ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

flock
10. mar 2009

ahojte babulky,

tak uz som doma 🙂

dnes som mala jeden o velkosti 18, jeden ma 16 a este mam jednu 12. doki povedal, ze sa sustredime na tu 18-ku a ked ostatne dorastu, tak bude dobre. sliznicu mam tiez vyssiu E8. dnes vecer picham pregnyl, v stredu odpocivam a vo stvrtok rano mam OPU. aj ma trosku potesil, ked mi povedal, ze prave predtym ako som mala ist dnu, tak bol vedla a podarilo sa odobrat 1 vajko, mozno mame dobry tyzden 😀 😀 😀

sylvia - takze zajtra drzime palceky, povedali ti co si mas doniest so sebou?

mib a jaja - ste super babulky, som rada, ze som vas mohla stretnut

sylvia21
10. mar 2009

saxo - hned si idem urobit cajik 🙂 Mineralku alebo vodu uz nemozem ani vidiet 😝

flock - stacia Ti papucky a nocna kosela a nieco na rozptylenie, bud casopis, alebo knizku, ked budes odpocivat . Kto Ti dnes picha pregnyl ? S tymi tvojimi folikmi to vyzera stale nadejnejsie 😉

flock
10. mar 2009

ahoj sylvi - tak snad este trosku podrastu, ale budem rada aj za jedno vajko 🙂 sme s dokim srandovali, ze v nasom pripade si musi jedno vajko a jedna spermia tapnut a mozno z toho nieco bude....tak aspon troska na odlahcenie. ja som rada, ze mi stimulku nestopol a vo stvrtok to skusime a uvidime.

injkecie mi picha susedka, pregnyl by mala tiez, ale este na neho cakam, lebo az dnes mi dal recept, tak som ho bola objednat. predpisal mi rovno aj utrogestan, ten uz mam doma.

skoda, ze to nemame v rovnaky den, mohla som spoznat dalsiu super babu 😀

saxo - ahoj 🙂

mib
10. mar 2009

caute kocky

flock, to je vyborna sprava. nakoniec ti mozno zostane nieco aj na zamrazenie. je este sanca, ze nieco do stvrtka podrastie tak, aby bolo pouzitelne?

sylvi, ty si pichala merional? okrem injekcii mas aj nejake ine finty ako sa dostat k tolkym vajkam? 🙂

saxo, nevedela som, ze ohss je az tak nebezpecny. 😲 viem ze moze v ojedinelych pripadoch koncit aj horsie ako zle, ale myslela som, ze vo vacsine pripadov to nie je az take vazne.

saxo
10. mar 2009

mib, veru ten ohss nie je sranda. ale vacsinou ked sa objavi po ET znamena tehu a to dvojky 😵 . keby si ho dostala pred OPU, tak ti ET ani nerobia a rovno embrijka mrazia. mne sa spravilo strasne vela cyst, no a bud sa vstrebu alebo prasknu. vacsinou rastu a potom prasknu, pretoze su vyzivovane hcg-ckom a "velmi" im prospieva pregnyl a utros. takze mi aj v nemocke kazali, ze ak ma zacne boliet na vajecnikoch a pojde krv aby som prisla. ze to moze znacit okrem prasknutia cyst aj zacinajuce kontrakcie a potrat. ale ked praskne cysta, tak aspon neohrozuje babo, lebo je na vajecniku a nie v maternici. ale ked sa prestane brat utros cca v tom 12tt tak sa cysty vstrebu. fuuu, som vas nepotesila co? ved vravim, radsej pite vela vody aj nasilu. 😵 😵

jaja1118
10. mar 2009

Ahojte kocule.

Tak aj ja som uz doma.Uz mam pichnuty prvy pregnyl.

Flock aj ja som Ta rada spoznala.-toto je take fakt mile kamaratkovanie.

Mib-mam tie Tvoje merionaly-sestricky ich nemozu" uskladnovat"-ale flock povedala,ze si odtial ako ja,tak myslim ze no problem sa stretnut.

Vsetkym vela slniecka 🙂

jaja1118
10. mar 2009

ja pipi sorrrrrryyyyyy-PUREGON

mib
10. mar 2009

saxo, no veru ze si ma nepotesila. ja som mala nejake priznaky ohss po ET. bolo to velmi slabe, ale povedala som si, ze vysetrenie ma nezabije, tak som sa zastavila v Iscare. to bola sobota a bol tam prave doc. povedal mi presne to, co ty, ze maju celkom dobre skusenosti, ked sa objavi ohss. preto som tomu celkom nerozumela. teraz je to uz jasne. jaj babky, tak ja si asi kupim ten vak na vodu, ked budem mat dalsie ivf. 😀 😀 😀

jaja, super. tak to sa tesim na stretnutie. puregon je to co pregnyl?

jaja1118
10. mar 2009

VED TO !-- 🙂 --PUREGONOM SA STIMULKA ZACINA A PREGNYLOM KONCI 🙂 TO BY SOM MOC CHCELA HNED 1D-PREGNYL 🙂 🙂 🙂 🙂

insolka
10. mar 2009

Ahojte kočky dnes som boa u Dr cca 23 začnem s puregonom.......dúfam že to teraz vyde .idem hned na PN a budem len odpočívať žiadna práca a možno............... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

scarlette
10. mar 2009

ahojte babulky 🙂
sylvi budem ti drzat vsetky palce na zajtra 😉
flock to jesuper ze podrastli paradicka 😉
jaja tak co najlepsiu urodicku v stimulke 😉
insolka aj tebe sa toblizi 😉

sylvia21
10. mar 2009

ahojte 🙂 vdaka. Ozvem sa Vam hned ako budem moct 😉 krasny a uspesny den 🙂

misik1
10. mar 2009

ahojte...
sylvi zajtra si tam dobre podriemkaj....
flock ty si podriemkas uz pozajtra...
jajka stastnu stimulku, ktoru si dnes odstartovala....
mib, szylvia, saxo, scarlette 🙂 🙂 🙂 🙂
ja zajtra vyberam stehy....a inak sme sa uz snazili, kedze je ovulkovske obdobie 😉 😉 😉

szilvia31
10. mar 2009

ahojte 😵 😵 😵
Nestiham vas citat take ste rychle 😉
pekne sa to tu rozvija 🙂 ako citam,drzim vsetky palce uplne vsetky aj na nohach aby ste boli uspesne.......... 🙂 😵 😵 a nasledovali scarlett 😀

mib
10. mar 2009

sylvi, zajtra na teba myslime. nech su vajka krasne a pekne sa skamaratia s tymi malymi potvorkami. 😉

misik,to je dobra sprava 🙂 zajtra su stehy vonku a uz sa treba len intenzivne tulit s drahym 😉 planujes aj nejake IUI alebo IVF alebo to teraz nechate na prirodu?

jaja, insolka, preco puregon? aky je rozdiel medzi puregonom a merionalom?

flock
10. mar 2009

ahojte,

tak ja uz mam doma muzicka aj s injekciou pregnylu, som bola trosku nerozna, mne sa vsetko rata, az ked je to doma 🙂

misik - za chvilu ani nebudes vediet, ze si bola na laparke 😀
insolka - aj tebe sa stimulka blizi
scarletka - mate sa dobre?
szilvia - teba co najblizsie caka?

jaja1118
10. mar 2009

Pekny vecer dievcata.

Vsetkym Vam krasne dakujem za povzbudenie-je to od Vas velmi mile.

Tiez posielam vela stasia na zajtra Sylvinke....

Mib -netusim-mam aj merional-asi ho zacnem pichat neskor.

szilvia31
10. mar 2009

flock,zatial nic, 😒 trochu sa to skomolilo,ale dufam,ze v dobrom 😉 uvidim,dam vam vediet ak sa nieco udeje.citam vas kazdy den,no neviem co napisat 😖

misik1
10. mar 2009

flock, ano, myslim,ze po zajtrajsom vybere tych stehov uz na to zabudnem...joj pred tyzdnom o tomto case som sa nemala najlepsie????
mib, budeme skusat aj sami,ale pojdem vypisat ziadost, predsa len to trosku trva, tak nech mame schvalene,aby sme sa pripadne dali na to...doki vravel,ze teraz je najlepsie otehotniet, tak ak nie prirodzene tak s pomocou,ale nech to je!!!!!
🙂
szilvia, ten zmurkajuci smajlik mi tam sedi...ze skomolilo v dobrom?zeby meskala mrcha?

scarlette
10. mar 2009

flock ahoj, mame sa fajn len som unavena, posledne dva dni jem iba hrianky s maslom...na nic ine nemam chut...
misik super ze uz budu stehy vonku, ak mozem odporucat aby sa jazvicky pekne hojili a bledli pouzi repikove obklady 😉

szilvia31
10. mar 2009

zajtra to skomolenie preberieme 🙂

misik1
10. mar 2009

dik za radu scar...papaj co ti chuti, to je dobre....
szilvia tak teda zajtra...
🙂

insolka
10. mar 2009

scaletka až teraz som sa dozvedela že ste bili uspešny tak gratulujem ........ 😀 😀 😀 😀 😀 a všetkym ostatnym držim palce

scarlette
10. mar 2009

misik dufam ze ti to pomoze tak ako mne 😉
insolka dakujem 😵

anielik
10. mar 2009

ahojte, co to tu citam 🙂))

scarlette gratulujeeeeeeeeeeeeeem a veeeeeeeelmi drzim palceky, drzkajte sa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ostatnym drzim palceky. nech sa k nam ryhlo pridate 🙂))

scarlette
10. mar 2009

anielik hej vyslo to, dakujem este ma buduci utorok caka utz tak cakam miestami v napati 😵

sylvia21
11. mar 2009

ahoj kocky - len takv rychlosti, lebo som cela ubolena. Doki sa dostala len k jednemu vajecniku, takze sa podarilo 11 oocytov. Co nas caka zajtra to uvidime.

scarlette
11. mar 2009

sylvi dobre si oddychni a nacerpar vela sil. dufam ze vajka pekne zabojuju 😉

flock
11. mar 2009

ahojte,

sylvi - od rana som na teba myslela. tak ako pise scar, dobre si oddychni, aby si bola plna sil!!!

mib
11. mar 2009

sylvi, ale ved to je vyborne. dufam, ze budu vsetky v poriadku. tie geneticke testy robia iba na jednom? kedy mate vediet vysledky?

scarlette, verim ze nervozita narasta, ale utorok je uz coskoro. pomaly sa preklapame do druhej polovice tyzdna 😉

predstavte si, aka je ta mrcha potvora. ked ju clovek necaka, pride o den skor. teraz, ked mam buduci utorok termin na rtg kvoli myomu, tak nie nie prist. uz je to treti den. zajtra to budem musiet prelozit. 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre