Kto sa chystá na Ivf v auguste 2019?

silviarudi
6. aug 2019

Kto sa chystá na Ivf? O pár dní mám vklad.. Môžme si navzájom povzbudzovať. Nech nám vyjde všetkým.

zuzanag09
8. aug 2019

ahojte baby pripájam sa k vám. včera som mala prvý ET. bolo to úplne v pohode vôbec to nebolelo. odobrali mi 20 oocytov z toho 15 som mala zrelých a oplodnilo sa 10. Do PK prežilo 6. takže 5 mrazili. Kázali mi piť min. 4 L denne- to je pre mňa zlý sen :/ ale čo bolo zvláštne sestrička mi kázali piť Reed Bull. Najprv som sa začala smiať, no že určite, ale ona to myslela vážne- že tam sú vitamíny ktoré teraz potrebujem. Počuli ste o tom??? -

29matulka29
9. aug 2019

Ahojte aj my sme,začali chodiť do Martina a od najbližšej mrchy začínam pichať hormóny a potom ideme na to,tešim sa a mam aj obavy....ale držíme si palčeky aby nám to všetkým vyšlo 😉

silviarudi
autor
9. aug 2019

Ahojte dnes som dostala Estrimax 3x1 denne.. Na podporu výšky sliznice.. Utorok zase kontrola.. A cez víkend bude vklad. Mate niekto skúsenosti s tým liekom?

zuzu1994
9. aug 2019

@silviarudi ja ho tiez uzivam

ericia
9. aug 2019

@silviarudi ahoj... Ja ho užívam pri každom KET... Ja som bez neho nešla ani raz...

silviarudi
autor
9. aug 2019

A to stačí len Estrimax..? . Lebo tu čítam, že niektoré žienky aj k tomu progesteron majú alebo to druhe {neviem si spomenúť na názov lieky}... No určite doktori vedia najlepšie, že čo je potrebné.. uvidíme...

zuzu1994
9. aug 2019

@silviarudi ja mam 3x1 estrimax, 1x progesteron na vkladanie 1x1 anopirin a 1x1 prolutex na pichanie

ericia
9. aug 2019

@silviarudi ja mam ešte k Estrimaxu aspirin a medrol .. A clexane picham päť dní pred KET aj Crinone gél päť dní pred KET..

fialka1318
9. aug 2019

@zuzanag09 urcite redbull v ziadnom pripade obsahu najvyssie mnozstvo kofeinu zo vsetkych energetakov 😮 nie je tam len kofein ale aj taurin guarana a pise na nom ze nie je vhodny pr tehotne..nezabudaj ze vsetko co pijes a jes ide v embryu mas to v krvi ..nwm co tam je za lekarku co ti toto povedala ale asi nie je v pohode 😮 vitaminy si daj kyselinu lustovu ked chces a jedz vela zeleniny ovocia a bielkovin ak ti ide o vitaminy ale inak mozes kludne jest v mensom mnozstve vsetko 😮 teda energetaky urcite nie 😮

belicita
9. aug 2019

7/2018 som podstúpila IVF , po vložení mi kazali kavu ale len vten deň. Dnes mam trojmesačneho synčeka :* ... Bola som však v Brne skúsenosti,odbornosť a prístup rozhodli. TOPKA

silviarudi
autor
9. aug 2019

@zuzu1994 možno že ešte utorok pridajú my niečo...

zuzu1994
9. aug 2019

@silviarudi je to mozne 🙂

palculienka7
10. aug 2019

@zuzanag09 ahojky, ako sa cítiš? Ja sa tiež pripájam, idem na budúci týždeň na prvý ET 😉 držím všetkým palce

palculienka7
10. aug 2019

@silviarudi ahoj, kedy ideš? Držím palce 😊 ja idem 16.8. Potom napíš ako to prebehlo a prvé pocity 😉

silviarudi
autor
10. aug 2019

@palculienka7 utorok doktor povie kedy budem mať vklad.... Potom napíšem.

lubicasnopkova
10. aug 2019

@zuzanag09 no tak to prvy krat pocujem, neviem ci su tam vitaminy, mozno skor dake mineraly a sami cukor a vela kofeinu predpokladam, no neviem ci by som sa riadila takou radou.

gabrielita_8989
10. aug 2019

Ahojte. Ja som dnes 6.ty deň po KET zatiaľ bez príznakov len to čakanie ☺️

tintuska15
10. aug 2019

@gabrielita_8989 no ja som 3 den a uz vcera som mala take mierne bolesti ako pred menstruaciou.dnes je to to iste.

gabrielita_8989
10. aug 2019

@tintuska15 tak dúfam ze všetko dobre dopadne. ☺️Ja som len dnes mala strašne závrate. Ako píšem že bez príznakov, myslím tým žiadne bolesti.

tintuska15
10. aug 2019

@gabrielita_8989 dufam ze ano. Lebo som z toho v miernom strese.

gabrielita_8989
10. aug 2019

@tintuska15 tak to ti verím. Ja som tiež trosku. Veď je normálne ze to ma žena v podvedomí ☺️ v

zuzanag09
10. aug 2019

@palculienka7 ahooj zatiaľ pohode, nič zvláštne necítim, až mi je to čudné... len po pichnutí prolutexu ma bolí brucho to je všetko. Tiež ti držím palčeky aby si dobre dopadla, máš krátky či dlhý protokol? aké injekcie?

zuzanag09
10. aug 2019

@lubicasnopkova tiež mi to bolo čudné, najprv som to brala ako žart, ale sestrička to hovorila vážne....no neviem...len opakovala, že len red bull ostatné energ.nápoje nie. Počula to aj doktorka... asi im bolo teplo 🙂 neviem.... každý deň si vypijem svoju rannú kávičku, až kým mi bude chutiť a nebude mi zle, prečo nie? ako vitamín mám femibion 1

zuzanag09
10. aug 2019

@tintuska15 ahoj, podobne, dnes mám tretí deň od ET. chodíš do roboty, alebo oddychuješ doma? musíš vypiť aj ty toľko tekutiny?

zuzanag09
10. aug 2019

@29matulka29 ahoj, tak potom budeš mať krátky protokol keď čakáš na mrchu - možno aj menej inekcií... dnes som mala 42.injekciu 🙂 katastrofa . . . pevné nervy ti prajem a veľa síl ako aj všetkým

tintuska15
10. aug 2019

@zuzanag09 oddychujem. Mam akurat dovolenku este cely buduci tyzden. Ano pit musime stale. Aj sa snazim pit.min tie 2 litre. A Ty ako si doma? Ci chodis do prace

zuzanag09
10. aug 2019

@tintuska15 tiež oddychujem doma, mám dovolenku, do práce by som mala nastúpiť 26.8., na krv pôjdem 21.8 -potom sa uvidí ako ďalej.... koľko si mala folikulov? máš aj mrazáčikov?

tintuska15
10. aug 2019

@zuzanag09 folikulov som mala vela. Problem je ze sa mi k nim nedostali. Vajecniky mam nad maternicou. Mala som 4 vajicka, z toho my ostali len 2. Mrazacikov asi nemam lebo neviem co je s tym jednym ci to dobojovalo az dokonca (budem volat do centra) . Vlozili mi jednu ex blastocystu. Krv mam 22.8.den po Tebe 🙂 tak uz len dufat.

silviarudi
autor
10. aug 2019

@tintuska15 držím vám palce dievčatá

29matulka29
10. aug 2019

@zuzanag09 vôbec sa ešte v tom nevyznám,aky je rozdiel medzi krátkym a dlhým,ale hlavne nech to dobre dopadne a nech sa zadari 😊 potom daj vedieť ako si dopadla....držím palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre