Mimotelové oplodnenie v Anglicku

sisajojo
20. dec 2008

je tu niekto kto by sa vedel podelit so svojimi skusenostami s ivf v u.k?? bola by som rada keby nas bola viac ja som len na zaciatku cesty ☹

majkabb
15. jan 2009

ahoj tak to je dobre drzim ti palceky ,,a ako dlho dide trvat tvoja liecba ,,mne vraveli ze od zacatia liecby do tehu testu 6-8 tyzdnov....... 😉 este ta stale tak bolia vajecniky?????? ja sa uz zacinam bat ,,ale sa aj tesim.... 😝

sisajojo
autor
15. jan 2009

ahoj ano boli a viac a viac ....ja som zacala s tabletkami tusim 22.12

majkabb
15. jan 2009

a kedy asi budes mat odber? priblizne........ 😒

sisajojo
autor
15. jan 2009

buduci tyzden zajtram mam dalsie sono a potom mi povie kedy odber ..vcera hovorila ,ze zhruba streda..

majkabb
15. jan 2009

tak to ja v stredu zacinam liecbu ,,,,,,budem drzat prsty 😉

sisajojo
autor
15. jan 2009

no tak uvidis ako sa ti to rychlo smykne ani sa nenazdas a bude to tu...leti to ako sialene ,eln aby sa to skoncilo dobre 😉

majkabb
16. jan 2009

samozrejme ze skonci,,,,,,,,,, 😉 musi.........

sisajojo
autor
17. jan 2009

🙂

sisajojo
autor
18. jan 2009

to je baby prasok prinasa stastie

majkabb
19. jan 2009

ahoj dakuj ..snad ten prasok pomoze.......ako si natom ,,ako sa citis? si nervozna??????????? 😒 ja som ani nemala cas nad tym rozmyslat ,som uplne znicena ,,boli sme na svadbe ,,tak som znicena ako pes 😀 😀 😀

sisajojo
autor
19. jan 2009

no ja som tiez znicena uz aby to bolo za mnou..v stredu mam odber a v piatok transfer tak mi dnes povedali,tak uz len cakat 😨 😨

majkabb
20. jan 2009

ahoj urcite sa tesis ,,ale aj strasne bojis..... 😅 drzim ti palceky a zajtra budem na teba mysliet!!!!!!!!!!!!!!!urcite sa to podari ,,mysli pozitivne a pomoze ti to!!!!!!!!!! 😉 Budem sa za teba modlit.............aj ja som nervna zajtra by to malo u mna tiez zacat 😨

sisajojo
autor
21. jan 2009

ahojky tak mala som 7 vajicok ...som este otupena z narkozy ,ale da sa to prezit .som na paracetamole a dufam,ze mi do piatku rychlo zleti ,aby som vedela,ze ci sa mi oplodnilo aaspon 1 😠

majkabb
22. jan 2009

ahoj tak to neni az tak zle ..neboj bude to ok ,,urcite ti to zleti uz predsa zajtra,,,,,,,,, 😉 ja mam pocit ze sa ti oplodni urcite viac nez len 1 ....... 😵 😵 😵 ja som si tiez vcera zacala pichat ,,,takze ja som na zaciatku ..ty budes mat mimi skor nez ja 😀 😀 😀

sisajojo
autor
23. jan 2009

no ano dnes som ako na ihlach cakam kedy zavolaju z centra,ze ci sa nieco oplodnilo tak sa idem zblaznit 😠

majkabb
23. jan 2009

ahoj to ti verim, to cakanie a esto to najhorsie ,podla mna pride...... 😒 😒 😒

sisajojo
autor
23. jan 2009

ahojky mame po transfere 2 embryjka su dnu..teraz zostava sa lln modlit

majkabb
24. jan 2009

ahoj ,,neboj vyjde to ,,a ako si na tom ,,bolelo to? zostali vam nejake mraziacky? 😉 😵

sisajojo
autor
24. jan 2009

vies co ani toi nebolelo len celu noc som mala take mrchovske bolesti.trvalo to cele hadam 15 min.zostali mi 2 embryjka ,ale tam zamrazujy min.4 lebo pri rozmrazovani ich malo prezije

majkabb
24. jan 2009

a co sa teda stane s tymi 2? to je dobre ze az tak neboli.....ja som si akurat pichla..... 😀

sisajojo
autor
24. jan 2009

neviem,budu na nich robit pokusy alebo ich vyhodia..

majkabb
26. jan 2009

ahoj ako sa mas? 😵

majkabb
26. jan 2009

kedy presne si budes rosit test?

sisajojo
autor
26. jan 2009

ahoj celkom dobre nic ma neboli iba prsia ,ale brucho nie..testovat sa mam 6.2 takze este dlha streka predomnou..celkom mi to rychlo uteka uz sa neviem dockat ako to dopadne

majkabb
26. jan 2009

to som rada ,,ze to takto zvladas!!!! 😵 chodis do prace alebo lenosis doma?

sisajojo
autor
27. jan 2009

som doma vypisana az do tehu testu a ty>?budes doma?ako sa ty citis ?uz si davas sprey??

majkabb
27. jan 2009

ja to mam trosku ine ako ty ,,ja si uz tyzden picham injekcie a o 2 tyzdne idem na scan a potom mi pribudnu na 15 dni dalsie injekcie,,,zatial chodimdo prace ,,mam len trocha navaly ,,raz mi je horuco ,raz teplo..... 😝 tak uvidime,,,,

sisajojo
autor
27. jan 2009

no to mas ine trosku,ale navaly su asi z kazdych liekov na ivf..aj ja som mala navaly,ale uz je to zamnou teraz zase brusisko nafuknute 😠 ale co nespravime pre nase fazulky?

majkabb
28. jan 2009

sak jasne ,ze vsetko ,,este som k tomu aj chora ,,hrdlo ma boli ako slak 😠 😠 😠 ,teraz neviem ci je to reakcia na tie injekcie ,alebo som sa niekde prechladila 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre