(

efkac
23. jan 2014

@evadek musíš veriť, že to dobre dopadne....držím Ti palce...🙂

evadek
23. jan 2014

@efkac ďakujem 🙂 ...

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek ale aj dr.reismullerova je fajn.no nam sa podarilo na druhy pokus ivf.ale bol to prvy cerstvy vklad
Po prvom boli dva ket.kvoli ohss. Aj teraz to skoncilo ohss a mesiac v nemocke ale to uz bolo tym ze sa maly uhniezdil🙂zatial je vsetko ok🙂 tebe drzim prsty

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek neboj.vsetko to rychlo pojde
Ja som sa velmi bala a do roka som otehotnela
Sa nenazdas a budes mamina🙂

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka fuuuuha...tak si si toho presla dost🙂 ...ale mam pocit, ze uz si nas dobrej ceste...drzim palce🙂..

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek ja mam tiez hypothyreozu...ale spravne liecemu bez cyst a uzlov.ale som pri vynikajucom dr

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ja mam aj chronicky zapal k tomu....a momentalne mam liekovu hyperthyreozu...mala som nasadene vacsie mnozstvo liekov...tak teraz som na euthyroxe 100 .... mam pocit, ze mam v sebe vsetky choroby co robia problem otehotniet...:( akeho mas mudr?

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek no na to zle sa zabudne
Ale su tu baby co si presli ovela viac neprijemneho.ja som na tom este ok
Bez potratov,krvacania,spinenia.vdaka bohu.nech to tak este minimalne 13tt ostane🙂

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka kiez by to tak bolo 🙂 ...uz velmi velmi chcem..a najhorsie je,ze nedokazem mysliet na nic ine...este stastie,ze mam v praci vela roboty🙂)

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka cim dalej si na lepsej ceste .... to uz bude len dobre.... 🙂 ..my zeny sme mimoriadne stvorenia..moj priatel ma obdivuje kazdy mesiac pri menzese....mam ukrutne bolesi.....veru....zvladneme toho vela...

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek no stitna zlaza ak nefunguje tak to je veru hrozba aj pre rozmnozovaci system.ja mam dr.veresa.

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek nam sa to splnilo po 7 rokoch manzelstva

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek jaj aj ja som mala strasne bolesti.dufam ze sa to upravi

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ... ten mi nic nevravi....ja mam mudr. zakovicovu v medissime....uvidim ako to bude pokracovat

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka tak to je riadne zasluzene....fakt vsi problem v stitke?medicina dokaze teraz vela.....🙂...u teba bol najva

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek neboj.upravi sa to liecbou.urcite

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka veru..nehorazne...prvy den som obycajne doma..nie som schopna ist do prace..a len anlgetika..horuca vana termofor...caj....a krce....a zaludocne problemy...ale vraj tehu to upravi...tak drzim ti palce🙂

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek u nas mal muz zly spermiogram
Kupila som mu kotvicnik a zlepsiil sa o 20 percent
A stacilo to
A ja mam zuzeny jeden vajcovod

evadek
23. jan 2014
lindush123
23. jan 2014

@marculik ano, pila som inofolic tri mesiace, manzel dostal injekcie Merional a ja som mala Menopur a potom Cetrotide... my sme tiez napokon ostali tehu prirodzene, ale bohuzial sa nepodarilo... niekde na zaciatku bola geneticka chyba podla vsetkeho a vysledky z histologie boli ok

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka nas este len sermiogram caka....
A to ti ako zistili?....co vsetko ti v iscare robili?...

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek ach
Tak ja to mam o kusook lepsie

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ved prave voli tomu ma caka laparka..mam podozrenie na endometriozu...

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek september prva navsteva
Oktober hysteroskopia.december odber vajicok a ohss
Zamrazenie.marec a jun vklad ket.negativne.august stimulacia
Odber
24.aug vklad.cely september nemoocnica.hrudny dren
13kil naviac z tekutin z ohss. A odvtedy super
Aj pracujem

evadek
23. jan 2014

@cucoriedkacucoriedka ....tak to je dlha cesta ...ale ocividne to stalo za to....) ....ale taketo pripady su strasne motivacne....lebo az vtedy clovek zisti..ze ked velmi clovek chce tak to vyjde🙂
...idem ..musim uz koncit, lebo som este nic nespravila...toto tu je zavislost 🙂pekny vecer.....nech sa babatku dobre dari v bruslu🙂

cucoriedkacucoriedka
23. jan 2014

@evadek toto bola podla mna jedna z kratsich ciest
A dakujem. Aj tebe nech sa dari
Pa

marculik
27. jan 2014

@ada83 ahoj adi no co ako pokracujes? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre