• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF a bacuľky. Vyšlo vám to?

24. augusta 2008 
smilers a bola si na ivf alebo ket?to ti vlozili 3 embryjka??? :slight_smile:
13. jún 2008 o 21:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Byla jsem na 1.IVF a na et jsem mela jen 3 embria,tak sem si dala vsechny 3,ktere byly ne moc kvalitni
13. jún 2008 o 22:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak ocividne kvalitne boli smilers, tak to malo byt :slight_smile: sa im zapacilo u maminky tak ostali :wink:
13. jún 2008 o 23:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fedra, no ako to vyzera s Tvojim odberom kedy ides?

marlenka, ako ide zivot?
16. jún 2008 o 12:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte bambulocky moje krasne, co mate nove? tehulky? nadejne tehulky ?? kde ste ktooo :confused: :dizzy_face:

Smilerska chodila a le som prestala ... moja smola ... :frowning2: ... ale tu som sa opäť pridala do tejto temicky .... a aby som nezabudla prajem ti poslusne fazulky nech sa im u mamulky v brusku paci a za 8 mesiacov, nech su drobcovia pocely cas zdravucky :dizzy_face:

Marionka, pomalicky nasla som si brigádu tak som tam skoro kazdy den ... takze ani nestiham mysliet na nieco ine a to je dobre a ty ako sa mas?
16. jún 2008 o 16:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
AHojte kočky :wink:

Marlenka - a kdepak brigádničíš?
16. jún 2008 o 16:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka zhanaju ta v nasej teme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aku brigadu si nasla?ani sa nam nepochvalis... :wink:
16. jún 2008 o 16:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Paraplinko - brigada, v jednom obchodiku Mix.Shop ... prac.cas je taky od 9-13, 13-16,16-18:30, kedy ako potrebuju a niekedy aj v sobotu od 9-12:30, takze to je dobre .. :wink:

csilka uz idem ku nam do temy .. :grinning:
16. jún 2008 o 16:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Marlen - tak to zní zajímavě :wink: Tak ať se ti tam líbí.... :slight_smile:
16. jún 2008 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je fajn prace marlenka..a ked sa ti aj paci tak superrrrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face:
16. jún 2008 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Paraplinko dakujem pekne ... :slight_smile:

Csillka ...aspon nieco ... :wink:
16. jún 2008 o 17:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojky, marlenko vsak v pohode, ja jen ze si mebyla povedoma :wink: diky no ja doufam, ze dospejeme do zdarneho konce at uz s trojkama, s dvojkama nebo jednim, hlavne, ze to bude ok :slight_smile:
16. jún 2008 o 17:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne smilers ze sa do bojujeme do uspesneho konca..a tebe sa trojicky zadarili po ivf alebo ket????
16. jún 2008 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
csilla po prvnim ivf :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. jún 2008 o 17:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no te je super gratulujeeeem.... :grinning: :grinning: tesite sa ze???a v ktorom centre si bola?aky ste mali problem ak mozes takto verejne ak nie mozes aj do ip...ze sa nedarilo otehotniet?a kolko rokov ste sa snazili???
16. jún 2008 o 17:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
snazili jsme se 4 roky, CAR Fertimed, nedarilo nevim proc, ale ja mam pco diky nadbytku lutealniho hormonu a manzel ma line potvurky :angry:
16. jún 2008 o 17:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
marlenka tak peknu brigadu, to je pohodka ak sa ti paci robotka :wink:

smiler ten CAR je v olomouci? kolko mate CAR's v CR? a ktore ma najlepsiu povest? ja som jeden cas chcela ist na 2 ivf do brna, uf uz si neviem spomenut ako sa to centrum volalo.
16. jún 2008 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no uz neva smilers,hlavne ze sa podarilo a na prvy pokus :grinning: :grinning: :grinning: kolko mas rokov??ja som ale zvedava ze?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to ti vlozili 3 embrysky???lebo u nas velmi neradi vkladaju 3 ,max.2 alebo vo zvlastnych pripadoch alebo po viacerych neuspesnych pokusov davaju 3 len...aspon mne to tak vysvetlil doki v CAR kde ja chodim...uz pomaly mozes chystat vybavicku,budes toho potrebovat dost..juj ked si pomyslim ze 3 postielky a zo vsetkeho 3 kusy,no nadhera ale aj velmi narocne....
16. jún 2008 o 17:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
me je 27:slight_smile:, marionne jj je v olmiku a ostrave, nevim kolik ma cr center a ktera jsou lepsi, me zajima hlavne centrum kde bydlim :wink:

sami jsme chteli aby nam dali 3 pac jsme jich ani vic nemeli, a nemelo cenu nechavat jedno zamrazit, kdyz pry nebyla tak kvalitni :unamused: chtela jsem aby jsme meli zvysenou sanci met aspon neco z toho ivf, nikdo neveril, ze se ujmou vsechny
16. jún 2008 o 17:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne to ti verim ze by sa 1 neoplatilo zamrazovat,a vidis to su zazraky a udrzali sa vsetky 3,no budes mat s nimi urcite kopec srandy ale aj roboty ,neva nejako to zvladnete aj rodicia mozno pomozu hlavne nech su zdravucky a aby to vydrzali vo vnutri cim dlhsie.porod bude urcite cisarskym,ze? :wink: bola tu na koniku este jedna kocka co tiez caka trojicky,ale si neviem spomenut v ktorej teme pisala... :slight_smile:
16. jún 2008 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj urco cisar :sunglasses: nebyla to campi?
16. jún 2008 o 19:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte.ako sa mate?
16. jún 2008 o 19:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi jo,ona :slight_smile: poznas ju?nevies co je s nou?velmi sa mi paci cesky jazyk a tie slova ..no proste superrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ty byvas priamo v olomouci??? :slight_smile:
16. jún 2008 o 19:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
neznam ji osobne, nevim co je s ni, uz sem ji tu chvilku nevidela, takze tezko rict :unamused: ja sem rodacka z Olmika ale ted uz natrvalo bydlim 6km od Olmika :grinning:
16. jún 2008 o 19:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kuspi drzim palce nech si stastna .... :slight_smile:
16. jún 2008 o 19:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
olmik je iste pekne velke mesto...ako sa tam zije????a teraz zijete na dedine?na slovensku si uz bola?
kuspit na zajtra vela- vela stastia ....drzim silno palceky.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: robila si testik?inac marlen co mnam si varila ?noze prezrad.. :wink:
16. jún 2008 o 19:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zije se tam normalne, ja bych teda nemenila za ine mesto, jj teraz zijeme na dedine a mozem rict, ze je to mnohem lepsie ako v meste :wink: na slovensku som uz bola,mame tam aj pribuzenstvo ale moc se s nima nevidame, popravde toho ani nelutujem
16. jún 2008 o 19:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kuspit vidim ze ty mas zajtra test, to je 10 den po et? drzime palce.
16. jún 2008 o 19:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne smilers to ti verim,aj ja som za slobodna byvala v meste a teraz uz od kedy som vydata na dedine a je tu super..pekne priroda a ticho...mame aj zahradku a zvieratka myslim vy tiez ,ze? :wink: marione ty si na tom ako,stimulujes ak mozem vediet? :slight_smile:
16. jún 2008 o 19:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jj mam troch psikov a dve macky :wink: nu a zahradku mame tiez
16. jún 2008 o 19:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok