Máme skúsiť 4. IVF, ak mám protilátky voči manželovým spermiám?

ivka3901
28. apr 2011

ahojte.chcem sa spýtať na váš názor.som krátko po 3 pokuse IVF a bol neúspešný a pred ním mne robili vyšetrenie na protilátky voči manželovým spermiám a vyšiel pozitívny.chcela by som sa spýtať,že teraz,ked ten 3 pokus nevyšiel tak či je možné sa pokúšať aj dalej prirodzene alebo skúsiť ešte 4 pokus umelého oplodnenia?máte niektorá s týmto skúsenosti?odpíšte budem rada

lienocka2673
9. aug 2011

no mne tiez vysiel pozivivny test na protilatky proti manzelovym spermiam, ale nebolo to az velmi zle a lekar kazal mat urcitu dobu chraneny pohlavny styk s kondomom, vraj by mi to malo pomoct. Tiez mam inak problemy s otehotnenim a teraz chodim do spln kosice. Vela stastia

nemko
14. aug 2011

ja by som skusila najskor Prednison a po istom case by som sa dala na IVF - Prednison len v pripade, ze nic ine nebrani otehotnenie ( zrasty, hormonalny profil a ine) inak, ak by bol este hacik co brani otehotneniu sla by som hned do IVF 😉

leontinka27
24. aug 2011

Baby a ako Vam zistili protilatky na spermie????kto vam to robil a kde moj gynekológ to nerobi.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre