KET - marec 2023

lucyas3
28. feb 2023

Ahojte dievcata je tu nikto kto ma ket v marci ?
Z 2IVF mam jedno mrazene embryo tak si idem pon. Vklad 6.3.2023
Ze by do tretice vsetko dobre ? Uvidime ☺️ ozvite sap
Ze niesom sama ?

dodla86
4. mar 2023

@petvik 🍀🍀🍀 my sme sa prave vratili z prechadzky...alebo skor z vyletu. Treba si zamestnat hlavu potom na to clovek nemysli. Ale ked som doma a lezim tak sa to moc neda, ale som si povedala ze treba vypnut, stane sa to co sa stat ma. 💖💖💪💪

petvik
4. mar 2023

@dodla86 no ja cez víkend budem odpočívať a v pondelok idem do práce, prinajhoršom si vybavím homeoffice, ale len tak doma ležať dva týždne by som nedala.

dodla86
4. mar 2023

@petvik jasne..no to adi malomtora by vydržala 😃😃. Neskutocne sa to vlecie 😂😂

clori
4. mar 2023

ahojte, pridávam sa. som 3DC, príprava s estrofemom a 9DC kontrola.

miskam333
5. mar 2023

Ahojte 🙂 aj mna čaka vklad 8.3 v stredu buduci tyžden 🙂 je to moj šiesty vklad a 4te ivf ❤

iviiinka
5. mar 2023

@miskam333 Ahoj,drzim palce🤞

biem22
5. mar 2023

@miskam333 nakoniec to asi aj mne vyjde na 8.3. ❤️❤️. Držím silno palce ✊

miskam333
5. mar 2023

@biem22 dakujeeem ❤
@iviiinka superrr tak sme v tom spolu 🙂 Inak strašne vela babam to vyšlo na buduci tyžden čo si už dlhsie pišem s nejakými tak tiež buduci tyžden maju vklad tak super 🙂

miskam333
5. mar 2023

@iviiinka čítam že ty už si nejaký čas po 🙂 ešte si netestovala ?

iviiinka
5. mar 2023

@biem22 Drzim palceee😊

iviiinka
5. mar 2023

@miskam333 Ano,bola som 27.2.😊Vies co,veru nechcem.Toto je moj 4.vklad a povedala som si,ze sa vyhnem prilisnemu pozorovaniu a s testom pockam ako odporucili v CAR.Tak uvidim ci mi to vydrzi😉

biem22
5. mar 2023

@iviiinka ďakujem pekne.
Inak k tomu testovaniu žienky. Ja som pri ET nechcela testovať, ale manžel kúpil testy, bola na ne akcia 🤣😅 Skúsila som teda na 5deň, nič sa neobjavilo, vyhodila som test do koša , potom si hovorím idem ho pozrieť a tam 2čiarky, doteraz neviem či to bol ešte ovitrell alebo už tehu, no tento krát neviem ako to urobím, asi budem testovať, nemám takú silnú vôľu , že nie 🙈🙈

clori
5. mar 2023

@biem22 ja skúsim netestovať, aj keď mám ešte pár testov doma. v terajšom CAR sa chodí na krv skoro, 9-10 dpt. tak skúsim vydržať.

miskam333
5. mar 2023

@iviiinka no jasne musíš robit tak ako to cítiš 🙂
JA som za to ženy uplne že zavislá na testovani :D ale zas každemu robí dobre niečo iné niekoho testovanie stresuje a mna zas absolutne som pripravena na každu možnost len chcem vediet na čom som takže je tetsujem skoro a vela :D ... a zas viem že su ženy ktore ten test velmi vystresuje a vtedy je lepšie určite počkať s testovaním .

@clori a do ktoreho car chodiš ? super že maju skoro odber však zahraniči to funguje takmer všade ze na 10dpt

biem22
5. mar 2023

@clori ja som bola po et na 10den lebo 12bola nedala, uvidíme teraz ✊

clori
5. mar 2023

@miskam333 Gyncare NR

dodla86
5. mar 2023

Ahojte, no dnes len 4dpt a bolest brucha ako na ms, no nie ze úplne stale, ale... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️

dodla86
5. mar 2023

@iviiinka ahoj, ako sa citis ty???

iviiinka
5. mar 2023

@miskam333 Uplne suhlasim,kazda sme uplne ina a vyhovuje nam nieco ine.Dolezite,ze to vieme a robime,tak aby nam dobre bolo.Presne si trafila,ja som ten typ,co ju testy stresuju🙂)

iviiinka
5. mar 2023

@dodla86 Cauko,mna druhy den po vklade skoro cely den bolelo podbrusko,trochu aj treti.A odvtedy nic.

dodla86
5. mar 2023

@iviiinka tak to mame rovnake, uvidime co dalej ✊🏼✊🏼🍀🍀

iviiinka
5. mar 2023

@dodla86 Dobre bude🍀🤞🍀🤞

alenaba89
5. mar 2023

@lucyas3 Ahoj, ja som mala vo stvrok 🙈 Neviem, co si mysliet, nic necitim, som ok.. mali ste genetiku baby?

dodla86
5. mar 2023

@alenaba89 ahoj..to si len 3dpt, nic sa nemusi diat.Ja som 4dpt a dnes trochu citim brucho ako na ms, ale nie stale. Ale to zo skusenosti pripisujem hlavne liekom. Ake stare embryjko ti vkladali? Kedy mas krv??

biem22
5. mar 2023

@alenaba89 my sme si nedali genetiky, z ET máme syna, tak uvidime či sa to podarí aj teraz . Ty si si dala?

alenaba89
5. mar 2023

@dodla86 hm asi 5 dnove, vyhatchivana blastocysta, tebe? to sme skoro rovnako casovo 🙂 16 ale, ze mam si kludne spravit test predrym cca po 12 dnoch..

alenaba89
5. mar 2023

@biem22 tak my este nemame deti 🙂 jj odporucali nam gen., tak mame

dodla86
5. mar 2023

@alenaba89 u mna 5 dnova blasta, 3AB, 2 pred tym boli kvalita 4AB... Teraz som bola na wc a mala som malinko ruzovkaste na toaletaku, hmmm..mna picne 🤦‍♀️🤦‍♀️. Ano ano, ja mam krv 15.3. .. To budes dobra ak spravis test az 12ty den 🥳💪✊🏼🍀

alenaba89
5. mar 2023

@dodla86 pockaj ved do men mas daleko a spine ie ma byt ok, takze to moze byt dobra sprava, nie?

alenaba89
5. mar 2023

@dodla86 nevydrzim podla mna.. akoze, ked som bola na ins. vydrzala som

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre