Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

sisajojo
autor
14. dec 2009

babky ahojte..vcera a dnes ziadna krv 😝 tak sa len modli aby sa to niako uz ustalilo,lebo tie testy co mam ukazuju slabucku tu druhu ciarku. 😠 ani nesilnie ani nic tak sa bojkam ,ale boli za 3 libry tak to moze byt aj pre to 🙄 zajtra budem 4 tyzdne po opu.a po et som 25 dni..idem sa zblazndnit .v stredu ma scan,ale neviem ci bude nieco vidiet ,lebo sama povedala ,ze je este velmi skoro na niecovidenie 😒 citam same somariny a potom mi hrabe ,uz som dokonca zistila ,ze mam priznaky na mimomaternicove..mam tlaky na lavej strane a tie krce su niekedy hrozne ☹ uz si aj domyslam co nemusim a tak sa strasim

mzuzka
15. dec 2009

siska, ak bude dbre sono(nie z roku raz dva ) a dobre hladajuca osoba, tak uvidi aspon gestacny vacok. ja mam dokonca aj fotocku bodocky , ked som bola 17dni po ET. aale hlavne uvidi, ci je tam sliznica. ak by si nebola tehu, alebo bola mimomaternicovo, tak je uz sliznica rozpadnuta a nie je tam. takze necitat strasiaky (ja som v istom obdobi uplne prestala chodit na konika,ked som mala problem, lebo som tiez kadeco strasidelne citala ) a tesit sa.

sisajojo
autor
15. dec 2009

zajtra uvidim co mi ta hviezda povie,leno teraz tato moja nova nurse je velka popleta 😕 ani sama neviem co robi,niekedy sa mi zda ,ze na toto cele mala 3oj mesacny kurz.preto by som asi chcela nazor normalneho lekara...

sisajojo
autor
16. dec 2009

ahojte ,tak a je to tu,je to bud mimomaternicove ,alebo biochemicke ☹ budu mi volat o 5 ako to je..tak teraz musim len dufat ,ze tehotna niesom ,pretoze to bude lepsie ako mimomaternicove 😨 hned ako zavolaju,ze niesom kupujem letenky a zajtra letim domov,potrebujem prevetrat hlavu

gaby0205
17. dec 2009

siska moc na teba myslim a prejem aby to vsetko dobre dopadlo.! velmi ti to prajem a nezufaj budete skusat dalej, raz sa to musi podaryt!
xx

majkabb
20. dec 2009

ahoj kocky ,,co to citam Sisa???????? to fakt? co na to povedat ,,raz sa to musi podarit.....velmi ti to prajem..... 😵

gaby0205
23. dec 2009

Babulky moje zlate, prajem vam krasne prezitie vianocnych sviatkov a vsetko dobre do noveho roku, plny lasky, zdravia a deturencov 😉

majkabb
23. dec 2009

ahoj kocky ,,prajeme Vam pozehnane Vianocne sviatky ,,a stastny Novy rok ,,,,,hllavne deti ako smetiiiiiiiiiiiii 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵

mzuzka
28. dec 2009

ahojte, ja uz nestihnem zazelat krasne Vianoce, ale v duchu som ich popriala vsetkyym tehulkam aj babatkam a aj cakatelkam.

raz to presa vynde vsetkym.

siska, drz sa moja, oddychuj a nech to dopadlo akokolvek, raz aj dobre musi prist.

majka, marecek je zlatunkyyyyyyyyyyyyyyyy

majkabb
29. dec 2009

ahoj ,,,dakujem zuzka ,,,,akurat je malinky trosku prechladeny ,,tak predminula noc bola tazka ,,tak mi je ho luto ,,chudacika... ☹ ale musi to zvladnut....
ty uz o chvilku rodis ,,nomozem uverit ako rychlo ten cas uteka.........

sisajojo
autor
31. dec 2009

ahojte moje prajem vam stastny novy rok plny zdravia..my sme boli domka oddychnut si a hlavne na vysetreni ,tak to bolo zase biochemicke tehotenstvo ,ale uz je to z o mna von..tak moja put v uk sa uz nadobro skoncila.uz som ani neni smutna ,len viem ,ze si dam s detmi pokoj aspon na rok a ideme planovat nas vytuzeny navrat domov. 😉

mzuzka
3. jan 2010

hmm, siska, oddych psychicky treba, dobre vam to urcite padne. a mozno to pride same, ked budete najmenej cakat.

majka, zelam nech marecka chorobky zdaleka obchadzaju, aby bol usmiate babatko a stastna mamina. s tym rodenim, dufam ze nie o chvilku, dufam ze este aspon 5-6 tyzdnov chlapci vydrzia. i ked mi obcas tvrdne brucho ale beriem vyssiu davku magnezia, tak hadam ked sa chalani narodia, nebudu zavislaci. lebo po tom vsetkom, co som uz pocas tehu do seba dostala, sa toho zacinam aj obavat 😀

majkabb
8. jan 2010

ahoj kocky ,,tak ako sa mate? U nas je vsetko v poriadku ,,Marek pribral za 2 tyzdne 70dkg ,,tak pekne rastie ,,este je trosku chorucky ale uz je to lepsie...ja som sa dnes odvazila postavit na vahu a nemalasom to robit pribrala som 24kg ,,tak mam co zhadzovat ,,mam hrozne depku z toho 😢 😢 😅 sice od pondelku som uz zahajila delenu stravu ,,tak uvidime! 😒
neboj zuzka chlapci vydrzia ,,ja som myslela ,,ze uz sa blizis k vitaznemu koncu 😀

gaby0205
11. jan 2010

Caute kocky, No Majka ja ta uplne chapem ja som v 32tt a pribrala som 16kg 😒 najviac zo vsetkym kamosiek co poznam tehu.
Mzuzka ma dvojicky a pribrala len okolo 14kg...tak ja sa obavam ze ako to vsetko schudnem kedze mam este 1.5 mesiaca a to este priberiem viac 😒 ale no co uz, hlavne nech je moja mala v poriadku.
Kocky pekny den prajem x

majkabb
14. jan 2010

ahoj kocky ,,kde ste? u nas vsetko ok raz mame dobry den raz zly 😀 gaby ja som mam problem s vahou cely zivot ,,tak sa ani necudujem ,,ze som tolko pribrala ,,len keby to chudnutie nebolo take tazke ach jaj 😅

gaby0205
15. jan 2010

Cau Majka,
no ved ja mam taky isty problem ako ty!

Baby poradte..majka..coho potrebujem najviac na novorodeniatko? co sa tyka oblecenia? dik pa

mzuzka
15. jan 2010

ahoj majka, maly krasne rastie. ja som mala troska poplach, krvacal mi krcok, tak som si polezala v nemocke chvilocku, ale uz je nebezpecenstvo zazehnane, tak teraz oddychujeme. moji chlapci rastu tiez pekne, su zdravi, na dvojicky maju krasne vahy, tak len nech este par tyzdnov vydrzime a vsetko bude OK.

s tou vahou je to proste dane. vobec sa tym netrapte, niekomu je dane byt viac pri tele, niekomu byt doslova suchy.... hlabvne je, ake sme v srdiecku. 😉

sisajojo
autor
15. jan 2010

ahojte moje tehule a mamicky 🙂 vidim,ze sa vam dari a ste ok tak to som spokojna 🙂 len tak dalej ,baby ani ja to asi s tou vahou nebudem mat lahke,lebo uz teraz je to o 10kg viac ako ked som prisla pred 5 rokmi do uk ,ale to bude tym anglickom inak to nevidim 😀

majkabb
18. jan 2010

ja si tiez myslim ,ze je to tym anglickom ,,skoro vsetci znami to pribrali 😲 v nedelu mame krstiny ,,tak sa tesime aky bude Marecek prekrasny... 😵 potom hodim fotky...

gaby0205
19. jan 2010

babule poradte, mam vyprat vecicky pre novorodeniatko v nejakom specialnom pracom prasku alebo mozem puzit normlany non bio Fairly a tiez softener. Alebo non Bio persil? pekny den

majka, jeej krstinky no tak budem mysliet na Marecka 😉

majkabb
19. jan 2010

gaby ja som vsetko vyprala vo fairy ,,prvy krat a teraz uz vsetko periem v persile nonbio ,,a vsetko je v poriadku Markovi to nevadi ....uz sa pripravujes co? je to nadhera ,,uvidis ,,my uz budeme nejake vecicky odkladat ,,bude mu to male 😀

gaby0205
20. jan 2010

no Majka tak ty uz mas valibuka 🙂 joj ja sa neviem dockat mojej malej. ANo pripravujem sa lebo vsak uz som v 34tt a ozaj nevies kedy ma to chyti..len nech co najskor lebo som strasne unavena zo vsetkeho..

Majka ako si zistila ze si in labour? praskla ti voda ci ako//napis mi do Ip alebo tu tvoj pribeh rada by som vedela...pocula som ze aj ked mas bolestive kontraskcie zeak si neni otvorena viac ako 4cm tak ta poslu domov..tak neviem nechcem panikarit ked to na mna dojde 😉

gaby0205
29. jan 2010

Haloo babule kde ste vsetky ?
dnes je moj posledny den v robote, no a potom uz len cakanie..a budem sa pamper kym sme 2in1 😀

a vy ako sa mate? co noveho? xxx

majkabb
5. feb 2010

ahoj kocky ,,ako sa mate..tehulky ako uz sa nieco deje alebo ste stale 2in1??????????? mi sme mali celkom hektivke obdobie bola tu svokra ,,do toho krstiny ,,tak som sa tu nejak nedostala,,Marek bol nadhrny ,,budem sa snazit sem hodit nejake fotky ale musim ich prv zmensit ....kde vsetky ste ,,nejak to tu upada!!!!!! 😅

gaby0205
8. feb 2010

Ahoj Majka, ano stale 2in1 a taaaak strasne rada by som uz moju malu mala teraz. ved uz idem na 37tt tak je to safe ju mat! ale nic mala sa nechysta 😒 este sa chce piect v tom mojom velkom brusku!

Inac sa mame dobre. Uz nepracujem tak si uzivam materskej. Budeme radi ak hodis fotky Marecka 😉

A ostatne babule kam na utiekli ?

majkabb
8. feb 2010

ahoj ,,neboj,,bude to coskoro ,,ani sa nenazdas ako ten cas leti ,,ved pozri Marek uz ma 10tyzdnov a tiez som sa ho nemohla dockat🙂)) zatial si uzivaj ze mozes spinkat a lenisit ,,pretoze potom sa uz budes len a len venovat malickej a ona ti to nedovoli!!! fotky tam uz su ,,tak kuk 😵

gaby0205
8. feb 2010

Jezkovi oci jaky je velky Marecek, ako sa tie deturence menia. Ze? Najskopr take babetka apotom zacinaju ukazovat svoju personality a formovat sa skor na young man! 😉 Ste zlatucky! joj ale ti zavidim ze ho uz mas, aj ja chcem 🙂

happy8051
8. feb 2010

babulky, viete mi povedat, ci v UK pri IVF pozaduju aby uchadzaci boli manzelia? alebo kontroluje to niekto? ako to je, ked chce ist na IVF zena bez partnera? kamosku zaujimaju tieto veci...

majkabb
11. feb 2010

happy manzelia nemusia byt ,sle sa mi zda ze ked to chce zena sama tak sa za to musi platit!!! ja si to uz nepamatam 😅

gaby vydrz ,,uvidis jak ten cas rychlo utecie!!!!!!
kde je zvysok????????zuzka ,,kde si ,,ty uz asi mas svoje deturence pri sebe cooooooo???????

mzuzka
13. feb 2010

ahojte ahojte, ano majka, ako si to vedela? ze sa uz chlapci narodili? ale len teraz 7.2.
obaja malinki, ale zdravunki. dnes sme akurat prvy den doma, tak si to uzivame v posteli. oddychujeme vsetci na komplet, od mrnusa riska az po ocina.

risko sa narodil prvy 2050 gr 42 cm a markus 2200gr a 44cm.zdravucki len malinki, akurat ja mam troska problemy, ale hadam sa to da do poriadku.

marecek uz je naozaj krasny chlapisko. 😵 😵 😵

siska, ty ako moja? bude tento rok niako snazlkovanie pokracovat, ci psychicka ocista? drzkam palce.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre