Kto otehotnel po IVF a ICSI?

dicinka1
12. okt 2007

chcela by som vediet ci niekto otehotnel po tomto zakroku.ak ano napiste mi pjosim...

kada
15. nov 2007

lautitka tak drzim palec daj potom vediet si z bratislavy
pa drzkam palceky moc 😎

lauritka
16. nov 2007

kada ja som z KE. 🙂

mamartinka
16. nov 2007

kada a kolko sa plati za umele oplodnenie.

kada
16. nov 2007

ja som platila asi okolo 55.tisic aj s liekmi a bez poistovne je to okolo 110 tisic neviem ake su teraz ceny ale za vkladanie som platila 4500 sk.
plus tabletky.

lucia121
16. nov 2007

PREBOHA KADA,KDE SI BOLA???55.TIS.?ja som bola na IVF+ICSI a platila som iba lieky-5 000,aj to len preto,lebo som zle reagovala a stimulovala som o tyzden dlhsie.niektore centra dobre zarabaju na nestasti neplodnych parov. 😠

minicka
16. nov 2007

luci mas uplnu pravdu, zarabaju na nasom nestasti mna to tiez vyslo okolo 45 tisic + cestovne, dochadzala som 300 km a to som isla cez poistovnu 😠

veracruz
16. nov 2007

nas to tiez vyjde 45 - 55 tisic... lucka, kde si platila tak malo?

lucia121
16. nov 2007

ja som z FRTICENT-u,Bratislava.

lucia121
16. nov 2007

je to uplne super centrum,od prvej navstevy do zaciatku stimulacie nepresli ani 2 mesiace a to vratane genetiky a vsetkeho co bolo treba,pred 2tyzdnami som mala transfer a je viac,ako pravdepodobne,ze to vyslo.ISCARE su zdieraci.zoberu prachy aj od vas,aj od poistovne.

lumah
16. nov 2007

kada ja som samoplatca, mám síce soft protokol, ale vyjde ma to nejakých 35tis. aj s liekmi.

lucia121
16. nov 2007

pridala som prispevok do temy ferticent,aby ste si to mohli precitat cele.

veracruz
16. nov 2007

luci, az sa mi nechce verit, ze tam moze byt taky velky rozdiel v cene... to si platila vsehovsudy len 5000?

minicka
16. nov 2007

mne tiez navsteva ISCARE-u trvala len 2 mesiace, ale zacvakali sme si to veru poriadne, no hlavny je aj tak vysledok a ten zatial vyzera nadejne 😵

lumah
16. nov 2007

mne dosť pomohol doki, predali mi drahé injekcie z centra, od pacientiek ktorým to doplácala poisťovňa, tak som to mala za viac ako polovičné ceny.

lucia121
16. nov 2007

ja ta nemam preco klamat.zavolaj tam a uvidis,ze hovorim pravdu..tie baby,co stimulovali normalne platili len 3 000.ostatne plati poistovna,tak povedal lekar...

veracruz
16. nov 2007

ja som bola v ISCARE prvykrat v septembri a stimulovat zacnem az v januari a tiez si to tam poriadne zaplatim...

luci, to bola len basnicka otazka 😉 nam dali na vyber lieky, najlacnejsie tusim od 5000, najdrahsie do 25000 (s tym, ze sa nas snazili prehovorit na tie najdrahsie, vraj su kvalitnejsie) a k tomu sa este platia ukony... no je to teda sila!

lucia121
16. nov 2007

je to sila,ale hlavne nech nam to vsetkym vyjde 😀

veracruz
16. nov 2007

luci, nech to hlavne vyjde Tebe, drzim palce v pondelok...

poivf
16. nov 2007

nevedela som ze vsade su ine ceny...v gyncare to vyjde na max. 30tis.sk...z toho tych 15tis.sk je za injekcie..tiez boli na ponuku injekcie v roznej sume, ale my sme si vybrali tie najdrahsie..cize za tych 15tis.sk.
zbytok uz platila poistovna...

janazuza
16. nov 2007

ja som tiež nevedela, že vsade sa inak platí, ja som za injekcie doplácala okolo 8 000 a to zbytok platila poiťovňa( ale to bolo pred 4 rokmi a dnes su aj lepšie lieky)

lauritka
17. nov 2007

my sme doplacili 15 000 za inekcie -4 krabicky puregon 600 a jedna krabicka decaceptyl. plus tabletky a choragon este asi tisicka. za ICSI 12 000 plus zmrazenie embryii 3000. takze ma to vyslo 31 000 so vsetkym cez poistovnu 🙂
SPLN-KE.

veracruz
17. nov 2007

no ja hned v pondelok volam do poistovne a do centra a idem sa popytat na ceny...

janka08
17. nov 2007

lauritka a nevyslo to?

rosienka
17. nov 2007

mne to teda na prvy krat nevyslo ☹ 😔 a tak sme trochu smutni, i ked nie zufali... o tri tyzdne ideme k lekarovi na pohovor co a ako dalej, takze sa nevzdavame

lumah
17. nov 2007

lauritka ozaj, ako to tebe dopadlo? neviem nič, len že si čakatelka na potvrdenie. 🙂

poivf
17. nov 2007

ahoj kada..ako si dopadla na usg? ozvi sa... ;)

lauritka ide na krv ci je tehu az v piatok...takze az v piatok bude vediet ci je tehu a ked je tehu, co velmi jej prajem, tak o dva tyzdne na to by mala ist na usg, aj kvoli tomu ci bije srdiecko a kolko tych srdiecok bije okrem toho jej srdiecka 😉

veracruz
17. nov 2007

Ahojte, ja mam schvalene ivf/icsi, mam urobeny hormonalny profil. Stimulovat by som mala zacat od januara. Co vsetko ma dovtedy este caka??? Poradite? Dakujem.

adrina
17. nov 2007

..ja idem v pondelok na EF, embyjká sme získali po ICSI

poivf
17. nov 2007

ahoj vera...blahozelam k schvaleniu..takze prvy krok uz mam za sebou a co dalej? ja uz moc nepamatam aj ked to nebolo az tak davno...ale uvidis, ked to tebe vejde a budes mam mimino v naruci, zabudnes na cele ivf... 😉
ja som stimulovala minuly rok v septembri...menzes som mala 4.9. ale este predtym koncom augusta mi pichli uz vobec neviem aku injekciu..potom prisla menzes uz v spomenuty datum...na druhy ci treti den pocas menzesu som musela ist do centra na vaginalny utrazvuk... 😅 dost nechutne.. 😒 a potom aj po menzes par krat a ked mi povedal ze si mam zacat pichat tak som hned zacala..prve dni mi bolo velmi zle. bolela ma hlava, tocila sa mi, zvracala som...po par dnoch to preslo ale pichala som dalej. chodila som dalej na usg a ked povedal raz v piatok ze v pondelok mam uz prist na vyber, tak sa mi aj kolena triasli...cize v pondelok vyber, potom v piatok vklad...o dva tyzdne krv a o dalsie dva tyzden usg...o tyzden na to zase usg lebo na prvom usg este srdiecko netklo ale na tom druhom usg uz srdiecko tlklo a krasne tlcie i teraz ale uz nie vo mne ale pri mne... 😉
bude to dost na psychiku...ale drz sa...ked budes mat babetko, nemysli na to ake to cele bolo ale skus si pamatat to dobre... 😉 velmi velmi velmi ti drzim palceky..
a v ktorom centre si?

poivf
17. nov 2007

ahoj adrina..drzim palceky....prvy krat UO? ak chces, rozpis sa ale nemusis... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre