ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

insolka
21. sep 2009

bubina začala som 15-ho počítam ešte take dva dni cca 😉 😉 😉

insolka
23. sep 2009

No bubina v sobotu idem na to ....dokina mi ale povedala že sa nechcu vyvijat tak ako maju myslim tie vajka vraj sa vyvijaju pomaličky hlavne na pravej strane....dufam že sa to teraz podarí normalne sa začínam obavať 😒 😒 😒

scarlette
24. sep 2009

ahojte kocky,
tak uz to mame za sebou ... chlapci su zdravi a pekne priberaju tak dufame ze si ich coskoro donesieme domov 😵 😵

alex
24. sep 2009

Scarlette gratulujem k chlapčekom a prajem veľa zdravíčka! 😵

jaja1118
24. sep 2009

scarlet tiez gratulujem k drobcekom a nech ich uz mas doma....
v sobotu sme na teba mysleli s mib a flock......ale ze uz mas babatka nas ani nenapadlo 🙂 .....
pekny den....

bubina1
24. sep 2009

scarletka, gratulujem 🙂)))))))))))))))
insolka...ja sa už tiež začínam obavat.... ako Dr. mi povedala, že to vyzera dobre...ale ja neviem...na utz som videla 4 vajíčka na lavej strane...prava je slabá...dr. povedala, že na obidvoch stranach rastuce vajička su v najidealnejsom pripade... ale zase 4 ni eje malo? dnes som bola na predoperačnom...tak to vyzera, že som ok... 🙂 dufam, že nič doležite som im ale nezabudla povedat.... 🙂

insolka
24. sep 2009

scarlettE gratulujem !!!!!!!! 😀 bubina no ani mi nehovor dnes mi v care povedali že mi chybaju dva vysledky tak musim ist do laboratoria osobne pre nich lebo ich skratka nespravili...skoro som sa sozplakala ..ked si už myslim že už mam všetko za sebou tak sa vyskytne ešte niaka komplikacia aj interne mam OK už len vybavit toto a o 22 idem dat pichnut inekciu zajtra volno a v sobotu idem na to aspon ma potešil manželô že nebudeme musiet použiť zmarazene lebo pride domov ...tak dufam že to za tie nervy bude stať.....držím palce nech sa vyvijaju 😉 😉 😉 😉 😉

bubina1
24. sep 2009

to je supriš, že ti dojde manžel domov...to aj tebe muselo odlahnut.....🙂))))))))
aké vysledky ti chýbaju? nech skontrolujem moje..... lebo ak mne vyjde odber na nedelu, tak ani nemam kedy zohnat z labáku vysledky.. 🙂
ale ti poviem, že to mas tiež zaujimave a mna by určite islo porazit a nastupil by stres a panika a hysteria....
budem na teba mysliet v sobotu.... potom budeme asi stresy z cakania po transfere prežívat spolu... 🙂)))))

flock
24. sep 2009

scarlette - GRATULUJEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

spominali sme ta a verili, ze vsetko je v najlepsom poriadku, ale ze uz mas babatka, tak to nas nenapadlo!!!!!!
velmi som rada, ze ste vsetci v poriadku, ved aj nam s jajou sa to krati 🙂

szilvia31
24. sep 2009

scarlette zo srdca ti gratulujem 😵 🙂 🙂 zelam vam aby ste mali chlapcou cim skor doma a v zdravy si ich uzivali.ak budes mat cas napis nam aky bol porod..........

flock
24. sep 2009

prepac szilvia, na teba som zabudla, ved ty si dalsia na rade az potom ja a jaja 🙂

insolka
24. sep 2009

...no ved uplna panika,stres a pod 😀 ale ked už budem mat za tym tak mi poriadne odlahne .....chyba mi BWR a anti HBC ved ked ty pojdes tak mi napis aby som aj ja tebe mohla držať palce v pondelok mi budu vkladat ....tak si držme palce navzajom 😅 😅 😅

bubina1
24. sep 2009

v stredu mi Dr. povedala, že odber v nedelu alebo v pondelok alebo utorok....budes mat aj predlženu kultiváciu alebo ee?

insolka
24. sep 2009

....no keby si mi vysvetlila čo je to kultivacia ..to ja neviem len mi doki povedala že v pondelok bude vloženie ....CO TO JE? 😀 😀 😀 😀 😀

bubina1
24. sep 2009

no, predlžena kultivacia embrya je, že čakaju aj na dalsie delenie bunky, nie len zakladné...

szilvia31
24. sep 2009

flock to nic 😀

insolka
24. sep 2009

.no tak takto to tak detailne neviem .......niako som prestala riešiť všetko to to ked sa to prvy raz nepodarilo .....teraz je to lepšie nemyslim na to až tak ....a citim sa lepšie .teda až na dnešok ale taka terapia sokom asi musi byt aby som na to uplne nezabudla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubina1
25. sep 2009

insolka...ja idem na odber v nedelu.... 🙂))))

kam sa picha pregnyl? do zadku?

ja sa tiež čudjem, že o extra teraz neriešim, ale nemam ani čas...furt beham po lekároch....

majka212
25. sep 2009

insolka, bubina drzim vam palce, nech vam to dobre dopadne a nech k nam pribudnu dalsie tehulky 🙂

scarlette GRATULUJEM a zelam tebe aj drobcekom najma vela zdravicka!!!!

mib
25. sep 2009

scarlettka, tak vitam jurka a tonka na svete. 🙂 🙂 🙂 prajem vela zdravia a mnozstvo krasnych okamihov nielen im dvom, ale aj stastnym rodicom. 😉 dufam, ze ta drobci velmi nepotrapili. trosku nam bolo cudne, ze si sa na konikovi odmlcala a ked sme sa dozvedeli, ze si v nemocnici, tak sme skor predpokladali, ze "pre istotu". zatial vidim, ze drobci uz maju za sebou prve tyzdne zivota. tak ti prajem, aby ste si ich coskoro priviezli domov. dufam, ze nam ich ukazes na fotoalbume. 🙂

insolka
26. sep 2009

...bubina pregnyl sa picha do zadku....držim Ti palce a kedy ides na vloženie? 😉 😉 😉 😉

insolka
26. sep 2009

........no a mam to zasebou mala som 14 vajok teraz pijem ako blazniva dufam že to prejde ........a v utorok idem na vloženie

majka212
26. sep 2009

insolka blahozelam k dobrej urode!!! 😉 zelam ti, nech sa vajicka dobre delia a zaroven drzim palce, nech sa ti OHSS oblukom vyhne 🙂

insolka
26. sep 2009

majka dakujem ..boli ma brucho pijem strasne vela tak dufam že to prejde ozaj neviete či je normalne ked ma boli brucho ?Minule ma až tak nebolelo ale to som mala ledva 2 vajka

majka212
26. sep 2009

insolka ak sa dobre pamatam, mna brucho bolelo.. a ja som mala vajicok 20... urcite hlavne vela pi, 4-5 litrov tekutin, aby si zabranila OHSS.. inak mne davali rovno po odbere 2 infuzie, bo som mala na hyperstimulak velky nabeh

bubina1
26. sep 2009

ahoj...super insolka...po majke si mojim druhym vzorom...ak si to dnes zvladla, zajtra sa pokusim to zvladnut aj ja....už za to trochu stresujem..... 😨

insolka
26. sep 2009

majka a brucho ma stale boli aj ked je to podstatne menej ako po prebudeni z narkozi už som vypila 6l .no aj mne davali dnes dve infuzky.stale pijem dufam že to bude OK.Bubina držim Ti moc palce budem na teba myslieť ........

bubina1
26. sep 2009

insolka aj majka dakujem pekne.....

szilvia31
26. sep 2009

ahojte kocky
insolka gratulujem k urodicke 😉
bubina drzim ti na zajtra palce aby si mala tiez peknu urodicku 😉

flock
27. sep 2009

ahojte babulky,

insolka - pekna urodicka, za chvilku budes mat bambulky pri sebe 🙂
bubina - drzim ti dnes palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre