Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

sisajojo
autor
19. nov 2009

😀 😀 😀 tak ho prehovor,ze ked sa posnazi tak o to skor uvidi marecka 😀

gaby0205
20. nov 2009

no babule 😀 vy ste ale srandovky..ze sex ? ha ha to ani neviem coje pri tych mojich bolestiach to jeposledna vec na ktoru ja myslim 😒 ale snad sa to vsetko polepsi

Sisa moc mioc drzime palce 😉

sisajojo
autor
20. nov 2009

cauko ,prave mi volali z bristolu ,jedno embryjko je spomalene a ma len 6 buniek a to nieje na blastocyst tak nam zostali pekne 3 ,tak si po ne ideme dnes poobede 🙂 aspon im tam v labaku samim cez vikend nebude smutno ,ale budu u maminky 😀 😀 😀

majkabb
20. nov 2009

gaby ,,ja tiez na to nemyslim!!!!!!!!!!!!!
sisa drzim palce ,,hlavne klud ,,embryjka to potrebuju aby sa pekne zahryli!!!!!! 🙂

samia28
20. nov 2009

ahojte kocky...
majka, ty si este 2 in 1? tebe sa to tehulkovanie musi velmi pacit 😉
oh siska, drzim palusky aj na nohach... takze vravis, ze koncom augusta si pojdes do hospital po trojicky??? 😀
verim, ze vsetko dobre dopadne...uz je nato cas 😉 😵
gaby ty si kolky tt??? 😕

mzuzka
20. nov 2009

ahojte, tak pokukucila som novinky, siska hlavne na teba som bola zvedava, ako keby som to vycitila, vcera som si tak vravela, dnes sa musim dostat k PC a pokukucit, ved siska by to mala mat uz asi aj v suchu, a majka som si vravela ze veru uz mozno aj za sebou a nic....

sisa, pochopila som to spravne? ty si davas vlozit 3 embryjka?

saxi, to ma mrzi, ze ste v tom MT tak pochodili, som nemilo prekvapena, pretoze nam vysli maximalne v ustrety, preco vas tak natahuju..........

gaby ahoj, moja chodim menej, ale len [reto ze viacej spim. resp. ani nie spim, ale kedze zle spavam, tak sa vvalam skoro cely den v postely a brusko uz zavadzia na notebook, tak len sem tam pokukucim co nove .
my sa zatial drzime, akurat mi vyskocil cukor, no tak som zvedava co na teste.

a majka, ono je to naozaj tak, ze sa vravi, ze treba spravit malemu cesticku 😀 😀

majkabb
21. nov 2009

tak SISA ako???????mas az 3 embryjka v brusku??????????
ja hlasim stale 2v1 nic sa nedeje Mareckovi je brusku dobre!!!! 😀

sisajojo
autor
21. nov 2009

caute kocky ,tak deticky su doma 🙂 vkladali nam 2 8 bunkove,tak nech sa pekne delia dalej 😀 tu vkladaju max.2.citim sa super,vcera som lezala,dnes sa uz snazim vratit tak do normalu,ale kludovy rezim samozrejme

majkabb
21. nov 2009

tak len pekne odpocivaj ,,nedri sa velmi aby sa poriadne zahryzli!!!!!!!!kedy mas testovat???????????

sisajojo
autor
22. nov 2009

vies ,ze ani neviem kedy mam testovat?uz zacinam panikarit ,lebo sa zacinam pozorovat a to je najhorsie a je to velmi skoro 😒 povedala za 13 dni ,ale neviem ci sa pocita aj ten den et alebo ako den 1 sa pocita az den po et 😝 darmo uz som vysla z cviku 😀

gaby0205
23. nov 2009

Siskaaa super spravy tak len nech sa ti to podari a hlavne vela kludu..teraz to uz musi vyjst!

majka a ty moja nam tu este buntujes? a ja ze si v nemocnici s malym vylyhujes 😀 teda a dobre sa nam citis? ziadne bolesti?

Samia idem na 26tyzden...baby ja som pribrala 12kg ☹ a mam z toho hrozu ze aka som tucna...vzdy som sa toho obavala...ved v tomto tyuzdni by som mala pribrat tak do 10 kg a ja uz idem na 13 😢 musim si davat pozor s jedlom lebo nieje dobre vela pribrat.

Zuzi, tak uz si velka 🙂 jeeeejj ved mas dvojicky,,, ja mam jedno a citim sa na trojicky..moje kamosky vravia ze dost mam velke brusko a ja to aj vidim...ale co uz nech je zdrava mala, stale ma kope a nie je to najprijemnejsi pocit..niekedy to dost boli...asi je to normalne..pekny den x

majkabb
23. nov 2009

ahoj kocky ,,tak ja stale hlasim 2v1 ,,nic sa nedeje ,,ziadne bolesti ,,nic ,,dnes je den D a nic ,,zajtra idem na ten membrance sweep tak Marek uz bude musiet vyjst 😀

majkabb
23. nov 2009

Gaby ja som sa radsej teraz ani nevazila ,,citim ,,ze to bude hruza ,,na posledy jak som sa vazila to som bola asi v 25tt som mala 15kg hore ,,,ja mam tiea problemi s vahou!!!!!!

mzuzka
23. nov 2009

ahojte, tak sisika, veeeeela veeeeela stasticka ,nech to tento raz je ten posledny 🙂

majka, gaby , ked tak pozeram na tie vase vahove pribytky ,tak so normalne spokojnejsia. ja mam pocit ze som pri tych mojich 2 chlapoch ako slon, ale ja som 24tt a pribrala som 10kg. sice absolutne nikde ani deko, vsetko je len v brusku, ale o to vacsia zataz na chrbat ☹ no ale zvladneme.

majka, zajtra drzime palceky mareckovi, aby si to rozmyslel do rana a predsa len prisiel na svet sam. 😉

gaby, moji ked zacnu hrat fotbal, tak ma boli od mocoveho mechura po zaludok vsetko 😀 😀

gaby0205
24. nov 2009

no vidis zuzi ty mas dvojicky a pribrala si iba 10kg a ja taka slonica..ale musim sa ukludnit a kaslat na to! su aj vaznejsie veci na svete 😉
Majkaaaaa ako ?

majkabb
24. nov 2009

kocky nerieste vahu,,ved budeme mat nasich vysnivanych anjelikov 😵
ja stale nic ,,o hodku mam appoitment v nemocnici na sweep ,,tak mi drzte palce ,,bojim sa!!!!

sisajojo
autor
24. nov 2009

jaaaj uz aby som aj ja tak pekne priberala 😅 tak pekne vsetky rastiete to sa mi paci 😀 a majka teraz to uz urcite pride,tak sa drz a daj vediet podrobnosti 😀 😀 mam pocit na taku obrovsku mrchu ako nikdy a este k tomu ma aj prsia prestali bolet 😖 ale to je len 4 den po et tak este som nehodila flintu do zita 😉

majkabb
24. nov 2009

tak som spat.....bolo to neprijemne ,,hrozne ,,som otvorena na 2cm takze nebude treba vyvolavacku ale aj ked sa to nerozbehne do stvrtku tak mi prepichnu vodu a ideme na to ,,takze Marecek tu urcite bude uz tento tyzden 😵
ta mrcha moze byt dobre znamenie!!!!

gaby0205
24. nov 2009

majkaaaa drzime palceky...mas aj bolesti nejake ?

sisa neboj teraz sa to podari 😉

sisajojo
autor
24. nov 2009

juuj maji ja sa normalne bojim s tebou 😅 😅

gaby0205
24. nov 2009

baby kuk na link no straasbne funny je to 😀

https://www.youtube.com/watch?v=ikTxfIDYx6Q
majkabb
24. nov 2009

tak hlasim,,ze zatial nic akurat maly hrozne kope ......az ma to boli 😀

sisajojo
autor
24. nov 2009
majkabb
25. nov 2009

ahoj kocky ,,ako dnes ,,ja stale nic ,,akurat bolesti klbov ,,a kosti ale da sa to zvladnut ,,,uz ma to nebavi ,,ked viem ze uz to moze byt kazdu chvilu tak som nercozna ako pes 😖

gaby0205
25. nov 2009

majka drzime palceky moc na teba myslime 😉 teda toje dobre ze namas velke bolesti..xxx

majkabb
26. nov 2009

ahoj kocky ,,teraz som sa vratila z nemocnice ,,od rana sme tam cakali ,,ale samozrejme sme v UK ,,tak pre mna nemali postel ,,bola som len vo vysetrovni,,bolesti mam uz od 4 rana ale vraj to este neni na porod ,,takze zajtra rano tam mame ist znova a prepichnu mi vodu a tento krat vraj budem mat postel na 100%,,tak som zvedava ,,som unavena ako pes chce sa mi spat ale nejde to pri tych bolestiach!!!! 😖

gaby0205
27. nov 2009

majka nasa no chuda..boze toto NHS je hrozne 😠 nemaju postel tak nech si to zariadia...hruza..tu ta poslu domov aj ked si otvorena na 4cm to sa stalo jednej znamej..od bolesti plakala ..neboj majka ty to uz cochvyla mas za sebou..velmi na teba myslime a drzime ti palceky na rukach aj na nohach 😉 a malinky uz bude s tebou cochvyla 🙂

sisajojo
autor
27. nov 2009

cauko no chuda majka ,tak to je ozaj doporazenia o tom nhs ani nehovorte a ze u nas je zle zdravotnictvo 😠 ..ako ty gaby ako sa citis?a co nasa zuzu

sisajojo
autor
27. nov 2009

kocky ako??
majka uz asi rodiii ked sa neozyva 😉

gaby0205
30. nov 2009

ahj Sisa, sme ok..mame sa dobre teda lepsie ale mna ti stale boli v podbrusku..no moze to byt hocco..nizkopolozena placenta, svaly a teraz mam urine infection tak beriem antibiotika na 7dni ☹ ale inac som v pohode, mala sa mi stale vrti 😀 a ty? ako pokracujete?

majkaaaa, ty nam asi ozaj rodis 😉 len nam daj vediet noviky prosim nezabudni na nas 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre