ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

gigi77
11. jún 2013

@sakura a ty ako sa citis? difam ze vsio ok 🙂 my sme akurat tento vikend oslavili s nasou elusou 2 rocky 🙂

cucoriedkacucoriedka
11. jún 2013

@gigi77 no supeeeer, tak tu ma trošku predbehneš🙂 ja si počkám teraz ms, pôjdem na kontrolu, dáme žiadosť a chcela by som až po prázdninách isť na stimulku🙂 dúfam že už v žiadnom prípade nedostanem OHSs a pôjdem na čerstvé embryjká🙂 ale tak veru už na to nebudem chvílku myslieť a ideme oddychovať🙂 no máš pravdu, nemôžeme sa pýtať prečo to je tak a prečo práve my...lebo sa zbláznime a vidíme sa všetky v pezinku na cajle.....a to nechceme🙂

gaga83
11. jún 2013

@sakura akurat som z ba prisla a vo zvolene co som bola 3 lekarnach tak mi povedali ze ho nevedia objednat, no skusim este rano obehat ale mat si ho dat rano a ak mi pride vecer tak co teraz.Utrogestan mi ostal s ivf tak by som ho adpon minul aj v lekarnach mi hovorili ze utros ma ten isty ucinok. Tak teraz co dam si ten utros?porad;)

gigi77
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka a plakat? ja som tiez naposledy kapitulovala a povedala si ze urcite to este raz vyjde, ze nebudem rumazgat 🙂

gigi77
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka inak ale to moje brucho je stale desne ☹ ale minimalne ma uz nic neobmedzuje a neboli 🙂

gaga83
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka tak super, ze si idete odychnut. Aj my by sme chceli k moru len neviem ako to skombinujeme s carom☹☹.

gigi77
11. jún 2013

@gigi77 inak pravdu povediac sa mi normalne ani nechce ist na tu stimulku, najradsej keby to vyslo prirodzene 🙂 ale petrova zakazala 🙂 tak ja si pockam...a ja to tiez vidim skor na ten september, podla mna mi povie na kontrole cakat este jeden cyklus

denulka85
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka je mi to luto moja 😖

gigi77
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka a zase si pisem sma sebe 🙂 paranoja....

gigi77
11. jún 2013

@denulka85 deni a ty si uz bola na kontrole?

martinazvo
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka je mi to luto, drz sa a vela sil do dalsieho boja!

denulka85
11. jún 2013

@gigi77 ahoj nie chcela som ist zajtra ale lattakova ma dovolenku tak ma objednali na 18ho ale mne okolo 13ho ma prist mrcha ak pride tak zavolam a preobjednam sa.... no hrozne dufam ze mi budu meskat aby som mohla ist toho 18ho.... achhhhhhhhhhhh

gigi77
11. jún 2013

@denulka85 a este mas nejake mrazacky? alebo musis ist na stimulku?

denulka85
11. jún 2013

@gigi77 este mam 6 jednobunkovych.... pekne som si to vypocitala po svadbe ze pojdem na kontrolu a hned zacnem brat extrimax ale dufam ze nepridu....

katla
11. jún 2013

@ludi123 no skús ráno a uvidíš, nech si kludnejsia. Drzim palce. Daj vediet.

cucoriedkacucoriedka
11. jún 2013

@gaga83 nooo, tak tak pomedzi nejako musíte 😀

cucoriedkacucoriedka
11. jún 2013

@martinazvo ďakujem martinka 🙂 a tebe sa to pekne kráááááti🙂 to ta už v žiadnom prípade nedostihnem, ale určite budem nasledovať 🙂

cucoriedkacucoriedka
11. jún 2013

@denulka85 nooooo, čo už...aj mne veru

cucoriedkacucoriedka
11. jún 2013

@gigi77 no, poviem ti že ani mne sa nechce ísť na stimulku...ani to pichanie mi nevadí, skor sa bojí OHSS...musím to nejako ustát...lebo už si prosím čerstvé embryjká

martinazvo
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka no to ano, ale nevadi, ved maly moze mat frajerku kludne aj o rok mladsiu 😀

cucoriedkacucoriedka
11. jún 2013

@martinazvo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 som sa pobavila

sakura
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka
juuuuj.. aj ja som dúfala že to vyjde...
Toho OHSS sa neboj..už sú na to lieky.. Petrová mi vravela že ak by to mne nevyšlo tak pôjdeme na ďalšiu stimulku.. lebo ja som ju mala dobrú.. ale tak som jej pripomenula môj OHSS a na to mi povedala aby som sa nebála že už sú na to lieky 😵

sakura
11. jún 2013

@gaga83
ahoj.. tak môžeš.. ja som brala utroš pokial som nezohnala lutinus 🙂 Ale pozor.. ak deň začneš utrošom tak by si ho mala s ním aj skončiť.. a až od nasledujúceho dňa začať lutinusom..Nemá sa to miešať v 1 deň ...

sakura
11. jún 2013

@gigi77
ahoj ja už lepšie 🙂 I ked mi nechutí jesť.. no teda..najradšej by som jedla len kapustnicu 🙂))) Jedine to mi chutí 🙂) Akože som v 16 tt a pribrala som 1,5 kg a aj to asi nebude jedlom 😅 😅 😅
Juuuj tak ste mali oslavu 🙂 Ale ten čas letí..že?
A už máte schválenú žiadosť?

gaga83
11. jún 2013

@sakura ďakujem, už som mala hlavu smútku čo teraz 🙂

ada83
11. jún 2013

@cucoriedkacucoriedka to je mi luto ja že aspon ty budeš tehu asi aj ja pojdem v setrem na ket 😉

sakura
11. jún 2013

@gaga83
ono ak ti to objednajú v lekárni tak nasledujúci deň by to mali mať 🙂 Mne museli obvolať 3 firmy pokial ho zohnali 🙂 Ak ti to nebudú vedieť zohnať tak ti zistím odkial mi to objednávali 😵

gigi77
11. jún 2013

@sakura hej, schvalili nam ju, az som skoro spadla z noh, lebo som neverila ze to schvalia, schvalili po 6 tyzdnoch, ale teraz sa davam trochu zdravotne do poriadku tak pojdem na stimulku az august, resp. september, podla toho, ci vsetko uz bude ok...

sakura
11. jún 2013

@gigi77
no super 🙂 To bola bleskovica 🙂
Jasnéé treba si aj oddychnuť, užiť si leto a pak šup šup na to 😵 😵 😵

gaga83
11. jún 2013

@sakura ak to nezozenu budem davat utros mam este dve krabicky, ale si zlata ze chces pomoct

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre