Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

sisajojo
autor
9. feb 2009

bambuliatko ja uz mam mrchu riadne sa mi rozbehla,takze skusime na rok doma 😉

bambuliatko1
9. feb 2009

Drzte sa teda! Urcite sa Vam Vas sen coskoro splni xxx

sisajojo
autor
9. feb 2009

dakujem aj ja dufam

majkabb
10. feb 2009

ahoj si tu ??? kedy zacnes chodit do prace ,,bude to asi tazke ,,zacat!!!!! 😒

sisajojo
autor
10. feb 2009

ahoj zajtra zacinam ,,uz sa aj tesim,lebo doma mi to udiera na mozog stale sama tu zavreta,aspon pojdem medzi ludi

majkabb
10. feb 2009

no to mas pravdu ,,ja si to neviem predstavit ,,ze zostanem doma 😖 asi by som sa zblaznila 😀 😀 😀

sisajojo
autor
10. feb 2009

ved ani nehovor ,ale ked mi bolo tak nanic a ja robim na linke a stat cely cas tak ma dr vypisala,ona je taka zlata 🙂

majkabb
10. feb 2009

tak to ja mam pracu celkom fajn ,,cely den sedim a v podstate nic namahove nerobim 😉 ,,tak to mozno zvladne ma budem chodit do prace......dufam 😉

planujete tu teda zostat dlhsie ,,alebo sa uz chystate domov? ja by som uz sla hned ,,ale zas ked sa vratime domov ,,zas to cakanie ....kym si vybavis zdravotnu a kym ti to oni schvalia ,,,to by som sa uz asi zblaznila ....uz citim ze mam akurat na to vek mat babo!!!!!

sisajojo
autor
10. feb 2009

no uz sa chystame po tomto neuspesnom pokuse sme sa rozhodli,ze to zabalime buduci rok v lete a ideme domov ..budeme skusat doma v centre helios v martine ..ze cez poistovnu to stoji okolo 30 000 aj s liekmi a na schvalenie sa caka asi 2 mesiace

majkabb
10. feb 2009

to si teda silna ,,ja by som tak dlho asi nevydrzala 🙄 smiem sa spytat kolko mas rokov??

sisajojo
autor
10. feb 2009

29 a ty?

majkabb
10. feb 2009

28 ale ja som blba povaha ,,ja ked nieco chcem ,,tak to musim mar hned a nemozem cakat ,,tak je to aj s babom a je to pre mna horsie ,,ze uz cakam 3.5 roka 😖 😖 😖

sisajojo
autor
10. feb 2009

my tiez cakame uz v juny bude 4 a pol roka ,ale je to unavujuce a zvazuje nam to tu ruky o to skor budeme doma a tam budeme mat na to veeela casu

majkabb
10. feb 2009

to mas tiez pravdu ,,ved aj my uvidime ako to vsetko dopadne ,,ale aj tak si myslim ,ze to tak bude ako to ma byt!!!!! tak pa zatial uz musim 😵

sisajojo
autor
10. feb 2009

ved jasne drzim ti palce urcite sa vam to podari 😉

majkabb
12. feb 2009

dik ,,dufam ..........ako sa citis? je ti trosku lepsie?urcite to to v praci trochu prospelo!!! 😉

sisajojo
autor
12. feb 2009

ahoj no uz teraz mi je ok..skoncila mi mrcha a uz ma ani brucho neboli...vcera som este mala zvysenu teplotu a dnes uz v poho..sice mam brucho ako balon,ale da sa..od rana do vecera som v praci tak nemam moc na konika cas ..skor cez vikendy alebo na vecer ak sa da..a ty ako sa mas???pocuvaj u nas robi jeden poliak a jemu zo zenou schvalili 2 pokusy zadarmo na ivf..neskusite to /?aby ste nemuseli za to platit,alebo vy ste uz zaplatili?my sme mali len 1 pokus lebo icsi davaju len 1 pokus

majkabb
13. feb 2009

tak to som rada... ............vies nam to nechceli preplatit ,,lebo manzel ma 2 deti ,,je tu proste zakon ,,ak je v manzelstve uz nejake diete ,,tak to neplatia,,,idioti ,ako keby sme teraz mohli za to ze uz ma deti a my teraz nemame narok mat spolu deti 😠 fakt sa niekedy cudujem ,preco tu stale sme ,,tu musi byt vsetko inak a nezmyselne 😠 😠 😠 a inak uz to mame zaplatene..........

mamsa celkom fajn ,,uvidime co bude v pondelok ,,idem zas na scan ,,,budem ta priebezne informovat,..... 😵 😵 😵

sisajojo
autor
13. feb 2009

jasne informuj ma budem ti drzat palce.my sme si uz kupili letenky domov na 2 tyzdne v maji pojdeme.kupili sme byt tak mame okolo toho este niako vela roboty,tak sa budem trosku rozptilovat zariadovanim a vymenou okien,tak aspon pridem na ine myslienky a pojdem doma aj na kontrolu k normalnemu gyndosovi,nech sa mi pozrie na ten bordel co mi tam zostal po tomto vsetkom ,nech ma skontroluje ci som v pohode,lebo tak to vypada,ze tu sa asi kontroly nedockam 😖 ale uz ma to ani neprekvapuje..aspon budem vediet na com som..v robote to ubieha kazdodenny kolotoc,ale aspon na to tak nemyslim..uz sa tesim na dalsi pokus doma..bude ine prostredie tak verim,ze sa to podari 😉 pekny vikend uzite si..my ideme na valentina ku znamim spravime taku malu valentisku party 😎

majkabb
14. feb 2009

ahoj prajem pekny vikend a pekneho Valentina 😵 😵 😵

majkabb
18. feb 2009

ahoj ako sa mas?? ja dnes zacinam so stimulkou ,po kolkych dnoch si mala odber???? 😲 ako je v praci ,,uz si sa urcite dostala so kolobehu......

sisajojo
autor
18. feb 2009

ahojky to je super drzzim ti palce ja som isla na 8 den na prvu kontrolu,potom 10 a 13 den kontroly a potom odber na 15 den..uz sa tesis??ja som sa zabehla jasne uz som v riadnom kolobehu a azvladam to super..uz som aj volala svojej nurse a pojdem na kontrolu poslu mi papier ..

majkabb
19. feb 2009

no ,,vies ,,tesim sa .ale sa aj trosku bojim ,,,,sice stale verim ,,ze sa to podari...... 😵 😵 😵 ja idem na kontrolu v pondelok a potom v piatok to 6 den a a 10...a dlej zatial neviem to je dobre ,,ze pojdes na tu kontrolu ,,uz som si myslela ,ze ta len tak nechaju ,,tu by ma to ani neprekvapilo ..v UK je mozne vsetko 😀 😀 😀 som raa ,,ze to tak zvladas ....to je asi najlepsie na to stale nemysliet....... 😉

sisajojo
autor
19. feb 2009

ved jasne,zamestnavam mysel ako sa da aj tak mam v robote taky frmol,ze ani neviem ako a je vecer..a potom padam do postele mrtva,este ,ze je zajtra piatok kratky den,tak to uz niako vydrzim a potom huraa vikend

majkabb
21. feb 2009

ahoj tak mam este len 4 den injekcie a uz ma tak boli brusko...auuuu 😠 😠 😠 mam ho samu modrinu....
ako sa ma ??????????? uz zacina pekne pocasie som rada ,,zajtra urcite vyrazime niekam do prirody....sa tesim ,,,tak pa a pekny vikend 😵 😵 😵

sisajojo
autor
23. feb 2009

ahoj no to si zvyknes na tie injekcie mne ich pichal manzel ,ale modriny som nemala ani miesta po vpichu nebolo vidno ...ale niekto mava a niekto nie..inak u mna nic nove ,aj ja sa tesim tomu pocasiu ..u nas maju riadnu kosu.. 😀 aspon nieco pozitivne ..

majkabb
25. feb 2009

ahoj v ponelok som bola na 1 scan tak som mala 6folikul +nejake tiene co este by m,ali rast v piatok idem zase ,,takze niekedy zaciatko buduceho tyzdna bude odber,,,,,, 😵 a vy ako ? nechystate sa niekam na dovolenku ,,trochu si odpocinut????

sisajojo
autor
25. feb 2009

ahoj to si mala velmi pekne ..drzim ti palce..na dovolenku az v maji na slovensko domov .. 😎 bude to makacka,lebo ideme menit okna na byte a kupit novu obyvacku a potom na vysetrenie do ziliny ku gynekologovi a potom uz vylozim nohy a budem pit pivko 😵 ..

nyya
25. feb 2009

aooojte babenky mozem sa vas nieco spitat????

majkabb
25. feb 2009

tak to ti ubehne urcite velmi rychlo ,,,maj je to raz tri... 😵 😵 😵
dufam ,,ze to bude v poho ,,uz sa neviem dockat piatku....

ahoj Nyya samozrejme ,,ze mozes........... 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre