IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
12. sep 2011

@zabka60 ahojky, ja po prvom IUI som isla este v ten isty den, ale poobede este do prace...po druhom IUI som cely den lezala a potom som sa spravala uplne normalne,pracovala som, ani som sa nesetrila, zila som uplne normalny, bezny zivot....a moja psychika bola uplne v klude a neviazala som sa nejako specialne, ze teraz som po IUI a svet musi byt iny....🙂 to je moja skusenost 🙂

hope2011
12. sep 2011

@cmelica ahojkyyyyy, kedy ideme testovat???? neviem sa dockat🙂 ako sa citis????

apolenka6
12. sep 2011

@adikasala Ahoj! tak som si domov doniesla tú knihu novú,voňavú maju ju od minulého týždňa 🙂 🙂 tak som zvedavá mrknem sa na ňu 😕 som rada že som ju nemusela objednávať cez net ušetrím čas a aj za poštovné ...
inak teplotu som mala aj v noci a dnes mám en 37,2 😒 a ty? čo nové ako sa cítiš ,len o mne sa bavíme

zabka60
12. sep 2011

@sijust no o tom som pisala,ze ked je dobre netreba lezat ako lazar a nechat sa obskakovat,ja osobne som zivy tvor a neobsedim a preco by sa nezahniezdilo aj pri pohybe,??nic narocne nerobim,ale navarim,operiem,teda nie ja ale pracka,ale ona nepovesa 😀 ...a vcera sme aj na bicykloch boli a som ok... 😉

apolenka6
12. sep 2011

@sijust
@adikasala ozaj dievčatá včera mi Katy33 písala majú sa dobre malú boli počúvať a dávajú jej infuzky a v piatok by už hádam mala byť doma....a už má čo papať mm jej doniesol 2 tašky jedla 😀 😀

zabka60
12. sep 2011

@hope2011 jj tak presne,ved niesme chore,ale oplodnene 😀 a poniektore aj buduce mamickyyyyyyyyyyyyyyy 😵

adikasala
12. sep 2011

@apolenka6 no super knizka doma.tak sa pusti do citania 🙂 🙂 pozdrav mi katusku odomna.ja som bola dnes na kontrole u dokyho,,privatne!!!!a on mi sono nespravil 😠 😠 tak zatial stale neviem ako som na tom ,pretoze vcera vecer som zacala aj spinit aj dnes ked som sa vratila od dokyho.on ma pozrel iba prstami 😠 😠 .iba my dal kopu testov porobyt vysvetlil mi par veci a to bolo vsetko.som sa uz objednala na pondelok buduci na sono.tak dufam ze konecne sa dockam verdyktu!!!

apolenka6
12. sep 2011

@adikasala No takto ťa naťahuje 😠 😠 ?!?!! ale ked iné nič tak nabudce už bude isto počuť srdiečko a to špinenie že vraj je Ok nestrachuj sa ved u teba je to asi normálne..ved aj donedávna si špinila ,nebojkaj fazulka je v poriadku
Jasné Katku pozdravím...som jej teraz písala ,ale asi o tejto hod majú večeru a ona je tam prvá v rade viem si ju predstaviť 😀 jedáčisko náš
Inak nevieš ako Zuzka dopadla? dnes mala mať krv
Knihu budem čítať a mám ten nový výtlačok čo si mi radila 😉

adikasala
12. sep 2011

@apolenka6 no ta nova knizka je suprova!!!uvidis hned po par stranach,ja som ju mala precitanu za dva dni 🙂 a rada sa knej vratim mala som ju aj na malte 🙂 no aj ja cakam na zuzku dufam ze to bude.....

apolenka6
12. sep 2011

@adikasala Aj ja som zvedavá na Zuzku 😕
No ale ked chcem knihu čítať tak musím byť asi v klude že?? 😕 😀 nie pri Tv,PC a som zvedavá či aj mňa tá kniha tak nadchne ako teba 😉

adikasala
12. sep 2011

@apolenka6 no bolo by lepsie aby si sa sustredila na to co citas...uvidis ze ta prekvapi.si uvedomis par veci co sa ti prihodilo v zivote ze preco sa to tak stalo...citaj!!!nebudem to rozoberat 🙂

apolenka6
12. sep 2011

@adikasala no to som zvedavá...papala som polievočku zeleninkovú fúú som dala trošku viacej štiplavej papriky 😝 ale to lúbim 😵
A ty si teraz PN?

jovanka81
12. sep 2011

@zabka60 chodim do prace na bicykli, cca 1.5 km po rovine,takze som chodila na bicykli kazdy den.ja to neriesim, ale zamyslala som sa nad tym, ze naozaj pri bicyklovani je vsetok tlak na matenici, takze pri druhom IUI sa tomu vyhnem 😉

zabka60
12. sep 2011

@jovanka81 hmmm,mas pravdu netreba to prehanat,ale my sme boli len tak na chvilku to len aby sa maly potesil bo ma rad bicykel 😉 a kedy ides na druhe iui??

tinasc
12. sep 2011

@zabka60 ja som po iui bola síce doma, ale normálne som varila, upratovala, síce len tak piánko, ale robila som všetko tak ako treba... a normálne som bola s malou a chodila som pre ňu do škôlky, skrátka pri nej som musela fungovať... ale aj som chvíľami mala vyložené nohy, tak si vyber... po embryotransfere som poctilo dva dni ležala... 😉 a potom všetko ako predtým...

jovanka81
12. sep 2011

@zabka60 no buduci utorok idme na sono 10 DC takze uvidime ako budu rast foliky...ako som bola sklamana som chytila druhy dych 😉

cmelica
12. sep 2011

@hope2011 ahooj...testovat budem az v piatok 🙂 bojim sa toho mooooc 🙂 sice som dnes skusalala poobede no test bieli ako sneh ☹ ale este si pockam 😲 😲 tebe kedy ukazal test tehu??pozdravujem krpceka 🙂 🙂

hope2011
12. sep 2011

@zabka60 presne tak....ale zavisi to samozrejme od kazdej individualne...kazda zena nech si rozmysli co je pre nu najlepsie....ak chce ostat domka, nech je....tiez zavisi aku ma pracu, ci je bezpecna, ci tam nema nejake pachy, priapadne nejake skodliviny...to je naozaj individualne....ja som to brala uplne normalne, aj cele tehotenstvo tak berie....aj ked niekedy mam pocit, ze okolie to viac preziva za mna ako ja samotna....drzkam moc palce...vas caka niekedy teraz iui?

hope2011
12. sep 2011

@cmelica ahojky....no ja som vydrzala presne na 14 den a ani o den skor som ten test nerobila...proste som si tak nastartovala psychiku, ze nebudem skor stresovat ako je nutne...a nechala som to tak ako to malo byt....a na nase obrovske prekvapenie tam boli tie krasne, vytuzene // a mozno aj preto,ze som to brala stale tak, ze co ma byt, tak bude.....no nasa laska nas krasne prekvapila a vzdy budem za to neskutocne vdacna....tak drzkam ti moc, moc palce...vydrz do piatku a netestuj....lebo je to naozaj este moc skoro....mozno tak 10-12 den by mohol uz nieco ukazat...teraz este asi nie...alebo kolky den uz si po iui?????

zambilka
12. sep 2011

@adikasala aj ja čííítam som si kupila tajomstvo 😉 žeby bola reč o tej? ked nie tak poradte mi 🙂 🙂
@apolenka6 🙂

apolenka6
12. sep 2011

@zambilka áno o tej knihe je reč 🙂 ja som si kúpila tú novú teraz u nás sa vola Sila od Rhondy Byrneovej ale to asi čo čítaš je predošlé vydanie ,ale je to to isté ..tajomstvo života

cmelica
12. sep 2011

@hope2011 ja som tiez planovala vydrzat az do piatku,no dnes mi bol mm kupit testiky a hned ze pod skusit,no tak som skusila 😒 dnes som 10 den po IUI...no neviem ci to mam brat aj tak ze uz vtedy bola ovu??

zabka60
12. sep 2011

@tinasc tak tak aj ja ako ty pianko vsetko ako predtym...a ajsne,ze pri malej si sa musela hybat 🙂 no uvidime

zabka60
12. sep 2011

@hope2011 jasne kazda si musi sama uvedomit co jee pre nu dobre a co zle...no boli sme na iui a som 9dpo a testik stale ani duch tam nieje 😢 ..uvidime ako to pojde do 14dpo

zabka60
12. sep 2011

@cmelica moja a ty si testovalaaa 😕

cmelica
12. sep 2011

@zabka60 hej no nestihla som to napisat...mm mal nehodu,chvala bohu mu nic nieje...tak som taka v rozpolozeni...

zabka60
12. sep 2011

@cmelica fuuuha 😕 a co sa stalo???no chvalabohu ze mu teda nic nieje,to je strasneeeee,fakt nevieme kedy to dohoori ta nasa sviecka,mali by sme naozaj konecne zacat zit a nie byt zamerane len na dieta a nevnimat nic a nikoho okolo seba

zambilka
12. sep 2011

@apolenka6 🙂 dik tá kniha je super 😉 zuzanka sa neozvala 😒 😔

zuzana151
12. sep 2011

@hope2011 ja som pribrala doteraz 7 kil a citim to hllavne v krizoch , hrozne ma pobolieva chrbat 😒 s tum lekarom ta uplne chapem , ja sa svojej doktorke tiez pomaly bojim nieco povedat , opytat...pripadam si pred nou tak nejak hlupo, ked sa na mna pozrie a tak ironicky mi odpovie, vtedy si poviem ze uz som radsej ticho...aj ekd nemali by sme byt, vsak sme prvorodicky nemame urcite veci skratka odkial vedit...ja si ani neviem predstavit zeby nebol net, vsak vsteky info cerpam odtialto 😎 a kedy ides na poradnu?,?? ty si doteraz kolko pribrala??? pali ta uz zaha?? mna zacala teraz tieto posledne dni, nic prijemne 😖

apolenka6
13. sep 2011

@zambilka Ja som si ju,len včera kúpila a do nej nakukla 😕 nemám ju zatiaľ prečítanú ,ale som zvedavá počula som na ňu dobré ohlasy 😉
No veru Zuzka sa neozvala 🙄 snáď dnes nám dá vedieť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre