ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ada83
20. feb 2013

@martinazvo ja viem rozmýslam nad tým

gigi77
20. feb 2013

@ada83 tak zatial to nemusi nic znamena, ale myslim si ze telefonat by ta ukludnil, lebo do zajtra je este daleko a ty budes mat istotu ze si urobila vsetko co bolo treba, hmmm? ale neboj, my ta budeme tiez ukludnovat 🙂

@martinazvo a ty sa ako citis? necitala som dozadu vsetky prispevky, ci si to uz nepisala, ale uz mas aj nejake prve priznaky?

silvinka20
20. feb 2013

@ada83 zavolaj im tam, aj ja som mala take a hned som volala.

ada83
20. feb 2013

@silvinka20 a co ti povedali

silvinka20
20. feb 2013

dali mi lieky kedze mne sa to zosilnilo

silvinka20
20. feb 2013

@ada83 ak im tam zavolas nik ta za to nevyhresi, skor su mile a zlate ak je to fakt len farbenie aspon ta upokoja, ak je to nieco ine tak budes musiet ist na sono aby sa ti na to lekar pozrel, ja som pockala kym som nezacala krvacat a to uz bolo dost neskoro. tak rychlo zdvihni telefon a zavolaj im, aby ta aspon upokojili, miminko nema rado nervozitu.

ada83
20. feb 2013

@silvinka20 ja tam mam isť zajtra na krv

silvinka20
20. feb 2013

este nemas potvrdene z krvy tehotenstvo?

cucoriedkacucoriedka
20. feb 2013

@sakura ahoj🙂 tak sa zdá, že tie nové tbl čo mi dala včera, budú lepšie🙂) síce kus sa ešte motkam, tale to ešte bude zo včerajšieho extrimaxu...takže idem o jednej dat druhu divinu a uvidíme🙂)
ty oka? 🙂

sakura
20. feb 2013

@cucoriedkacucoriedka
sevas 🙂 Ja zatím ok 🙂 len také krámuše ako sa mi rozbehli dnes som ešte asi jakživ nemala - nerátam 600 nedelie 🙂) Ako zo suda 😕 😅

ada83
20. feb 2013

@silvinka20 mala som včera niske hodnoty mam prisť zajtra ci stupaju volala som tam a sestrička povedla že zajtra sa uvidí podla krvy a môže t byť aj mrcha ale že dr povedala že musim prisť na krv

cucoriedkacucoriedka
20. feb 2013

@sakura no, ja som mala také brutálne januárové...ty kokos...ale tak dobre, dobre...kukni, všetko sa tam vyčistí, urobí sa poriadok a bábatko príde do peknej perinky, ne? šak si to ešte uži, ved to sa s tebou lúčia minimálne na 9 mesiacov🙂

janituska
20. feb 2013

Zienky pridam fotky

janituska
20. feb 2013

@janituska sory sem to nepatri pomilila som sa 😒

ada83
20. feb 2013

@martinazvo volala som že mam počkať do zajtra uvidi sa podla krvi

silvinka20
20. feb 2013

@ada83 aspon si sa ukludnila, ak to neni krv tak je to len uhniezdovanie a na krv si sla asi priliz skoro, veeelmi ti budem drzat palceky nech rastie to hcg a potom si priprav nervy na dalsich devat mesiacov 🙂 🙂 🙂, ja som uz pomaly zrela na psychiatriu. drzim palce. hlavne klud, a ziadna horuca kupel, radsej sprcha a na brusko nepustaj vela teplej vody.

denulka85
20. feb 2013

@ada83 beris lieky? to asi len spinis nie?

ada83
20. feb 2013

@silvinka20 hej trochu som sa ukludnila na krv som isla 14 den od vkladu uvidime zajtra čo povie krv na brusko si od vkladu nemožem dať teplu vodu len studenú nerobi mi to dobre nervy si už pripravujem neboj nedostaneš sa na psychiatriu môžno keď bude v puberte babo

ada83
20. feb 2013

@denulka85 hej beriem asi keby som nebrala by sa spustia mrcha no uvidime čo povie zajtrajsia krv

martinazvo
20. feb 2013

@ada83 tak aspon vies, a na to hcg si sa pytala?

martinazvo
20. feb 2013

@gigi77 ahoj, no musim davat pozor na zaludok, jest casto a trosku,, inak mi byva nedobre, negrciam ale dobre mi nie je... obcas ma potrapi zapcha a prsia - tak mohla by som teraz uz aj rozdavat 😀 😀 😀

denulka85
20. feb 2013

@ada83 veru pytala? ada ti si bola na 14 den vkladu na krvi aj transfer si ratala? ja som bola dnes u mojho a mam prist vraj radcej az v pondelok a utorok mam vysledky

ada83
20. feb 2013

@martinazvo nie nejako nebola moc ochotná

ada83
20. feb 2013

@denulka85 ja som mala vklad v utorok aj v utorok som bola na krv a mam prisť este zajtra tak uvidime či klesa alebo stupa

denulka85
20. feb 2013

@ada83 ale zajtra sa spytaj ze kolko si mala aby som vedela potom ze kolko mozem aj ja cakat 🙂

denulka85
20. feb 2013

@ada83 takze 14 aj vkladom dobre pocitam nie? ja idem bez vkladu na 16 den v pondelok

ada83
20. feb 2013

@denulka85 ok opýtam sa a čo test už si stým skončila?

ada83
20. feb 2013

@denulka85 hej a zajtra idem na 16 ako ty

denulka85
20. feb 2013

@ada83 lekar mi povedal ze sa nemam testovat vraj mal aj taky pripad ze zena prirodzene otehotnela a test ukazal skoro az na 7 tyzden takze kaslem na to mam este doma dva ale drahy ich dal hore na linku a tam nedociahnem 😀 😀 😀 😀 😀

ada83
20. feb 2013

@denulka85 urobil dobre vidis ako som ja dopadla 😀 😀 😀 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre