ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
7. jún 2010

aj ja som nad vypisom uz premyslala, ale asi nebude ochota takze mne ide len o vysledky krvi z horm.vystreni a to mi daju aj v Medirexe normalne v labaku to vytlacia, ja uz som si tak bola tri krat, dam im karticku poistenca a ta teta laborantka sa ma pytala od akeho datumu to chcem a vsetko vytlacila takze o vysledky sa im tam prosit nebudem a ostatne mam v hlave 😉

marrad
7. jún 2010

@nemko
ano?
a kde je ten medirex? prosim kontakt
tak to by som urobila aj ja?
ved ostatne veci si spise aj sama co som kedy brala a absolvovala

nemko
7. jún 2010

to su labaky v nemocniciach, skus si mrknut stranku nemocnice co mas najblizsie a informuj sa ci je to labak medirexu alebo sa pozri na ich stranku http://www.medirex.sk/

marrad
7. jún 2010

a z ISCARU davaju robit HP do medirexu?

nemko
7. jún 2010

ano, som sa teraz pozrela ked sme davali s Durechovou dokopy veci k ziadosti o IVF

marrad
7. jún 2010

@nemko
dik tak to skusim odtial ziskat.....
pozerala som ze su na Galvanyho.... tam treba zajst?

nemko
7. jún 2010

tam je centrala neviem ci tam maju aj labak, ja som to brala z labaku co je v nemocnici

nemko
7. jún 2010

nemocnicne laboratoria - tam si skus vybrat pokial mas nieco blizko tak tam zajdi ja som sa k tomu dostala tou cestou 🙂 drzim palce

marrad
7. jún 2010

cize naprikald ruzinovska nemocnica? alebo antolska?

nemko
7. jún 2010

hej 🙂

sakura
7. jún 2010

No tak ja sa chystám zajtra k Petrovej na kontrolné sono 🙂 . Tak som zvedavá aká tam bude panovať nálada 😕

nemko
7. jún 2010

sakura snad dobra ked sa Petrova dobre vyspi a nevstane z postele lavou nohou 🙂

sakura
7. jún 2010

@nemko
no veď uvidíme 😅 Zajtra podám hlásenie 😅
A ty ako nemko? Dávaš pauzičku alebo ako? Či nechávaš tomu volný priebeh?

nemko
7. jún 2010

sakura pisala som vyssie, v piatok som volala do Iscare - precitaj si, recepca mi odporucila Hruzika, manazerka Tazberikovu 😀 😀 😀 podla schvalenia ziadosti, ja si pauzicku dat nemozem, do konca roka chcem mat IVF za sebou a potom si davam pauzicku uz navzdy 🙂 🙂

nemko
7. jún 2010

ja nedokazem a nechcem zit s pocitom, ze sa moj zivot toci len okolo problemu s neplodnostou a stale dokola to iste.....

sakura
7. jún 2010

@nemko
už som si prečítala... Jasné, nemôže sa všetko točiť len okolo neplodnosti a IVF. Ja som bola strašne do toho zažratá, vela som o tom čítala až ma drahý sekol že či mi už z toho náhodou nešibe 😠
Tak som sa teraz zavalila prácou a už mám len zapísané v kalendári o kolkej a kde mám ísť... Je to tak ozaj lepšie 😀 Ale koník je taká malinká droga 😀

nemko
7. jún 2010

my 4 a pol roka riesime to iste, uz ma to nebavi, vsetky peniaze co by sme si mohli uzivat idu na tu istu vec a stale sme na tom istom bode preto som povedala, ze do konca roka a koncim, chceme si kupit nove auto, ist na dovcu a hlavne chcem si zacat uzivat konecne uz po dlhej dobe nas vztah lebo uz mam pocit, ze tento stereotyp nas skor rozdeli 😒 Aj toto celto sme si povedali ze konecne vypadneme niekam na dovolenku a namiesto toho cakame na IVF.Preto sa to cele v dalsom roku musi zmenit....

marrad
7. jún 2010

@nemko
ano mi teraz uvazujeme ze sa hodime na nejake last minute
lebo sme z toho unaveni.....

nemko
7. jún 2010

baby ved kto toto cele nezazil nepochopi - este stastie, ze je MK a vieme sa pochopit 😉

marrad
7. jún 2010

@nemko

veru MK to isti....

nemko
7. jún 2010

🙂

majka21
7. jún 2010

Ahojte kočky.
Ja už mám schválenú žiadosť. Piatok mi volali. Dnes som sa objednávala k dr. Válkymu, keďže už žiadosť je schválená a máme tam zamrazené spermijky. Války je predsa odborník, aj keď má svoj vek.Už aby sa nám to podarilo. 🙂 .
Myslím nám všetkým, nie len mne. Držím vám palce. Pekný dník. 😉

monika0001
7. jún 2010

@majka21 - držím palce!

nemko
7. jún 2010

majka drzim palce

bobi3
7. jún 2010

majka, ja idem zajtra tiež k Valkymu... predtým som chodila k Dr. Maršíkovi... tiež som zvedavá 😉

eliska11
7. jún 2010

tak potom baby napiste, aky bol Valky a hlavne kolko ste cakali, ci mu nenaobjednavali 100 pacientiek, diki
.

bobi3
7. jún 2010

eliska, tak ja som dnes volala a dali mi termín hneď na zajtra... tiež sa obávam, že či nebude mať teraz veľa, ale tak dúfam, že to nejako zregulujú, aby neutrpela kvalita 😉

majka21
7. jún 2010

Tak to dúfam, aj ja! Ja som už u Válkyho raz bola na utzvuku a mala som z neho dobrý pocit. 😉

majka21
7. jún 2010

nemko, monika ďakujem. 🙂

kitu
7. jún 2010

Ahojte dievčata, tak no ako som pisala my sme boli u dr tazberíkovej a zdala sa nám mila a vpohode... dnes som bola na folikukometrii a figa z toho folik nenarastol ani o mm... takže až buduci mesiac ideme na iui...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre