Iscare vo FN Martin. Máte niekto skúsenosti?

maja9
28. nov 2009

Ahoj, máte už niekto skúsenosti s novozaloženým centrom v Martinskej FN ?

megan5
7. dec 2016

Bykaterina.ale ako hovoris,jasne ze niekedy je lepsi spermiogram a niekedy nie.roky idu a tak isto ako aj zene ubudaju vajicka atd.tak aj muzom sa moze kadeco pokazit..takze uz len sup snazit sa a hadam to pride..

bykaterina
7. dec 2016

@megan5 hej chápem. Ale stávajú sa aj také prípady že sa nespoja ukážkové spermie.

petra140
8. dec 2016

@bykaterina citam co si pisala ze sa sa stavaju aj take pripady ze sa nespoja ukazkove spermie. Mala som kamaratku ktora niecim takym prechadzala ale neviem ako to nakoniec dopadlo. Myslis si ze ak je taky problem ze sa tie spermie nespoja aj ked su dobre ze je tam neake riesenie ze by to potom mohlo vist ...

petra140
8. dec 2016

@megan5 citam co si pisala ze sa sa stavaju aj take pripady ze sa nespoja ukazkove spermie. Mala som kamaratku ktora niecim takym prechadzala ale neviem ako to nakoniec dopadlo. Myslis si ze ak je taky problem ze sa tie spermie nespoja aj ked su dobre ze je tam neake riesenie ze by to potom mohlo vist...

megan5
8. dec 2016

@petra140 no ano..prave tym napichnutim spravnou spermiou icsi..potom uz len dufat,ze to embryjko je zdrave..a chlap by asi mal ist na imunologiu,lebo aj on ked ma ok spermie,tak moze mat protilatky..

bykaterina
8. dec 2016

@petra140 rieši sa to metódou icsi čo už máš zrejme nastudovane z webky centra asistent. Reprodukcie, je to len lepšia istota že spoja. Samozrejme je lepšia forma pisci. To asi tiež vieš je to tiež na webke opísané.

petra140
8. dec 2016

@bykaterina ano uz som si to precitala .... A viem ze su viacere moznosti bud odoberu vajicka a vlozia to tam alebo hned to tam vlozia....

martinam1812
8. jan 2017

Ahojte, ako dlho trvá liečba pri nízknom AMH a čo mi asi nasadia? Ako to tam prebieha na prvom sedení? Ďakujem za každú radu a skúsenosť.

bykaterina
8. jan 2017

@martinam1812 ahoj prvé sedenie je väčšinou diagnostika. Teba a partnera.donesies ak máš dokumentáciu. Následne sa urobí ak je potrebný úplne hormónov profil.pocas cyklu . Následne s úplnými výsledkami ti povedia prognózu a čo navrhujú. Pri nízkom amh môžu rovno aj povedať že aby si išla do darcovskú ho matrosu.ale to už predbiehame. Oni ti to povedia na konzultáciu.jefnoznacne sa tam na všetko pýtaj.napis si otázky čo chceš vedieť.

zibi
10. jan 2017

baby, ktora doktorka je teraz v iscare mt? dik

marverka
17. jan 2017

Ahojte,
neostal dakomu Puregon, Gonal, Menopur? IP, moc ďakujem.

bykaterina
17. jan 2017

@marverka davaj si pozor aby bol dobre skladovany 😉 lebo inak vyhodene prachy

lenka2905
1. máj 2017

Ahojte, chystám sa v piatok do ISCARu v Martine...máte niekto aktuálne info, ako to tam prebieha? som dosť vystrašená, že sme skončili až tu...načo sa mám pripraviť pri prvej návšteve?
Ďakujem vám všetkým za rady...

bykaterina
1. máj 2017

@lenka2905 ahoj všade to chodí rovnako😉 diagnostika vás oboch ak máš výsledky nejaké zober. Partner ak je objednaný tak aj spermiogram urobia. Následne podla toho ti povedia či prídeš ešte na nejaké dovysetrenie. A povedia vám možnosti aké máte.

michellevendero
1. máj 2017

@bykaterina
Ahojte kočeny 😉 pri preventívnej prehliadke 27.03. mi gynďo zistil na pravom vaječníku cysty...12.04. mi začala ms a 24.04. som išla na kontrolný ultrazvuk, ale cysty nepraskli...keď už budem v tej narkóze, chcela by som, aby hneď počas laparoskópie, pozreli priechodnosť vajcovodov, prípadne či nemám endometriózu a nech urobia hystero sliznice a drilling vaječníkov...len neviem, či sa to všetko bude dať urobiť...nebola ste niektorá na tom, počas jednej narkózy ?

bykaterina
1. máj 2017

@michellevendero ahoj ono záleží od toho kde ti to budú robiť

michellevendero
1. máj 2017

@bykaterina v MT na gynde.

bykaterina
1. máj 2017

@michellevendero keď pôjdeš sa dohodnúť na termín tak sa opýtaj. Mne hystero robili v iscare išlo to cez poisťovňu. Skús napísať tam možno aj tam nebudú mať problém a urobia ti všetko náraz 😉

veteranka2
14. máj 2017

chcem sa spytat v iscare mi predpisali brat dvoje liekyNorethisteron a estrimax len nastala taka situacia ze mi povedali ze zacneme pychat injekcie neviete mi poradit ci mi vratia za lieky peniaze alebo teraz co mam s nimi robit dakujem

bykaterina
14. máj 2017

@veteranka2 za aké lieky či ti vratia? Ak myslíš za ten noretisteron a estrimax tak nie. Ale Len si Ich nechaj lebo je možné že ich budeš potrebovať pred ketom

veteranka2
15. máj 2017

@bykaterina dakujem ty si podstupila ket mozem sa spytat ako to prebieha

bykaterina
15. máj 2017

@veteranka2 ket ideš ak sa nepodarí ET. Ak máš niečo zmrazené. A prebieha vklad rovnako ako ET akurát buď ideš s liekmi alebo bez. Všetko záleží od zdravotného stavu pacientky

mina1834
15. máj 2017

@lenka2905 ahoj čítala som že sa chystáte do iscaru Martine môžem sa spýtať ako prebiehala prvá konzultácia prosím ťa ??? Nakoľko ideme zajtra prvý krát a neviem čo čakať

lenka2905
16. máj 2017

@mina1834 Ahoj, my sme mali ísť do Iscaru, ale na základe pár príspevkov a odporúčaní od iných dievčat sme sa rozhodli zmeniť to na Helios...najskôr som chcela ísť na konzultácie do oboch centier v jeden deň a potom sa rozhodnúť, ale po návšteve Heliosu sme usúdili, že sme spokojný a nepotrebujeme nič meniť a skúšať.. my sme dostali od môjho lekára odporúčanie pre Iscare a môj manžel od svojho lekára do Heliosu..ale výmenný lístok aj tak nepotrebuješ..takže ti neviem povedať ako to tam prebieha :( sry...nemám s týmto centrom skúsenosti...ale nejaké dievčatá ti isto poradia... 🙂

bykaterina
16. máj 2017

@mina1834 ahoj v každom centre to prebieha rovnako. Spíšu diagnostiku vas oboch prípadne ti zoberú krv a urobia sono. A partner spermiogram ak ste sa tak dohodli po telefón Alebo mu ho urobia o pár dní. Ale to sa dohodnete na konzultácii. Ak máš nejaké výsledky od dr tak Ich zober zo sebou.

140299
18. máj 2017

Dievcata nevolali vam z centra ohladom prenosu karty do Bratislavskeho Iscaru? Vdaka za kazdu info

bykaterina
18. máj 2017

@140299 prečo bý malí karty do ba?

michellevendero
20. máj 2017

@lenka2905 Ahoj. Môžem Ťa poprosiť o info, aké máte zdravotne poisťovne a koľko € ste v Heliose platili ? Uvažujeme, tiež nad Heliosom. Ďakujem 😉

lucina1100
20. máj 2017

@michellevendero
Ahoj aj ja teraz chodím do heliosu a prestupovala som z iscaru, lebo sme boli veľmi nespokojný.
Ak dačo treba konkrétne tak mi kľudne napíš do pošty o aké ceny máš konkrétne záujem. 🙂

putna
20. jún 2017

Ahojte snažilky...och...siedme IVF neúspešné...☹...neviem čo dalej...či to vzdať alebo pokračovať...už máme podanú žiadosť na adopciu...z toho mám radosť...čo sa týka umelého oplodnenia bojím sa aby v budúcnosti to nemalo negatívny vplyv na zdravie čo sa týka všetkých horm.liekov...och,,,,zúfalá som...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre