• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IVF - dlhý protokol. Pomôžte s informáciami

20. augusta 2016 
tanitta...dakujem..konecne mi to niekto vysvetlil...to je roziel fakt iba v dnoch?v nicom inom?a preco aky to je roziel stimolovat na 20dc,alebo na 4-5 dc...
10. jún 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dici.. je to rozdiel len v tych dnoch...dlhy protokol sa dava zenam kde sa ocakava dobra odozva vajecnikov na stimulaciu a pravdepodobne su potom o nieco aj kvalitnejsie vajka... kratky protokol sa dava zenam s vyssim FSH to je hormon ktory ked je zvyseny tak aj sa predpoklada ze odozva vajecnikov na stimulaciu bude nizsia....trva kratsie a zacina sa s vyssimi davkami...
10. jún 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..dakujem... :grinning:
10. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tanitta, tak to si musím zapamätať :grinning: Konečne mi to dáva zmysel... Ja mávam ovulku pravidelne, takže doki aj preto možno ide do dlhého protokolu :wink: A obdivujem ťa, že nechceš vedieť čo čakáte :grinning:
10. jún 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte Pahu a ost. ,definitívne začínam pichať 1.7.,z dovolenky sa vratim deň pred tým,takže sa potom ozvem a dúfam,že mi už budeš vedieť napísať ako to u teba prebieha,čítam aj v téme GinFiv,ale tam ked nečítam každý deň strašne sa tam toho veľa nakopí a som potom mimo,takže ked sa vrátim už tam bude aj 20 stránok,tak by som bola veľmi vdačná ,za pokec tu,vopred diki,držte sa všetky
13. jún 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Vika, budem aj tu, neboj sa :grinning:
Takže ja začínam 1.decapeptyl už v stredu :grinning: Brrrr, bojím sa toho ako čerta :wink:
16. jún 2008 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby ach jaj som totalne zufala uz si picham decapeptyl siedmy den a este som nedostala menst. boze nevie dakto ze kedy ju dostanem doktorka mi povedala ze skor 25-26 den cyklu a ja nic je to normalne ???
16. jún 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sylvyka ja neviem, však ja som len začiatočníčka... :fearful: :confused: Tak ale snáď je to v pohode.. A nechceš skúsiť zavolať lekárke? Koľký DC si teraz? 28-29? :dizzy_face:
16. jún 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sylvinka....cakaj do 10 dna ! Tak mi kázali v sanatoriu že medzi 8-10 dnom pichania dostanem menzes. A ja to dostala na 10 den a bolo to ok! Tak nemaj strach!
16. jún 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
mohla bych se k vám přidat?ve středu jdu na utz a když bude vše o.k tak snad už začnu se stimulací
16. jún 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Cikyta, díky za radu, aspoň nebudem aj ja vystresovaná, keby niečo :grinning:

Myskyva, jasnačka že sa môžeš pridať, aj keď by som ťa s väčšou radosťou prijímala v nejakej tehu téme :wink: Ale ja si ťa odniekiaľ pamätám.. Teda myslím z nejakej témy.. Už sme sa stretli :dizzy_face: Však? :fearful: :grinning:
16. jún 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu, cikytka dakujem uz az tak nemam strach ... teraz som 27DC ale kto neni vynervovany viac ako ja ale hadam to bude v pohode tak budem cakat len nechapem preco mi dr.vravela ze dostanem skor alebo povedala mozno ??? no neviem
16. jún 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu děkuju,ale že by jsme se znali z jiného téma...nevim :confused: já byla nejvíc na "komu se podařila inseminace" ale občas jsem se ukázala i na grafech BT tak možná odsud?
16. jún 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Myskyva, asi Grafy BT :wink:

Sylvyka, ja budem viac :grinning:

A teraz idem papakť :wink:
16. jún 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale keby sa hralo o najviac stresujucu babu pred IVF si myslim ze by som to vyhrala chichi /moj manzel mi to len kazdym dnom potvrdzuje... pytal sa ma ze ci aj muzi maju takyto pokec ze co so stresjucou zenou :cry: /
16. jún 2008 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu dobru chut ja pojdem o chvilocku :wink:
16. jún 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pahu nech si chutnat
sylvyka....manžel už se taky nemůže dočkat až bude po všem....prej začínám být nesnesitelná :sweat_smile: čim to bude? :rolling_eyes:
16. jún 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myskyvka asi sme na tom vsety uplne rovnako ale ja som bola stale extra pripad chichichi aj ty si zacala dlhy protokol ???
16. jún 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už mám po injekci zoladexu a snad bude vše o.k a měla bych tento týden začít se stimulací.
Ty teď čekáš na MS nebo už stimuluješ?
16. jún 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si od 22DC/10.6/ picham decapeptyl a cakam MS potom 4DC idem na ultrazvuk a mala by som zacat so stimulaciou /fostimon/ huha ale je to zlozite ale nevadi
16. jún 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stejně je zajímevý že dlouhý protokol - a každé CAR ho má jiný :confused: 22DC jsem dostala injekci a 14dní nemusim nic,kdežto ty si pícháš denně decapeptyl a jiný zas maj ten sprej do nosu :unamused: jsem z toho nějaká pitomá :sweat_smile:
16. jún 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja si mylsim ze to je aj tym ze mam nepriechodne vajcovody endometriozu a este aj zvyseny testoster. tak si myslim ze to kazdej asi urcia inak a bud rada ze si nemusis denne pichat deca. sa citim strasne uplne mam nervy rozhodene ale asi to tak mam byt a ta moja nalada .... :wink: :wink:
16. jún 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já jsem ráda,že jsem ušetřená těch hormonů navíc :wink:
to máš těch negativních nálezů docela dost....snad to IVF obejde a rozhozené nervy vystřídá štěstí :slight_smile: Naštěstí dnešní medicína je na takový úrovni že si dokáže poradit skoro se všim,jenom ta cesta je trošku delší :wink:
16. jún 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a najlepsie na tom je to ze som ani netusila ze mi daco je :frowning2: az po laparke mi toto vsetko zistili ale vsetko sa na dobre obrati vsak?!
16. jún 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
důležitý je že víte v čem je chyba.......já to do dneška bohužel nevim protože zatim všechny vyšetření jsou v pořádku :frowning2:
teď si běžim k doktoroj pro předoperační vyšetření,tak se pro zatim loučim :wink: ahojky
16. jún 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo pahu mala si na obed rybku ??? :wink:
16. jún 2008 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Haló, nie nemala, mala som rizoto s ovčím syrom a pórikom a teraz by som si najradšej zdriemla :grinning:

No a ja si budem pichať decapeptyl a mám Idiopatickú neplodnosť, bez príčiny :grinning: Teda nezistenej :wink: Každá sme iná, takže každá máme iné liečiky.. A ja pichám od 21.DC, nie od 22 :grinning:
16. jún 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pockaj po tom decap. budes chcet si zdriemnut hned ked sa zobudis :grinning: chichichi
16. jún 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Sylvyka, tak to si neviem predstaviť, nakoľko už teraz si myslím že mám narkolepsiu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. jún 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak pahu by som dala ruku do ohna za to ze si blizenec :grinning:
16. jún 2008 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok