KET - október 2021

sasenka6
11. okt 2021

Ahojte, je tu niekto kto sa chystá tento mesiac na ket? ☺️

zuzzi18
13. okt 2021

@sasenka6 v pondelok kontrola na 11DC tak dúfam bude maternica ok. Už som mala ísť aj minulý cyklus ale nezdala sa doktorke štruktúra, tak to pre istotu stopla.

zuzzi18
13. okt 2021

@jarkamomkacka ahoj🙂 už štvrtý vklad a užívam Lenzetto pravidelne už, lebo po ňom mam najlepšiu sliznicu. On sa dava vtedy keď sliznica prirodzene vie narast a nie je potrebné brať Estrofem, ten je silnejší. Ja nepociťujem pri nom žiadne príznaky. K tej ovulácii, ono každý takto riadený cyklus je bez ovulácie (ci už s Lenzettom alebo Estrofemom). Držím palce nech hneď prvý vklad je úspešný 🙂

emuska888
13. okt 2021

@jarkamomkacka ahooj 🙂 ano prvy 🙏🏻 ja neuzivam nic asi az ten progesteron zacnem. Tak to budeme mat vklad asi problizne rovnako 🙂 ty si v akom centre ?

jarkamomkacka
13. okt 2021

@zuzzi18 aj ja som mala ist uz minuly mesiac ale tiez som nemala dobru strukturu ale ja viem aj preco 😅 trochu som nepochopila protokol a sama som si nasadila progesteron o par dni skor 🙈 ale nevadi,verim ,ze to tak asi malo byt a tento mesiac to dame 👏 dakujem za vysvetlenie 👍 kolko mas mrazacikov este ? a blasty alebo ? 🙂

jarkamomkacka
13. okt 2021

@emuska888 mala si aj ET po odbere ci ? ja ano ale nepodarilo sa tak ideme teraz do KET 👍 mam este 3 mrazacikov 5 dnove blastocysty 🙂 kolko a ake mas ty ? ja som v GYN FIV v Bratislave ,ty ? 😉

zuzzi18
13. okt 2021

@jarkamomkacka ešte máme dve blasty, jednu 5 dnovu a jednu 6 dnovu obe A kvality. Dokopy sme mali 6 blastocyst všetky veľmi kvalitné ale problém je ze moje telo má kopec problémov kvôli ktorým zlyháva implantacia. Aj keď druhý vklad nám vyšiel ale veľmi skoro to skončilo.

jarkamomkacka
13. okt 2021

@zuzzi18 a davas teraz vlozit jedno ci das obe naraz ? je to tvoje prve IVF ? moje prve a aj posledne ,proste sme si povedali ze tomu dame sancu a uvidime ale tlacit na pilu rozhodne nebudeme 🙂 ked sa nepodari iVF ,tak adoptujeme ❤️ niekomu zmenit zivot a dat lasku je predsa tiez nadherny pocit 👍 ale verime ,ze sa nam vklad podari 🙏 my sme mali problem len v spermoskach ,mne nic nenasli tak uvidime 🙂 co presne je tebe ? mala si prvy vklad ET ci vsetko boli KETy? 🙂

emuska888
13. okt 2021

@jarkamomkacka nemala som ET ideme az na KET, ja sa normalne tesim nato 🙈😀 Mame 3x 5 dnove blastocysty
tak som zvedava co mi zajtra na kontrole povedia. My sme v Helios Kosice

jarkamomkacka
13. okt 2021

@emuska888 preço si nemala et? mala si ohss? joooooj ani nehovor😅 tiez sa uz tesim 👏😇 som zvedava co bude v piatok ...tak sa zajtra drz a daj vediet co nove😍 kolky den cyklu budes zajtra ? ja budem v piatok 13dc 👍

emuska888
14. okt 2021

@jarkamomkacka nemala som OHSS ale chceli KET v prirodzenom cykle aby zo mna vysli vsetky tie hormony 🙂) Ja mam dnes 12ty den talze to mame tak isto 😀🍀🍀🍀

sisk43
14. okt 2021

Baby, ja vám silno držím palce ✊✊🥰 ja som bola včera na kontrolu a v nedeľu nás čaká vklad 🙏☺️
@emuska888 tiež chodím do Heliosu do Košíc 😁

emuska888
14. okt 2021

@sisk43 ja mam v stredu vklad ❤️ Drzim prsty

sasenka6
autor
14. okt 2021

Baby nemáte niektorá skúsenosť s vkladaním blastocysty kvality B1 a B2??? Majú nejakú šancu ? 🙏🏻

januska1905
14. okt 2021

Baby a ktory dc vam vychadza vklad? Ja idem 19 dc. Pozajtra. Tak snad sa tu budeme vsetky radovat ese tento mesiac🙏🙏🙏🙏🙏💕

emuska888
14. okt 2021

@januska1905 mne 18ty den 🙏🏻

sasenka6
autor
14. okt 2021

@januska1905 mne robili 18dc, 12dc som pichala ovitrelle

sisk43
14. okt 2021

@januska1905 tiež som bola na 18DC 🙂

januska1905
14. okt 2021

@sisk43
@sasenka6
@emuska888
Aj ste sa nejako pripravovali pred vkladom?☺️

sisk43
14. okt 2021

@januska1905 iba lieky predpísané od lekára a nejaké vitamíny 🙂 a snažím sa dať do psychickej pohody a nemyslieť na to stále 😅 ale mám pocit, že iba keď spím tak na to nemyslím 😂😂

januska1905
14. okt 2021

@sisk43 😂😂😂😂😂 presneee😂

sasenka6
autor
14. okt 2021

@januska1905 nič špeciálne, užívam femibion plus lieky z centra- fraxi a progesteron. A čakám ako to dopadne 😆 až 27.10. Mám ísť na krv či sa podarilo

januska1905
14. okt 2021

@sasenka6 aj mas nejake pocity po? ✊✊✊✊✊

sasenka6
autor
14. okt 2021

@januska1905 od včera som nafúknutá ale to bude z kukurice a hrášku z rizota skôr 😂😂 dnes ráno ma bolelo podbrusko ale inak nič. Stále len rozmýšľam a ležím a neviem sa sústrediť na nič 😂 robím si aspoň testy nech viem kedy sa vyplatí ovitrelle z tela a stále sú pozitívne 😅

emuska888
14. okt 2021

@januska1905 ja beriem femibion, Decko a progesteron od soboty mam zacat 🙂 a na moje pocudovanie som dost v psychickej pohode, uvidime dokedy 🙈😀

jarkamomkacka
14. okt 2021

@emuska888 jejdaaaaaa no supeeeer ze mame este aj rovnake dni cyklu 😍👍 tak ja sa dozviem zajtra kedy vklad ,bude stranda ked aj ja budem mat v stredu 😅 potom mozeme spolu cakat na krv 👏😂 aku vysoku si mala sliznicu dnes ? inak ja som dnes volala do centra ze ma stipalo ked cikam ( asi mocove 😵 ) ze co teda a ze sup do lekarne a domov do tepla ,ze pred je to v pohode ,horsie by bolo ,keby to je po vklade ,....no neviem ,som teraz celkom na vazkach,ze co ,....hadam zajtra poradia 🙂

emuska888
14. okt 2021

@jarkamomkacka ako pozeram tak vela zien dostalo nejaku mykozu pred vkladom. Sliznicu som mala sa
mi zda 8,2 … ani neviem ci to je dobre 🙈

sisk43
14. okt 2021

@emuska888 to je dobre 🙂 ja som mala na 16DC 8,9mm, ale ona do vkladu ešte kúsok podrastie 🙂

jarkamomkacka
14. okt 2021

@emuska888 minuly mesiac som mala presne 8,2 aj ja a mala som mat tiez vklad v stredu 😅 len kedze som doplietla tie lieky tak som vklad radsej stopla 🙊😂 ale verim,ze tento mesiac to obe dame a budeme sa coskoro moc moc tesit ❤️ zajtra napisem ako som dopadla na kontrole😉🙂

11michelle11
15. okt 2021

@sasenka6 jej ja idem tiez 27.10 na krv

emuska888
15. okt 2021

@jarkamomkacka no to aj ja dufam 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻 mame rovnaky cyklus ako pozeram 🤓🤓🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre