IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alica311
25. okt 2011

@ursula5 Viem riziko je tu vždy, ale s tým treba rátať a veriť, že všetko dopadene dobre. Bude to dlhá cesta ale hádam úspešná 🙂

apolenka6
25. okt 2011

@majca55
@dasaa no čo uvidí sa 😕 držím vám palce 🙂

majca55
25. okt 2011

@apolenka6 dakujem ti moja 😵 a ty sa máš ako?

apolenka6
25. okt 2011

@majca55 no ked lepšie nie je !?! 😨 😀 ale v robote sme boli dnes dlhšie sme v obchode prerábali regále 😖 dnes mi to nevadilo ,som sama doma a mám za to nadčas ked iné nič 🙂

majca55
25. okt 2011

@apolenka6 veru dnes už nikde asi tie nadčasy nepreplatia aspon si človek niekedy vyberie volno 😵

apolenka6
25. okt 2011

@majca55 ved to aspoň to voľno a budem o hodinku skôr doma ,aby som si navarila 😝

majca55
25. okt 2011

@apolenka6 my žienky načo hned nemyslíme varenie atd... 😎

apolenka6
25. okt 2011

@majca55 ved to ,to je náš život upratať,navariť,oprať ..kolotoč dokola 🙂

majca55
25. okt 2011

@apolenka6 pekne si to napísala 🙂 kolotoč 😵

apolenka6
25. okt 2011

@majca55 výstižné ale trefné 😀 no nič idem ja ešte mrknuť na telku a pojdem skôr spať ,nejako ma berie do postele 😕 pekný večer ešte prajem 🙂

katy33
25. okt 2011

@pici 😔 😔 😔 ...mrzi ma to, mojenko, velmi...ja som tomu tak verila, no aj verim, že sa to podari. Ja by som to tiež riešila s dr., aky ma on na to nazor, či tam zasa nemôže byt ta hnusna endoška, či by to nebolo lepšie znova pozriet, ako to tam vyzera, či?A to ideš za svojim dr., al. do centra 😕 ...daj vediet, micka, čo vravel, budem čakat 😉

majca55
25. okt 2011

@apolenka6 aj tebe moja 😵

katy33
25. okt 2011

@fomarik Zlatinko naše, ste prekrásne, bambulky 🙂 Na malinku sa neviem vyndivat, tiež premyšlam, či budeme mat aj my taku vlasanku 😀 Len nech, je malinku už zdravunka a vyhybali ste sa nemocnici, čo najväčšim oblukom 😉 Joja hrozne to uteka, že ž 3.mesiac, ved to je neuveritelne, budu to krasne Vianoce, viem si predstavit tu radost 🙂 A na tatinovi je vidiet, aky je z neho pyšny tatino a malinka je jeho princeznička 😉 Mojenko, len sa nam krasne opatrujte a ukaž sa nam tu sem-tam, aby sme vedeli, že ste aj s Livinkou vporiadku 🙂 😉 Vivinka posiela kopančeky-no sladunke a rastie nam do krasy - v 30tt sme mali už 1745g 😀 😉 a ja posielam velke objatie a sladke božteky pe malinku 😲 😲 😲

katy33
25. okt 2011

@majca55 Mojenko, bolia prska 😀 ...nech len bolia a ešte par mesiacov 😉 😲

majca55
25. okt 2011

@katy33 dakujem moja dúfam,že je to preto 😵 😲 a sú aj o číselko vačšie 😀

sijust
25. okt 2011

@alica311 jasne,ze sa to da...ja som po IVF a nie je to taky strasiak ako niektori hovoria....a nic nie je prekazka,ked chcem mimi 🙂 tiez chodim do Heliosu 🙂

cmelica
25. okt 2011

@jovanka81 Dakujem moooc!! 🙂 🙂

cmelica
26. okt 2011

Ahojte kocky 🙂 a coze sa deje ???dnes tu este nikto nebol??no, zavislaci sa nezapru 😀

cmelica
26. okt 2011

@majca55 nebojkaj este porastuuu 🙂 🙂

majca55
26. okt 2011

@cmelica joj moja potom už budem ako dojka 😀 😀 ale kvoli mimču všetko 😵

cmelica
26. okt 2011

@majca55 ty budes spokojna,mimco a mm urcite tiez 🙂

alica311
26. okt 2011

@sijust Ja sa IVF až tak nejako nebojím, no uvidíme, čo budem robiť, keď to už začne... 🙂 Povedala som si, že všetko vydržím, len nech je na konci bábo. A ešte stále chodíš do Helious, aj keď si tehu, mne dr. povedal, že potom ma vrátania môjmu gynekológovi naspäť.

mirka2010
26. okt 2011

ahojte, tak po vcerajsom sone mame novy predpokladany termin 🙂 ze Silvester 🙂 tak veru, pan dr nam hned povedal, ze mozno budeme oslavovat prave na Silvestra....🙂 sama som veru zvedava 🙂 brusko nam pochvalil a povedal, ze taku krasnu loptu aku mam ja este ani nevidel 🙂 🙂 🙂

majca55
26. okt 2011

@cmelica dakujem moja za prianie 🙂 🙂 aj tebe taky tak 😵 😲

majca55
26. okt 2011

@mirka2010 tak to je super že je všetko ako má byť 😲 tak budete každý rok oslavovať dva krát 🙂

mirka2010
26. okt 2011

@majca55 no ved vidime....aj tak to moze byt uplne inokdy 🙂 a vy a ako drzite??? co nove?

cmelica
26. okt 2011

@mirka2010 super!!najkrajsi Novy rok je pred vami 😀 drzkajte sa 🙂

majca55
26. okt 2011

@mirka2010 aj my uvidíme o týžden ako sme dopadli po IUI 😕 teraz len čakáme 😵

mirka2010
26. okt 2011

@cmelica dakujeme zlaticko...ale ako som uz pisal,to je len predpokladany datum, moze to byt samozrejme uplne inokedy 🙂

mirka2010
26. okt 2011

@majca55 a vy ste uz stihli iui? ja to tu nestiham vseto sledovat...ako to vy kocky vsetko stihate 🙂 no tak to moc drzime palce, aby samzrejme testik ukazal krasne // a ako sa citis????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre