Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

majkabb
18. mar 2009

ahoj tak som to zase nevydrzala a spravila som si test a jeto tam ,,trosku silnejsie nez v pondelok uz to nieje tienik ale ciarka ,,pozri mam to v albume.....tak sa modlim a verim ze to bude dobre!!!!!!!do prace chodim ,je to lepsie ,,doma by som sa zblaznila a furt sa len pozorovala.. 😝 ,,ja som prv mala injekcie tie boli silnejsie nez tie cipky, ale museli to stopnut kvoli OHSS ,,tak teraz mam cipky 2krat denne.....
pocuj ty si dostala uz tu mrchu???????????neskusal;a sisi spravit test?

sisajojo
autor
18. mar 2009

ahoj tak to je jasne gratulujem ti hlavne sa teraz opatruj a davaj na seba velky pozor..ja som bola na vysetreni kukla ma niesom tehotna ,ale to je asi po tom ten cyklus taky poblazneny ,ze neviem kedy mam mrchu cakat..podla stareho cyklu by mala prist zajtra tak uvidime..

majkabb
19. mar 2009

ahoj ,,tak samozrejme som to nevydrzala ani dnes ,uz je to ako droga a ciarka je trosku silnejsia ,,kuk do albumu ,,som asi blazon!!!!!!!Som strasne zvedava co mi zajtra povedia ,,ked budem volat do centra......vies este mam trochu strach ,,ze to drzia tie cipky a on ipovedia vysadit a bude po vsetkom ,,,ale sakra nemozem tak uvazovat musi to byt dobre a hotovo 😠 😠 😠

sisajojo
autor
19. mar 2009

samozrejme ani o tom neuvazuj..ja som bola jedna z mala hovorila,ze to sa casto nestava..skoda,ze neberu krv ,ze by sme vedeli ake mame to hcg,ale podla mna je test dostatocny dokaz.a kedy mas 14sty den?a dokedy mas cipky

majkabb
20. mar 2009

ahoj ,,tak som oficialne tehu......stale si myslim ,ze je to sen!!!!!
volala som do centra ,,tak mam pokracovat s cipkami a o 2 tyzdne ,to je 3.4 na ulrazvuk.....
je mi divne ,,preco tebe povedali ,,ze mas pprestat brat tie cipky 😠 .to je typicke pre UK vsade ti povedia nieco ine!!!!!!!!!!!!

sisajojo
autor
20. mar 2009

ahoj gratulujem ,neviem preco mi to povedali tu to tak robia ,ze ked sa to ma udrzat tak sa to udrzi aj bez nich...to je super ,ze sa vam to podarilo a co na to tvoj muz..urcite je velmi stastny 😉 uzi si pekny vikend a pridaj sa k tehulkam 🙂 ja sem budem chodit i nadalej a daj vediet ako pokracujes

majkabb
23. mar 2009

ahoj dakujem ,,sme velmi stastny ,,manzel sa o mna stara ,,ale stale mi pripomyna ,,ze ne som chora len tehotna 😀 ale vies teraz si chcem na seba dat extra bacha ,,stale mam strach ze sa nieco stane ,,iked si hovorim ,ze ked tak budem rozmyslat ,,tak sa to fakt stane 😠 som uplne blba!!!neodpustila som si a dala som si tam aj tie tt tak verim ,ze to nebudem musiet menit!!!!!!!

sisajojo
autor
25. mar 2009

neboj vsetko dobre dopadne,uz mas najhorsie z najhorsieho za sebou tak si to uzi 😉 nam prislo z nhs ,ze ideme na druhy pokus tiez nam ho hrani nhs.tak ideme skusit do tych 6 mesiacov to bude urcite a teraz budu vkladat jeden 5 dnovy blastocyd..takze vacsia sanca 🙂

majkabb
26. mar 2009

jej to je super ..ze mate dalsiu sancu ,,teraz to urcitre vyjde...a to oni normalne rozhodli ,,ze budu vkladat blastocyst?????????????????ja normalne z tych anglonov nemozem ,,ako je to super ale vies oni rozhodnu o tebe bez teba .,,alebo ako to vlastne je???????????????????alebo ty si navrhla ze to chces takto?
ja sa mam celkom fajn nejak si stale myslim,ze som v sne 😀 ,,uz sa nemozem dockat scanu,,uz len tyzden 😝

sisajojo
autor
26. mar 2009

no oni povedali,ze je vacsia sanca ked vkladaju blastocyd a je to nieco co doteraz v cykloch zadarmo neponukali,teraz je taka moznost tak chceme skusit ,ale este sme neboli na pohovore musime cakat ked sa nam ozvu.ked budu embrya slabsie tak samozrejme zvolia staru cestu vkladania.este nas caka dlha cesta zajtra volam do bristolu,ze nam schvalili a dnes idem ku GP s tymi mojimi kramami..nepodarenymi ,lebo stale nic 😝

majkabb
2. apr 2009

ahoj ako sa mas????? ako si dopadla s gp ,,dufam ,ze je vsetkook ,,vies niec uz ohladom toho ivf????????
ja som celkom v pohode ,,skoro nic mi neni len prsia trochu pobolievaju a stale by som spala ,ale inak super ,,zajtra idem na scan ,,tesim sa ale sa aj bojim ,,potom ti urcite napisem ako som dopadla 😵

sisajojo
autor
2. apr 2009

ahojky ..mame sa dobre uz sa tesime na dovolenku v maji ideme domov na 2 tyzdne tak bude super..kramy mi uz koncia tak sa pustili,ze som ani netusila.v nedelu som dostala. 😀 uz sa mi vsetko dava do normalu.z bristolu sa este neozvali tak musim cakat ,ale to nieco trva tak este s tym niako nepocitam,ale pokus mame schvaleny tak to je najdolezitejsie..ty sa opatruj a drzim ti palce na zajtra nech je tam krasne srdiecko 😉

majkabb
3. apr 2009

ahoj tak dens sme mali srdiecko ,,siono bilo ,,az mi vyskocila slzicka ,,vsetko je v poriadku ,,akurat sa mi spravila cysta na dalsi scan idem zase v piatok o tyzden ,,ale vravela ,,ze to sa obcas stane ,,ze nemam panikarit ,,dala som do albumu foto ,,tak sa mozes pozriet... 😵 😵 😵

sisajojo
autor
4. apr 2009

jeeej to je super ,som rada ,ze je vsetko v poriadku a s tou cystou si nelam hlavu ono sa to zvykne stratit myslim ,ze je na to dobry vitamin b ale uz si presne nepamatam ktory asi b1 ale neviem ci sa moze brat v tehotenstve.ale oni sami vedia najlepsie co robit..pekny vikend a oddychuj 😎 nech sa chlap stara

majkabb
8. apr 2009

ahoj ako sa mas?uz vies nieco z NHS?ale asi ne ,,pretoze tu vsetko trva dlho 😀 😀 😀 😀 ...ja som si nevsimla a uz som zacala 8tt ,,leti to hrozne rychlo..je mi celkom fajn neni to zatial nic hrozne ,,ani nezvraciam ,,ale pekne priberam ,,uz mi je vsetko male ,,nosim teplaky ,,ale tu medzi anglanov zapadnem ,,takze si z toho velku hlavu nerobim 😀 😀 uz sa tesim na dalsi scan ,,v piatok ,ale zaroen bojim ,ved vies ci je vsetko ok atd...manzel mi povedal ,,ze od teraz budem mat strach az do konca zivota... a budem sa bat o babo atd. ma pravdu 🙂 tak zatial pa ja ti napisem ako som dopadla v piatok !!! 😵

sisajojo
autor
9. apr 2009

AHOJ MAJKA ,TAK UZ MI VOLALI Z BRISTOLU A IDEME NA TO 16.4 ZACINAME..TAK TYM PADOM RUSIME MAJOVU DOVOLENKU A ZACINAME OD ZACIATKU.NASTASTIE NAM NETREBA ZIADNE VYSETRENIA ,TAK ASPON O TO BUDE MENEJ.TAK MAME DRUHU SANCU .HADAM SA TO TERAZ PODARI,,ALE UZ TO NEBERIEM TAK VAZNE AKO PO PRVY RAZ.BERIEM TO AKO TO JE A AK SA TO MA PODARIT TAK SA TO PODARI.A OZAJ ESTE STALE MAS TEN CYLOGEST?

majkabb
10. apr 2009

AHOJ ,,tak to som rada ,,vzali to celkom rychlo ,,myslela som si ze to bue trvat ovela dlhsie!!!!!neboj teraz to urcite vyjde ,, 😉o chvilku uz budes aj ty patrit medzi tehule 😀 😀 😀 cyglogest uz neberiem ,,posledny som mala v nedelu ,,strasne som sa bala ,,vies ci nezacnem krvacat ,,ale na stastie nic a som vpohode.....dnes idem na dalsi scan tak sa nemozem dockat ,,ale zaroven ten strach ,,ved vies 😵 😵 😵

bambuliatko1
10. apr 2009

Sisa 😵 😵 😵

sisajojo
autor
10. apr 2009

ved ano viem si predstavit,to aby sa clovek fakt cely cas bal..skusim sa na ten cylogest opytat ,lebo mne ho daju zase len na 2 tyzdne a to podla mna nestaci 😒 aj mna prekvapili ide to rychlo,hadam ten cely kolotoc zase prezijem

majkabb
11. apr 2009

ahoj urcite sa ich opytaj ako to je s tym cyglogestom ,,ak by si chcela ,,mne sa zvysilo 9 cipkov ,,tak by som ti ich mohla poslat... ja si myslim ,,ze budem v pohode a vyjde to ,,urcite 😵 😵
tak vcera sme boli zase na scane ,,,vsetko je v pohode ,,pekne rastieme ,,babo ma 9mm ,,kuk do albumu 😀 ,,ta cysta je tam stale ale nerastie ,,tak je to v pohode ,,vcera to bola moja posledna navsteva na klinike ,,ale ak by som mala bolesti ,,vies koli tej cyste ,,tak im mam zavolat a oni ma vysetria ,,tak uz sa tesim 22.4 na midwife ,,som zvedava ,,co bude 😀 😀 😀

sisajojo
autor
11. apr 2009

tak to by bolo super ,kupila by som ich od teba,ale musim pockat ,lebo ani sama neviem ci sa tak daleko vobec dostaneme..vies kazdy cyklus je iny.ale pevne verim.a som rada,ze sa vam dari.staraj sa o babo aby bolo zdravucke 😉

majkabb
15. apr 2009

ahoj tak zajtra je velky den ,,co???????????urcite sa tesis ale zaroven aj bojis 😨 hlavne mysli pozitrivne a nemaj cierne myslienky a podari sa to ,,proste si povedz ,,ze to vyjde a hotovo ,,ziadna ina cesta neni 😝 potom ma urcite informuj 😵

sisajojo
autor
20. apr 2009

AHOJ MAJKA.TAK UZ POCTIVO NUCHAM BUSERELIN 😉 UZ TO BERIEM UPLNE INAK AKO PRVY X ,TAK TO BERIEM Z REZERVOU.SMAZIM SA AJ NA TO CO NAJMENEJ MYSLIET,ANI VLASTNE NEMAM CAS,LEBO SOM VKUSE V ROBOTE,TAK TO JE DOBRE.A TU AKO BABATKO RASTIE?MAS SA DOBRE ?A CO NEVOLNOSTI?

mzuzka
20. apr 2009

ahojte, chcela by som sa opytat,ked ak ste niektora zacinali cyklus anti Microgynon 30? ak ano, ako dlho po vysadeni ste dostali menzes?

majkabb
21. apr 2009

Ahoj Sisa to som rada ,,neboj bude to dobre auz coskoro bude babo!! 😵 😵 😵 ved ja som to mala predsa tiez uplne inak ako ty prvy krat tak,,tak prave preto to tento krat vyjde!!!!!!neboj ,,my sa mame vyborne ,,babatko rastie ,,teda dufam ,,ale asi hej ,,manzel mi stale hovori ake mam prsiska a brusko ze sa mi zvatscilo 😵 nevolnosti nemam ziadne ,,niekedy si myslim ,som ja vlastne tehu? 😀 😀 😀 akurat som par krat zvracala ,,ale to som sa prezrala 😠 ..zajtra idem k midwive tak som zvedava!!!! tak pa zatial a drz sa ,,hlavne mysli pozitivne 😵 😵 😵

Mzuzka ,,ja si uz vobec nepamatam ,,ci som to brala ,,ale ja som uz kramy nedostala 😵 😵 😵 drzim ti palce!!!

corinne
21. apr 2009

mzuzka ja som brala microgynon 30,poslednu tabletku som mala v utorok 14.4 a v nedelu 19.4 som dostala menzes a bez bolesti.

sisajojo
autor
21. apr 2009

mzuzka ale co myslis microgynon som brala ale ako antikoncepciu ,ale nic spolocne to s ivf nemalo..
majka to som rada,ze sa vam dari,hadam chytis dobru midwife,lebo znamy maju taku mrchu,ze su na nu len staznosti. nech len brusko rastie

mzuzka
22. apr 2009

dakujem za odpovede. sissa jojo ano microgynon je aj ako anti a pouziva sa aj pred IVF bud na upravenie cyklu, oddychnutie vajecnikov pred stimulkov, proisposobenie datumu a pod

majkabb
22. apr 2009

ahoj ,,dakujem ,,,ja som sa s tou mojou uz stretla ,,,je celkom v pohode ,mila .az by taka nemusela byt 😀 😀 😀 akurat som jej musela povedat nech sa so mnou nebavi ako s blbou 16 rocnou anglankou ,,=ktora ani nevie ako k tomu tehu prisla!!!tak potom uz sa to dalo!!! 😵 😵 Hormony uz zacinaju pracovat????ako sa citis? budes chodit do prace?

mzuzka
22. apr 2009

majkabb aj ja graulujem, musi to byt uzasny pocit,tak si ho uzivaj naplno. mozes mi zradit ake cipky si davas na udrzanie? a ak ste niektora stimulovali SUPRECUR nassal spray,viete mi povedat kolko stoji na plnu platbu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre