ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bella1303
26. jún 2012

@andyaa ahoj ja som bola vo stvrtok

ada83
26. jún 2012

nevie niekto kedy ma dr. Lattakova dovolenku dakujem

andyaa
26. jún 2012

@bella1303 ahoj.aj ja som bola vo stvrtok...nestretli sme sa tam nahodou?si z NR?

andyaa
26. jún 2012

@ada83 neviem kedy ma dovolenku ale chodim knej..skus si zavolat na recepciu tam ti urcite povedia..

bella1303
26. jún 2012

@andyaa no ahoj jasne, ty si zo serede, nie?

ada83
26. jún 2012

@andyaa nebola si náhodou na laparoskopii v iscare?

andyaa
27. jún 2012

@bella1303 ano som..tak sme sa nakoniec aj nasli..ako sa citis?uz si skusala testik?ja este nie..som velmi zvedava...

andyaa
27. jún 2012

@ada83 nie nebola som..ty ides na laparoskopiu?

ada83
27. jún 2012

hej 12.7 že to treba tak neviem
@andyaa

andyaa
28. jún 2012

@ada83 no asi ti chcu pozriet ci mas priechodne vajcovody..

little_miracle
3. júl 2012

@ada83 ahoj, Dr. Lattakova ma dovolenku len 2-3. augusta. Aj vlani mala dovolenku az niekedy na jesen...

mary86
3. júl 2012

Dnes bola dr. Lattáková aj s doc. Válkym na Markíze v relácií Reflex - také zvláštne vidieť ich v Tv 🙂

ada83
3. júl 2012

@little_miracle dik ja som myslela že mava aj cez leto

chilinkaxxx
3. júl 2012

@kristina81 ja chodím tiež k Petrovej. Je milá, povzbudzuje, je vidno, že jej záleží na pacientoch, ale musíš sa pýtať, lebo ti nič dokopy nepovie 😉 ja mám ísť na IUI, tak mi dnes predpísala lieky a uvidíme, či sa vajíčka vyvinú do budúceho utorka, aby som mohla ísť hneď na IUI a snáď sa podarí...idem prvýkrát. Sme zdraví, problém je u nás s partnerovou ED ☹ stále myslím na to, že keby sme sa mohli snažiť prirodzene, že by som bola už dávno tehotná ☹ je to na nervy.

kristina81
6. júl 2012

@chilinkaxxx Ahoj.No my sme boli v pondelok u nej.Ziadost mame podanu takze uz len cakat.So mnou bola celkom komunikativna,v podstate mi povedala vsetko ale ja som uz ako tak informovana lebo toto bude nase druhe ivf.Cop je to ED?Aj my sme inak zdravy a nepomohlo nam ani ivf.Snad nam to tento krat vyjde. 🙂 my sa snazime uz 2,5 roka uz snad aj nemozne som vyskusala a nic nezabera. ☹ Drzim poalceeeee. 😉

chilinkaxxx
7. júl 2012

Držme si palce navzájom 🙂) a možno o mesiac budeme všetky tehotné 😎

lulka33
7. júl 2012

Ahojte.Tak ja mam takisto skusenost ISCARE v Bratislave.Chodila som DR.Marsikovi a teraz chodim Doc.Valkimu.A mozem povedat ze je lepsi.Len si davajte pozor za paltenie.Lebo treba sa tam pytat.Lebo ked som bola na druhom umelom oplodneni tak som musela zaplatit 150 euro.A ked som isla prvy krat na umele a to bol den Sobota tak dalsie peniaze a to nam nikto nepovedal.Ale zasa nam to stoji za to lebo strasne tuzime po miminku.Ale inak su tam aj sesricky velmi dobre.A ked som bola na izbe tak co som sa dopocula tak co sa tyka centier v Bratislave na umele oplodnenie je najlepsie.A keby ste niektora chcela mam na predaj inekcie na pripravu umeleho oplodnenia Orgalutran 0.25 mg /0.5ml dva krat,Merional 75IU 5 krat a Fostimon HP 75 Iu 9 krat.A na cene sa viem dohodnut.Tak mi mozte napisat na l.pellerova@centrum.sk

mary86
7. júl 2012

@lulka33 Ahoj, prepáč že sa pýtam, ale o akých platbách to tu píšeš? A za čo si platila tých 150 eur pri druhom ivf? A za soboty si tiež niečo platila? Zdá sa mi to čudné - nikde som nepočula žeby sa sobota spoplatňovala - ja som mala OPU v sobotu a nič som neplatila... A tých 150 eur neviem za čo - tiež prvý krát počujem... Podľa mňa je spoplatňovanie v Iscare jasné a prehľadné - podľa cenníka...

jen29
9. júl 2012

ahojte, 150 je cena za predlzenu klutivaciu embryi alebo mrazenie embryi, ale to vam pri plateni museli povedat za co platite 🙂

mary86
9. júl 2012

@jen29 Veď preto sa čudujem - jediná suma mi tak sedela iba na tú pk - a to dopredu povedia, že čo, koľko a za čo sa bude platiť, preto som nerozumela, prečo tu @lulka33 "upozorňuje" na platby ....

jen29
9. júl 2012

@mary86 no ved toto 🙂 inak vidim ze ste v 12 tyzdni, my sme v 6. je to nase prve ivf a zatial je vsetko ok. mala som OHSS po transfere sa to zhorsilo a vraveli mi ze to je dobre znamenie :D mne bolo zle a oni sa tesili :D ale HCG sa zvysuje a na buduci tyzden ideme na prve sono. ty si kedy bola na prvom sone tiez mesiac po transfere ? a bolo nieco vidiet?

mary86
9. júl 2012

@jen29 ahoj, tak to gratulujem 🙂 no ono sa vraví že to je dobré znamenie - lebo tehotenstvo ohhs zhoršuje, takže je všetko ok, len treba veľa vody piť 🙂 nám to tiež vyšlo na prvý "šup" 🙂 ja som mala po odbere začínajúci ohhs, brala som lieky a pila veľa vody - 6 litrov za deň, a keďže sme mali pk do transferu bolo všetko ok, no potom som začala na 9 deň po ET špiniť, no dostala som injekcie a bolo všetko ok. Samozrejme až na nevoľnosti, nechutenstvo a únavu 🙂 No a na prvé sono - kde už bolo niečo vidno som tak išla až v 6 tt - to bolo 2 týždne po ET - a bolo nádherne vidno srdiečko, potom som bola v 8 tt - no veľkostne už bolo miminko 9 tt 🙂 O týždeň na to som už bola u svojho gyn. na poradni a teraz v pondelok idem zase - na všetky merania, ktoré sa robia od 12 tt a už dostanem aj tehu knižku tak sa teším 🙂

andyaa
9. júl 2012

@mary86 chcem sa ta opytat.Ty chodis k Lattakovej?

mary86
9. júl 2012

@andyaa Nie ja som chodila k dr. Petrovej

jen29
9. júl 2012

@mary86 tak to je parada 🙂 to sa tesim s tebou a teda sa vam ujalo iba jedno mimi ? my sme si dali vlozit 2 a OHSS uz ustupuje ale 3 tyzdne mi bolo riadne na nic....az teraz od nedele sa mi zacalo tak poriadne zmensovat brucho a je mi menej zle. aj ked jem castejsie v mensich davkach aby som predisla nevolnostiam, pobolievaju ma vajacniky aj maternica, ale povedali mi ze to sa roztahuje. ja spinenie nemam ziadne. tak uvidime co uvidime buduci tyzden a mne vraveli ze mi oni vystavia tehu knizku, tak neviem. ono je to asi rozne u kazdej pacientky. moj gynekolog je kamos s mojou pani doktorkou, tak asi preto mi vraveli neviem 🙂 ale to nie je pre mna podstatne kto mi ju vystavi, hlavne ze bude 🙂 tak sa moc moc drz !! a nech rastie bruskooooo 🙂

mary86
10. júl 2012

@jen29 no my sme si dali vložiť dve, ale ujalo sa iba jedno - ale vďakabohu aj zaň 🙂 No a bruško rastie, no kilá ubúdajú - už mám dole 6 kg - miminko ma vyžiera 😀 a tie bolesti to je v poriadku - to cítim aj ja - dokonca ma občas tak pichne, ale je to maternica - pýtala som sa dr. ona pekne rastie a rozťahuje sa a proti tým nevoľnostiam - to je veľmi dobrý ťah - jesť menej a často - to veľmi pomáha 🙂 Tak sa držte aj vy -nech všetko dobre dopadne a nech vidíte krásnu bublinku budúci týždeň 😉

jen29
10. júl 2012

@mary86 dakujeme 🙂 ano to mi povedali aj v centre ze jest malo a casto to aj dodrziavam a veru je mi lepsie, predtym ma aj napinalo, ale doktorka mi povedala ze v tehotenstve je vracanie vacsinou z prazdneho zaludka 🙂 tak mam intervaly v ktorych nieco papam 🙂 ale zatial nepriberam 🙂 ja som pekne doma na PN a som tu v klude 🙂 v praci by som sa iba rozculovala a to mi za to nestoji... 🙂 tak nech vase male pekne rastie a dufam ze nase uvidime 🙂. pa, dam vediet 🙂

mary86
10. júl 2012

@jen29 ďakujeme 🙂 inak aj ja som na pn - už od vkladu - je to tak najlepšie - doma máme pekne kľud 🙂
Takže pekne oddychuj, hladkaj bruško (ja to môjmu občas čítavam aj rozprávky 😀 ) a nech vám všetko dobre dopadne 🙂

saska1
10. júl 2012

ahojte 🙂 ja som tiež iscaráčka, a chcela by som sa vás opýtať, či nemáte skúsenosti s pichaním merionalu u partnera, aby sa mu zlepšil spermiogram .Navrhol nám to doki, a som z toho dosť prekvapená... 😕 vraj účinky sa zvyknú dostaviť po 6 týždnoch a injekcie sa pichajú tuším 3 týždne...
prosím ,ak ste sa s tým stretli, dajte mi vedieť 😕

lulka33
12. júl 2012

Predam 2 krat Orgalutran.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre