IVF - leto 2021

adkaaaaa
4. mar 2021

ahojte kočky, je tu niekto, kto sa chystá na IVF v lete??

adkaaaaa
autor
6. mar 2021

@23kika32 v pohode. Áno tam, že si priplácaš lebo, tam opoldňujú vajíčka vpichovaním, tým pádom je tam viac percent, že sa oplodni viac vajíčok. Tak som.zvedavá ...bože toľko je toho.

23kika32
6. mar 2021

@adkaaaaa no je toho veľa ... keď sme tam chodili som väčšine nechápala ... ale tak postupne som načerpala informácie .... ja len dúfam že sa nám to podarí ❤️

adkaaaaa
autor
6. mar 2021

@23kika32 my sme ešte nemali žiadne stretnutie s koordinátorom, tak mám v tom tiež zmätok 😅😅 ale snažím sa predprípraviť. Keď viem do čoho pôjdem, tak budem kľudnejšia. Bude musieť aj nám i Vám.🥰🥰

23kika32
7. mar 2021

@adkaaaaa áno 🥰 len sa bojím ako to bude keď je táto korona 😭

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@23kika32 aj ja veru, učím v MŠ a svoju vakcínu som premeškala, lebo som bola pozitívna. Teraz po novom to pôjde podľa veku, tak som zvedavá , kedy sa dostanem. Máj - jún chceme posielať žiadosť a p. Doktorka povedala, že určite treba byť zaočkovaná, lebo je to riziko. 😊

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

Keby som toľko nečakala na to bábo, tak počkám rok. Lebo švagrinka má malé bábo a to je hrozne , len doma s ním, nikomu ho nemôže ukázať, pochváliť sa, len doma sedieť, žiadne návštevy, ani starý rodičia. Ja si chcem užiť tú materskú, nechcem len doma sedieť. Ale ja som rada, že konečne viem dôvod nášho neúspechu, tak už teraz to už neodložím.😉

@23kika32

23kika32
7. mar 2021

@adkaaaaa áno chápem tá .... ja som opatrovateľka v DSS a zaockavana nemôžem byt lebo mám problémy s krvou... ale ešte som nebola pozitívna a hádam ani nebudem ale tak chránim sa ako sa len dá ... aj keď nie vždy to pomôže ...veď toto aj mi dlho čakáme ... občas aj ľutujem že sme to neriešili Skorej ale asi to takto malo byt ... skôr sme si chceli porobiť dom a byt zabezpečený a keď prišla v hodná chvíľa na toto tak všetko pokazila korona

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@23kika32 tak sme na tom ozaj podobne 😊 ja mám tiež problém s krvou, počas tehotenstva si budem pichať fraxiparín. My sme stále dúfali, že to pôjde, keď sme boli už tehu. Už sme stihli byt, auto, svadbu ...všetko možné a nič. Tak už toto je pre mňa posledná šanca.

23kika32
7. mar 2021

@adkaaaaa No to teda sme na tom rovnako ... robili ti aj tu prechodnost vajcovodou ??

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@23kika32 áno 2x. Raz v ZA 2roky dozadu, oba priechodné ani som necítila. A tento rok mesiac dozadu tu v MT v heliose strašna bolesť oba nepriechodné. Všetko sa mi pokazilo tým potratom lebo mi to nechali mesiac v tele, že telo to samo vylúči..
Nevylúčilo musela som ísť na kyret.

23kika32
7. mar 2021

@adkaaaaa bože to mi je tak ľúto ... no aj mne robili v BB heliose a tiež strašná bolesť .. na zvracanie mi bolo a aj som omdlela ... katastrofa

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@23kika32 presne aj ja som mala tie pocity. Hrozné nikdy viac.

23kika32
7. mar 2021

@adkaaaaa veru tak ...

merinnka
7. mar 2021

@adkaaaaa prosim ťa..ja som tiež zo ZA, chodila si aj do Gyn fiv? Nemaš skusenosť? A tiež mám nepriechodné vajičkovody.

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@23kika32 pre mňa už bolo vykúpenie, keď povedala sú nepriechodné, končíme. Beriem to pozitívne, aspoň viem, ktorou cestou mám ísť.😊

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@merinnka Ahoj, áno chodila som tam dva roky, neviem, či môžem povedať že cely Gin Fiv je zlý, ale určite nechci p. D. Gaťovú. Riešila má dva roky, zistila mi tie chlamýdie, dala antibiotika, potom ďalej žiadna kontrola atď, čo je veľmi nebezpečný, keď som konečne otehotnela po 2 rokoch, vôbec sa o mňa nestarala, potratila som, zamĺčaný potrat, strašné veci sa mi diali a ona sa len usmievala, že to je normálne. Teraz za mňa helios super ! Určite idem tu na IVf. A ideš na IVF?? 😊

merinnka
7. mar 2021

@adkaaaaa tak ja zas som bola na vstupnom vysetrení a potom ešte asi 2x na konzultaciach v Heliose....ale nebola som spokojna....po prvej konzultacii mi našli v prsnikoch hrčky, nevedelo sa aké sú, a dr.v centre ma nahovaral že mam isť do ivf, dlhý protokol,,,,čo som odmietla, až po dalšie kontrolné sono prsnikov po 3 mes, potom mamolog,,,,tak preto zvažujem či isť do Gynfiv ZA alebo do Iscare MT....a ja mám nepriechodné vajcovody, ahm mam 3,5....a spg mame tiež dobrý...zatiaĺ sa rozhodujeme kam pôjdeme

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@merinnka a kto Vás riešil v heliose. Ja mám momentálne p. Staroveckú, prísna, ale zatiaľ ide ako píla konečne som sa pohla a to som u nej 2mesiace. 😊

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@merinnka celkovo poznám veľa žien, že si ozaj heliosu odniesli bábätko. Ale ako vravím, možno tebe sa bude viac páčiť tam. Koľko máš rokov?.😊

merinnka
7. mar 2021

@adkaaaaa u dr.Krajkovica a dr.Cuĺbová....a mam 30....ja sa chcem obj.k dr.Galovi, u neho si nebola?

adkaaaaa
autor
7. mar 2021

@merinnka počula som o nich, ale neviem s vlastnej skúsenosti. A dr. Galo on je vlastne šéf Gin fiv a že on je super. 😊

merinnka
8. mar 2021

@adkaaaaa a ty si pri ňom za tie 2 roky čo si bola v gynfive nebola ani raz? To si mala nahodu ze si vzdy chodila len k gátovej?? 🤷‍♀️

adkaaaaa
autor
8. mar 2021

@merinnka ja sa hanbím ísť k chlapovi 😅 no a dali mi Gaťovú, tak už som k nej chodila. Ale môžeš ísť ku komu chceš ty.😊

frida1990
8. mar 2021

@adkaaaaa my sme zatiaľ prvýkrát boli v gyncare Nitra, tak uvidíme, čo nám zistia a čo poriešime

adkaaaaa
autor
8. mar 2021

@frida1990 super, tak držím palčeky .😊😊

merinnka
8. mar 2021

@adkaaaaa hm tak s týmto ja nemam problém....hadam budem spokojná....a robili aj vikendy? Keď vyšiel odber alebo vklad nahodou na vikend? 👍

adkaaaaa
autor
8. mar 2021

@merinnka fuu, helios áno, ale toto nie som si istá. Ale myslím, že určite.😊

merinnka
8. mar 2021

@adkaaaaa dík..veľa šťastia teda nam všetkým 😊🙏

kamoska_z_konika
8. mar 2021

@merinnka ako robia aj cez víkend vklad odber však nie

frida1990
9. mar 2021

@adkaaaaa podobne aj ja vám, nech sa darí 😊😊

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre