ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
2. okt 2014

@smejlicka aj ides nieco pichat

alexia17
2. okt 2014

@smejlicka aj ta objednali na dake vysetrenia?

smejlicka
2. okt 2014

@ada83 nie nic nemam :D mam prist po menstruacii

smejlicka
2. okt 2014

@alexia17 ee na ziadne vysetrenie ma neobjednali...

alexia17
2. okt 2014

@ada83 to mi je jasne, ze xu mat aj oni klud, ale vies 🙂
nedala ti dr. vychadzky, hrozne s nou, aspon do obchodu si sa mohla prejst
to budes mat doma velmi upratane 🙂

alexia17
2. okt 2014

@smejlicka aha, takze po menzese tam pojdes a dohodnes na dake vysetrenia a ty chodis Valkymu?

smejlicka
2. okt 2014

@alexia17 nie chodim k dr. reismullerovej..dufam ze mi nieco navrhne a ked tak sa jej spytam ci by mi nespravila nejake vysetrenia...vobec som nebola na priechodnosti vajickovodov, a mam aj polycysticke vajecniky...tak ci by nebola vhodna aj laparoskopia alebo co :D nech mi tam pozru 🙂

ada83
2. okt 2014

@smejlicka aha tak mozno nieco navrhne ked pojdes na kontrolu
@alexia17 no co uz ale aspon ze mame zahradku mozem byt tam

smejlicka
2. okt 2014

@ada83 no dufam, tebe navrhli nejake vysetrenia ci si si pytala sama ?

ada83
2. okt 2014

@smejlicka mne po 2 iui miska navrhla laparku po laparke ma poslala k endokrinol tam chodim raz do roka potom mi brala este miska na imunologiu a hematologiu. Potom lenka ma poslala k hematologicke ked som bola cez 2 ivf a potom mi brali krv na reprodukcnu inunologiu ale stale po tom vsetkom nevedia preco sa nechytilo embrijko rastovi lenka brala krv na hormoni platil za krv 150 eur a potom 3 tyzdne pichal merional

smejlicka
2. okt 2014

@ada83 a ma dobry spermiogram...? moj ma dobry..mne uz hematologicka robila aj na tu vrodenu trombofiliu tu mam v poriadku, akurat len ked zostanem tehotna musim si pichal fraxiparin...:(

ada83
2. okt 2014

@smejlicka nie nema preto musime mat icsi ma 97% patologiu a 8 mil spermii co je malo

alexia17
2. okt 2014

@ada83
@smejlicka ja pri Miske vobec neviem, ze ake vsetky vysetrenia nam robila, krvi mi teda nabrali uz vela. Vobec netusim ci robila krv na hematologiu, na imunologiu tvrdila, ze hej, teraz genetika. Vsetko OK.
prosim, 150eur za krv? to co mu robili?

ada83
2. okt 2014

@alexia17 uz som zabudla ale musel pivhat merional po vysledku krvi

alexia17
2. okt 2014

@ada83 sak teraz chodime do prace, len aby sme pokryli naklady na lekarov. idem o hodinu zubarke, este k tomu

ada83
2. okt 2014

@alexia17 no to ta moja almužna ani na to nestači 🙂 to hej to budu drahe detičky 😉

alexia17
2. okt 2014

@ada83 ale ked uz budu tak rychlo zabudneme, ze ake boli drahe 🙂
ani v BA sa na poste nic nezaraba?!

misenaf
3. okt 2014

@smejlicka možem sa spýtať prečo si budeš pichať fraxik ak ti nevyšla trombofilia? mne vyšla a budem pichať tiež.

misenaf
3. okt 2014

@ada83 adi ako sa cítiš? či myslíš že je ešte skoro cítiť??? už buduci tyžden to budu nervy...kedy máš isť na krv? a čo vkladáš? utrogestan?

ada83
3. okt 2014

@misenaf citim sa fajn bolia ma prsia a vajecniky ale inac faj inac aj ja picham preventivne fraxik. Idem na krv v piatok hej vkladam utros.este som sa neobjednala na krv davam si na cas. Som doma trochu sa aj nudim ale kazdym dnom cakame steniatka tak potom sa nebudem nudit vcera sme boli na ultrazvuku tak min 3 su iste

misenaf
3. okt 2014

@ada83 ty moja ale začína byť napínave s tebou, tie prsia a vaječníky a to beriem ako tutovku.... 🙂 Predtým ťa tiež bolievali ?

ada83
3. okt 2014

@misenaf nie az takto a ziadne gate nezapnem nam nafuknute brucho a v takomto datume to pomali uz ustupovalo a na wc mam problem ist vcera som bola po 4 dnoch a dnes zase nic asi si budem musiet nieco kupit 🙂 a nelaka ma vobec testovat

misenaf
3. okt 2014

@ada83 tak moc ti prajem .. 🙂 a to nafuknute bruško nieje z ohss že nie? ja som mala z toho...Nemysli ani na testovanie ...mysli na male šteniatka 🙂

alexia17
3. okt 2014

@ada83 a ake mas plemeno psika?

ada83
3. okt 2014

@alexia17 nemala som nabeh na ohss tak asi nie mala som malo vajok to byva pri 10 a viac vajok hej tesim sa viac na steniatka tak ma to nelaka a vcera ako som ich videla na ultrazvuku tak sme sa tesili aj s dr
@misenaf yorksira mame ale toho 4 kg

alexia17
3. okt 2014

@ada83 steniatka su super 🙂 ked to vyrastie, je to horsie, robi to zle 🙂 aspon budes mat rozptylenie a nebude ta lakat testovanie , len sa nezabudni objednat na krv 🙂

ada83
3. okt 2014

@alexia17 no tak tam pridem piatok neobjednana ale asi by mi ju zobrali aj bez toho uZ mame kupcov

alexia17
3. okt 2014

@ada83 si mala psikov na nete, ci to mas tak ze znamym bo ako to funguje 🙂 aby si tam v ten piatok celkovo nezabudla ist pri tokych psikoch 🙂

demi2
3. okt 2014

@marculik Ahoj prosim ta ja som tiez uz samoplatca a zvazujem ci ist opat do Iscar Ba alebo do Reprofitu do Brna. Vies mi napisat a poradit na zaklade coho si sa rozhodla? Je to pravda, ze v Brne to vyjde lacnejsie? Diky 🙂

ada83
3. okt 2014

@demi2 ahoj ja som teraz isla ako samoplatca ale soft a vyslo nas to cca 1500 aj s liekmi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre