Mám za sebou úspešné IVF a snažím sa o ďalšie dieťa

kukulik30
10. apr 2008

Ahojte baby, dufam, ze sa mi podari otvorit novu temu 🙂 Gratulujem vsetkym, ktorym sa to podarilo a doma sa na nich usmieva maly zazrak " so skumavky" a chcem sa opytat ci sa snazia znova skusit stastie, pretoze my nechceme mat jedinacika a teraz v aprili resp. maji by sme to este skusili. mame este 9 mraziacikov, tak to hadam moze vyjst aj na 2krat.
Tak dievcence prispejte, ak mate nejake skusenosti, ak sa vam to podarilo aj na viac krat, ako to prebiehalo, na ktory pokus to vyslo a pod. medze sa nekladu 😉 povzbudime snad aj ine pary
nam to vyslo na druhy pokus.Po prvej stimulke na začiatku som mala okolo 25 vajicok,podarilo sa oplodnit 16 vajicok. hned po odbere nastala ovarialna hyperstimulacia , aj napriek bolestiam mi vlozili dve embrijka , ale na treti den po transfere som musela ist do nemocnice a samozrejme z toho nic nebolo. na druhy krat mi 20. februara 2006, zhodou okolnosti na moje meniny oznamil lekar, ze cakame babatko 😵 😵 😵 Bolo to uuuuuuuzasneeeeeee 😅
tak co, mate ej vy nejake skusenosti?????

babulka9
13. mar 2017

@simonesi tak to by so to riesila tiez. My sme mali stastie: vybrali mi 4 vajcka a nich sa podarilo uspesne oplodnit len jedno. Drzim ti palce, aby tovyslo, cim skor😉

babulka9
3. apr 2017

@simonesi ahoj, tak ako sa dari? Mas uz nejake dobre spravy😉

simonesi
4. apr 2017

@babulka9 ahoj no som dnes 5 deň po transfere a našla som si na teste dušika 🙂 tak uvidíme či bude silnieť 🙂
a ty ako????

babulka9
4. apr 2017

@simonesi tak to je supeeeer😀 drzim palce este viac. Ked sa potvrdi, daj vediet😉 My sme boli zatial len na 1. konzultacii. Mali sme tazky mesiac, so syncekom na operacii, mne sa pokaslal cely cyklus (mozno z tych stresov), tak snad sa tento mesiac niekde posunieme. Teším sa, ze ti to tak rychlo vyslo, akoby som tusila, ze ti mam napist.

sweeti
23. apr 2017

Ahojte zienky. My mame doma po IVF 16.mesacneho synceka a uz mi zacina❤pistat po 2 dietatku. Mame este mrazacikov tak musim zlomit este tatina na to. Len by som rada vedela...tie co sa Vam na 2x podarilo KET z mrazacikov mate deticky toho isteho pohlavia? Vdaka za odpovede

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre