Iscare v Bratislave - recenzie

ajka251
28. jún 2021

Ahojte.chcem sa spytat na Iscare v Ba.recenzie a s ktorou lekarkou ste boli spokojne?chcela som sa objednat k dr.Rybanskej ale citam o nej dost zlych recenzii.za kazdu odpoved dakujem

11. máj 2022

@lenocka591 to bol jeden z dovodov, preco sme z Iscare odisli.. my sme sa doma snazili 2,5 roka a nepotrebujem si platit CAR na to, aby mi nakoniec povedali, ze mame skusit doma, lebo oni cez vikend nerobia..

lenocka591
12. máj 2022

@7lenka11 jasne, uplne chapem...

12. máj 2022

Ahojte mali ste niektorá darované vajíčka v iscare BA? Ako ste boli spokojné?

zuzzi18
13. máj 2022

@butterfly333 ahoj, ja ale to vies 🙂 Rozhodli ste sa pre DV? dobre ste urobili podla mna. Skuste ist k Dr. Grossovej, ona ma aj na starosti darcovsky program.

13. máj 2022

@zuzzi18 áno už mi odpísali tak zvažujeme to iscare BA no 8.6 idem na plánovanú operáciu kolena čo som mala ísť už pre 1,5rokom takže budeme to určite riešiť v iscare. A za ako dlho sú mala darkynu a koľko mala rokov možno si to už písala prepáč zabudla som.

zuzzi18
13. máj 2022

@butterfly333 darkynu som mala do tyzdna, este mi s nou vysiel aj zladeny cyklus..lenze to bol covid a vtedy sa nemohlo cetsovat takze mali malo zahranicnych klientov, tak sme rychlejsie vedeli dostat darkynu..inak sa asi caka dlhsie ale neviem ani kolko. O darkyni mi povedali, ze ma 26 rokov, hnede vlasy a hnede oci, vahu vysku podobnu ako ja a VS vzdelanie humanitarneho zamerania. To je vsetko co o nej viem a teda koordinatorka povedala ked som si dala dole rusko, ze ma pre mna darkynu, lebo ze sa podobame..

13. máj 2022

@zuzzi18 to je super no tak čakám na termin čo mi odpišu.

nikky1511
1. jún 2022

Pekny vecer ak sa vam stalo nieco podobne budem rada ak si o tom napiseme do tejto klimiky chodim uz dlhsie zrazu mi prisli po niekolko mesiacoch neuhradene faktury za folikulometriu ked som sa opytala za co to je ze som pred IUI nikdy za to neplatila len mi napisali ze to bolo v tej chvili na zaklade rozhodnutia doktorky pritom ma neupozprnila ani ona ani na recepcii pode mi to divne len tak si z brucha strielat faktury

nikky1511
1. jún 2022

@7lenka11 presne tak suhlasim

gejb
13. nov 2022

@7lenka11 my sme tiež v Iscare, a cez víkend robia zakroky. ET mi robili teraz nedávno a bolo to v nedeľu ráno. Ale je pravda ze vyšetrujú len cez týždeň...

13. nov 2022

@gejb my sme tam boli iba na IUI a to nám cez víkend neurobili... poslali nás domov

stanzi
13. nov 2022

@7lenka11 To je ozaj zvlastne, nam cez vikend IUI urobili…

13. nov 2022

@stanzi možno sa to zmenilo, ale ja som bola v piatok na kontrolnom vyšetrení, dostala som Ovitrelle a povedali, že sa máme snažiť doma, lebo IUI sa cez víkend u nich nerobí.. to je moja skúsenosť z vlaňajška.. takto sme prepásli dva mesiace a po nich sme radšej odišli z Iscare do Brna.. tam nebol nikdy s ničím problém

stanzi
13. nov 2022

@7lenka11 aha, tak to bude asi nejaka novinka, my sme u nich boli uz davnejsie, takze tvoja skusenost je novsia…skoda, ze maju takyto pristup 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre