ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
22. feb 2013

@martinazvo no ja by som si to bezdovodne robit nedala. Ved pri dvojickach su castejsie kontroly a od isteho tt doktor kontroluje aj krcok, jeho polohu, zavretie, tvrdost, ako je vysoko a aj naliehanie babatiek. To vsetko palpacne, prip. ak je dovod aj vaginalnym sonom zmeria dlzku, polohu. Ked je to ok, nie je dovod na serklaz.

martinazvo
22. feb 2013

@klaudia84 ahoj. od 1. dna poctivo 5 litrov denne az do vkladu a pokracovala som aj po vklade s 3 litrami aby sa babence uchytili 🙂

martinazvo
22. feb 2013

@bibi24 no jasne ze bezdovodne nie.... segra by musela isgt lezat do nemocnice, takto jej to spravili a mohla mat kludovy rezim doma

klaudia84
22. feb 2013

5 litrov?to fakt?fuu to bude hroza.ja inokedy vipijem mozno pol litra za den

martinazvo
22. feb 2013

@klaudia84 no je to neprijemne ale je to prevencia ohss

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2013

@gigi77 no, to som fakt zvedavá....hej, mysím že aj po kete sa čaká 14 dní🙂 ja budem mať v sobotu 21.dc..ak dobre narýchlo rátam🙂 takže fakt som zvedavá🙂 ved si dáme vediet🙂

denulka85
22. feb 2013

@klaudia84 myslis ked sa pichaju inekcie? ak hej tak az po odberoch musis pit vela vody 🙂

martinazvo
22. feb 2013

@denulka85 moja uz pocas stimulky, od zaciatku, ohss sa rozbieha uz pred opu

denulka85
22. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka @gigi77 myslite si ze ked je ket tak test nemusi tak skoro ukazat ako pri et? to by ma ako potesilo..... 🙂 lebo mne nic nechcelo ukazat ani na 10 den

denulka85
22. feb 2013

@martinazvo tak asi preto som dostala ohhs lebo som nepila vodu a nikto mi to v care ani nespomenul len po odbere a to mohlo byt neskoro 😖

martinazvo
22. feb 2013

@denulka85 ket je zevraj pomalsi ako et, to preto ze sa rozmrazovali, to mi vraveli vsetky kocky a aj sestricky

klaudia84
22. feb 2013

@martinazvo
@denulka85 baby a to pitie ste stíhali v praci,ci ste boli pn?aj ste brali neake vitaminy?

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2013

@denulka85 tak toto ti veru neviem povedať🙂 som sa nad tým ani nezamýšľala🙂

martinazvo
22. feb 2013

@denulka85 presne, to uz bolo neskoro... ide o to, ze ked si pichas hormony, musia sa tie co su "navyse" vyplavit, aby sa nestalo ze sa vajecniky prestimuluju

denulka85
22. feb 2013

@martinazvo baby vsetky mi tu davate este nadejjjjjj tak sa tesim ale bojim sa dalsieho testu.... a co myslis kedy by sa malo nieco ukazat? mam doma dva testy gs mamatest 10 ale nemam odvahu...

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2013

@klaudia84 no jasné že sa pilo v práci🙂))) takže na vecku som bola viac ako v kancelárii🙂 inak, aj tak som dostala OHSS🙂 ale ozaj, nepodcenuj to...poctivo OKREM VODY...čiže acidko, mlieko, minerálky, čaje - ovocné...aj niektoré bylinkové sa môžu

denulka85
22. feb 2013

@martinazvo no pekne a ja som ledva pila vodu a vajcniky som mala prestimulovane a dva krat vacsie ako mali byt.... 😠

martinazvo
22. feb 2013

@klaudia84 ja som celu stimulku chodila do prace, pekne listocek a poctivo som si zapisala vsetko co som vypila... caje su najlepsie... cez den sa mi podarilo vypit vacsinou 3-3,5 litra a doma som este dotlacila 1,5-2 litre

ada83
22. feb 2013

@klaudia84 ahoj diik a tebe držím palce ja som pila asi 4 litre vody

denulka85
22. feb 2013

@klaudia84 ja som bola pn lebo som isla na ivf hned po laparke

martinazvo
22. feb 2013

@denulka85 ja by som skusila 12-13 den po, den vkladu nepocitam

denulka85
22. feb 2013

@martinazvo ale seba nerataj to je ine ti si mala et a dvojicky to je jasne ze mas vyssie hcg 😀 😀 😀 😀

denulka85
22. feb 2013

@martinazvo myslis? mam skusit dnes je 13 den den vkladu neratam

martinazvo
22. feb 2013

@denulka85 heheee ale to viem len od vcera 🙂

klaudia84
22. feb 2013

@martinazvo no pekne sikulka.a tu je krasny vysledok.gratulujem,drzim palce nech je vsetko vporiadku nadalej.stale chodim na zachod to je na nervi,ale musim vydrzat pre babo.aj ja by som chcela mat dvojicky,ale petrova je proti

denulka85
22. feb 2013

@martinazvo ale co si pisem s bababami a test ukaze uz 8 den // tak to su vacsinou dvojicky 😀 😀 😀

martinazvo
22. feb 2013

@klaudia84 dakujem pekne. No moja, to wc sa bude uz len a len zhorsovat ked budes tehu... ja idem kazdu hodinu a aj v noci asi 3x 😀 😀 😀 😀

klaudia84
22. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka aj bylinkove vody mozem,nie?

martinazvo
22. feb 2013

@denulka85 fakt? to som nevedela...

cucoriedkacucoriedka
22. feb 2013

@klaudia84 bavila si sa s petrovou už dopredu koľko budete vkladať? ja som to ešte nerozoberala..asi sa opýtam v pondelok🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre