ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lowee
15. feb 2011

andysok histeroskopia? to musim mat pred schvalenim do poistovne .. schvalene nejake vysetrenia.... museli sme ist na odber ci nemame chroby s partnerom , potom som isla na hor, profil potom onkologicka cytologia. a tato histeroskopia je valstne to ze ma uspali a pozreli ci mam poriadku maternicu ked mi budu odoberat vajicka ci nemam nahodu prekazku ako polypi cysti... zrosty a tak vies? az potom mi dali na positovnz aby mi schvalili ziadst

andysok
15. feb 2011

@lowee aha tak to som nevedela vidíš asi preto tie moje dve zbytočne žiadosti ked nedošlo ani m odberu lebo nezareagovali vajíčka až potom mi robili laparoskopicky to vypalovanie

lowee
15. feb 2011

@andysok ahaa moznoo...... nerozumiem im moc hadamn ani sami nevediaa fu

nemko
16. feb 2011

@matahacik Iscare - Valky

eva76
16. feb 2011

@andysok
ahoj ku komu chodis na poradnu do ISCARU?

eva76
16. feb 2011

@matahacik
ahoj mz sme mali yisadost schvalenu do mesiaca, 1 kopiu som dostala ja a druhu ISCARE, moja kopia dokonca prisla skor ako ju dostal ICARE.

eva76
16. feb 2011

@petuska123
Ahoj mne bolo v ten tyzden zle ako keby som mala dostat menstruaciu, a potom sa potvrdila gravidita - dvojičky, no v niekedy na zaciatku 3 mesiaca sme o jeno babetko prisli, druhe sa nam ma narodit teraz v aprily.

simonini
16. feb 2011

Ahojte bambulky, tak uz mam OPU za sebou 🙂 narkoza je super vec 😀 😀 😀 , vybrali nam 13 oocytov......uvidme dnes kolko sa podarilo oplodnit 🙂. Pozdravujem tymto padom babule, co boli so mnou na izbe Evku a Viki 🙂)). Brusko po zaktoku ma tak nebolelo , az ked sme prisli domov. Dala som si algifenove kvapky a bolo fajn.

simonini
16. feb 2011

No a akurat som dovolala s embryologickou ze z tych 13 bolo vhodnych 8 a z toho sa 5 oplodnilo. V piatok o 11 idem na transfer. Vcera mi Dr povedala, ze bude vkladat 1 emb. ale kedze ich mame takto, tak si dame rovno 2 🙂

lowee
16. feb 2011

@simonini ahoj fajn 13 oocytov to je vyborne.... mna to len caka , uz aby to bolo🙂

simonini
16. feb 2011

@lowee drzim palceky, netreba sa nicoho bat je to sup sup

andysok
16. feb 2011

@eva76 ahoj Dr.Petrova

lowee
16. feb 2011

@simonini ved len aby uz bolo za sebou, no ja sa bojim tych narzoky niekdy ked som pocula pred histeroskopiou ,ze sa pacientka tazko zobudzala juj mraz mi behal po tele a chcela som utiect 😀

lowee
16. feb 2011

je tu aj niedko kto nema ovulaciu ? potom teda aku metodu davaju alebo ako to je ? oni ju vyvolaJU?:???

marti73
16. feb 2011

Byla jsem 2x na IVF v ISCARE v Praze7 na Libeňském mostě, lékaři profíci, ale bohužel se to nepovedlo. Nakonec to šlo přirozeně, ale s jiným partnerem. 😝

kaciatko81
16. feb 2011

ahojte 🙂
@lowee jednu narkozu uz mas predsa za sebou, neboj, zvladnes aj toto 😉 ja nemavam ovulku, teda ako kedy, po laparke som mavala, teraz myslim horsie a ano, normalne ju liekmi vyvolaju

simonini
16. feb 2011

@lowee vies ako sa vyspinkas fantasticky a ozaj sa neboj, je to chvilkova vec.... horsie je to ked sa zobudis po OPU, to troska bolelo.

lowee
16. feb 2011

@kaciatko81 NO VED MAM ,ALE TAK VIES NO CUDUJEM SA ZE SOM TAKA ODVAZNA OD MALA SOM TAKA ZE SA BOJIM A BOJIM , NO TAZKE MI JU VYVOLAJU? HM TEDA VSELIAKE METODY HMM 😲

lowee
16. feb 2011

A CO JE TO OPU? 😀 😀 😀 😀 JAJ TOLKO VYRAZOU?

kaciatko81
16. feb 2011

@lowee neboj 😉

lowee
16. feb 2011

CIM JU VYVOLAJU LIEKMI CI INJEKCIAMI?KOLK DNI SA TO VYVOLAVA? 😀 😀 😀 NEVIES NIECO O IMV BLIZSIE?

simonini
16. feb 2011

@lowee odber oocytov (vajok)

lowee
16. feb 2011

@simonini no moja ved ja prave uz pojdem za nejaki neceli mesiac prave na odber vajicok...... hsiteroskopiu mam uz za sebou !!!!! 🙂

simonini
16. feb 2011

@lowee no ja som mala anovulacne cykly, zvyseny prolaktin, zizeny progesteron, mam hypothyreotitidu a chronicku thyreotididu a este k tomu PCO 🙂 moj partner ma Oligoasthenoteratozoospermiu.... co viac sme si mohli zelat. Nechaj to na doktorov, oni vedia, co a ako. Takto sa zatazujes myslienkami a zbytocne si vytvaras stres. A stres skodi otehotnievaniu, celemu telu. Treba to brattak, ze si si vedoma ze tu je moznost a spravis vsetko preto aby si otehotnela.... no nie?

kaciatko81
16. feb 2011

@lowee uz sme si o tom pisali, pamatas? 😉 nikto z nas tu presny postup nevedel, to sa musis spytat lekara, ale nakolko ty ides na ivm, nepredpokladam, ze ti budu vyvolavat ovulaciu. daju ti lieky na par dni, aby podrastli foliky a tie ti odoberu, zvysok sa odohra v labaku 😉 spytaj sa dr, urcite ti vysvetli presny postup.

lowee
16. feb 2011

@kaciatko81 NO JASNE TEBA SI PAMATAM ALE TIE MENA TAZDA INE ANI NEVIEM CO SOM S KTORU PISALA. TEBA BIBI ANDYSOK DIANKAS SI PAMATAM 🙂))

kaciatko81
16. feb 2011

@lowee nejde o mna 😀 ale o to ivm, ze uz sme o tom pisali 😉 kedy mas ist do car?

simonini
16. feb 2011

@kaciatko81 inak som sa pytala na PK a boli celkom za, ale kedze by ET vychadzal na nedelu, tak ma odhovarali 🙂))) a v pondelok by uz bolo neskoro. Takze az by nevyslo, tak nauduce urcite PK. Ti to vlozia a embryjko sa hned uhniezduje, takto ked je ET/ KET skor , tak ti plava hore dole v maternici.

lowee
16. feb 2011

KED MI SCHVALIA🙂 MYSLIM ZE KONCOM TOHTO MESIACA POTOM UZ LEN 3DNOVA STIMULKA ODBERA TAK .. MUSIM TERAZ IST NAVECER SA VRATIM MOZNO AJ SKOR

kaciatko81
16. feb 2011

@simonini haha, to je pekne, ze kedze et vychadzal na nedelu, tak ta odhovarali 😀 no a plavat by nemuselo, to je fakt... aj ked zasa hovoria, ze ked ho vlozia, tak je pevne ulozene, tak kade chce plavat? to len taka uvaha 😉 dakujem za info 🙂 a drzim palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre