ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

dorotka2013
22. máj 2015

@alexia17 takze od dalsieho cyklu? ved to je uz za chvilu 🙂... este ides pred ms aj na kontrolu?

smejlicka
22. máj 2015
ada83
22. máj 2015

@smejlicka aka je malinka a krasna

smejlicka
22. máj 2015

@ada83 hej hej drobček malinký do dvoch rúk sa dá chytiť 🙂 1030g

ada83
22. máj 2015

@smejlicka ale krasna je

smejlicka
22. máj 2015

@ada83 dakujem 🙂 a kraaaasne sa usmieva a taka mala rebelka :D je to cula mrvi sa rukami nohami..:D

ada83
22. máj 2015

@smejlicka nech rastie aby uz mohla ist cim skor domov

fatma1
22. máj 2015

@smejlicka Tfuj,tfuj, tfuj.....vsetko dobree...malinky anjelik..aka je kraasna..a silna..normalne mam slzy v ociach...juuj..nech len krasne rastie a nech ju uz mate doma..posielam boztek..

alexia17
22. máj 2015

@smejlicka tak tak, nech je cim skor s vami doma a robi vam len radost 🙂

mistisa
22. máj 2015

@ada83ajoj ano ano .chytal sa za hlavu co vsetko mame 🙂 v prvom rade treba preliecit pco nasadil mi siofor 3x1 ziadna vyvolavacka nic je to vraj zbytocne oddialovanie problemov. Brali nam krv konplet hormonalny profil mi dal urobit ,testosterony,prolaktin vsetko.o 3 tyzdne kontrola ale rano nalacno idu mi robit aj hepatalky lebo su vyssie a potrebuje si ich skontrolovat aby vedel coho kolko mi moze dat aby ma nezabil liekmi. Nelubila sa mu ani genetika prekonzultuje to s ich genetikom a podla toho co povie tak sapojde na opakovanu genetiku k nim. Nema vyznam spekulovat s ivf umelymi vkladmi a takymi vecami kedze mam takuto diagnozu.bude to liecit az kym neuvidi naznak zlepsenia.mam super pocit ovela lepsi ako vmartine.tam mi hned chceli robit genetiku vajicok a pritom ma pravdepodobne staci preliecit na tieto veci.a nemusim vyvalit 1500 eur za genetiku.😉

ada83
23. máj 2015

@mistisa no super ze sa ides liecit a urcite to zaberie neboj. Tak som rada ze mas s neho taky dobry pocit 🙂

alexia17
23. máj 2015

@dorotka2013 xela by som od dalsieho cyklu ist nato. Dufam ze uz bude ziadost schvalena.
Ako ty? Uz sa rozbehla MS?

dorotka2013
23. máj 2015

@smejlicka malinkata krasna princeznicka...a ake ma vlasky 🙂... a co dalej? kedy najskor ju mozu pustit domov? tesis sa ze uz ju mozes podrzat, co?

dorotka2013
23. máj 2015

@alexia17 no tak super...urcite ti to dovtedy schvalia... ja stale nic :(...jedna kocka mi tu pisala ze jej sa to stalo tiez, a ze sa ms ani nerozbehla a museli jej KET odlozit :(...no neviem ci aj mna to necaka... ☹ ☹ ☹

alexia17
23. máj 2015

@dorotka2013 urcite ne, ja som tiez raz mala MS %ze pol dna
Ak sa timda xod radsej v pondelok rano k Lenke bo svojmu gyn, nexh ti potvrdia co to bolo

dorotka2013
23. máj 2015

@alexia17 teraz som akurat bola na wc a zase slaba krv...ja uz neviem :(...ved uvidim este do zajtra...no nechcela som pondelok k lenke ist, ale asi budem musiet...je pravda ze ked je aj ms taka divna, nijaka tak zase aby som do seba zbytocne nepchala ten estrimax a zase nic z toho... to radsej pockam do dalsej ms... a to uz ozaj pojdeme spolu!!!

smejlicka
23. máj 2015

@dorotka2013 jasne ze sa teskam ale kazda sestricka ma svoje metody kedy ju daju na klokankovanie-mojkanie. A co dalej? No uvidime sme v 31tt zacinajuci 32tt a musi priberat a pekne dychat sama a budu nas cakat vysetrenia oci,neurologicke a tak. A domov cca v juli niekedy ako by bol termin porodu a musi mat urcitu hmotnost.

smejlicka
23. máj 2015

@fatma1 dakujeme hej je to silna bojovnicka ;)
@alexia17 uz aby to bolo ked si ju zoberieme domov ale este potrebujeme chvilku cas 🙂

dorotka2013
24. máj 2015

@ada83
@alexia17 no baby nechcem to zakriknut, lebo ta moja ms si zo mna tento mesiac robi srandu, ale asi sa konecne rozbehla 🙂...dufam ze jej to vydrzi... v noci som sa zobudila na krce, na to ako ma stale boli je dost slaba...ale vyzera to nadejne... 🙂

alexia17
24. máj 2015

@dorotka2013 to je fajn ;) len nech jea vis na com si 🙂 usetris si vylet do CAR 🙂

dorotka2013
24. máj 2015

@alexia17 to hej 🙂... snad to bude dobre, stale trva...len rozmyslam ze ci si mam nechat ten povodny termin na kontrolu alebo ho posunut...som objednana na stredu 3.6, potom viem ist stvrtok, co je skoro jedno a potom az pondelok, co uz sa mi zda neskoro...

kika0510
24. máj 2015

@dorotka2013 mas doma alchemilku..?? urob si z nej caj 3x denne.. a rozbehne sa to..!!! ja som mala tiez podobny problem.. ze som nevedala, ci si dat estrimax alebo nie.. najprv sa mi to nejak nechcelo spustit.. ale davam si cajik... a uz by som prijala, aby sa to pomaly zastavovalo..!! ;)

alexia17
24. máj 2015

@dorotka2013 a ten povodny termin je kolky DC? Ak je to v nirme nexaj si ten. A si objednana k Lenke?

dorotka2013
24. máj 2015

@kika0510 alchemilku uzivam uz niekolko mesiacov...nemam pocit ze by mi nejak pomohla...minuly cyklus ked mi zase stopli KET kvoli nizkej sliznici som si povedala ze uz ju nebudem pit... :( pila som ju vzdy do ovulky, a aj tak som mala kratke cykly, ovulku uz na 8-10DC a nizku sliznicu...ale diky za radu...teraz sa to uz nejak rozbehlo...

dorotka2013
24. máj 2015

@dorotka2013 no povodne by to bol 13DC...takto to bude 11DC... neni to moc skoro, ze?

kika0510
24. máj 2015

@dorotka2013 chapem ta.. mne takto vsetko rozhadzal inofolic mam pocit.. a femi kvapky... uz tiez nic neberem.. len kyselinu listovu a pijem alchemilku...
a na tu kontrolu by som na tvojom mieste isla aj v povodnom termine (teda ak to nemas daleko do ba) ked pises, ze mas kratke cykly, tak by to nemal byt problem, ze pojdes aj skor... a pripadne sa objednas aj neskor..

dorotka2013
24. máj 2015

@alexia17 kusok vyssie sprava 🙂...omylom som ju odoslala sama sebe...

dorotka2013
24. máj 2015

@kika0510 no zatial to asi nebudem menit...aj kvoli tejto divnej ms...radsej nech ma pozrie skor, upravi pripadne lieky... alebo aj stopne keby nieco...uz som zmierena so vsetkym :(...mne inofolic ani nepomohol, ani neuskodil...beriem este femibion kvoli kyseline listovej, ten jediny si este budem davat... Aj ty ides teraz na KET, vsak? a tiez tak niekedy mas kontrolu ako ja?

kika0510
24. máj 2015

@dorotka2013 ano ano presne... chod, nech ta pekne pozre.. a pripadne sa upravia aj lieky.. 🙂 nic tym urcite nepokazis.. 🙂 no, mala by som ist na KET teraz v juni.. 4.6. idem na kontrolu... ale uz radsej vsetko berem s rezervou... neupinam sa na to... lebo viem, ze pozitivny tehotensky test este nic neznamena.. :( ale velmi chcem verit, ze tentokrat to bude silne embrijko, ktoremu sa u mna bude pacit.. 🙂 a dobojujeme to spolu do uspesneho konca..

dorotka2013
24. máj 2015

@kika0510 tak to ozaj pojdeme skoro spolu 🙂... no ja som piatok ked som si myslela ze dorazila ms bola uplne nadsena...konecne...a potom sa to cele pototo...vcera uz som bola pripravena ze ms sa nespusti, zajtra do car ,vyvolavacka ci lieky... takze dnes som rada ze predsa, vecer zacnem s tym estrimaxom ale nerobim si zatial ziadne nadeje...minimalne do tej prvej kontroly to beriem len ako pokus... Kolkaty mas KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre