Mimotelové oplodnenie v novembri 2016

bbarca1
24. okt 2016

Koceny..ktorú z vás čaká ivf v novembri?? Sem saaa!!! 😉 Vymenme si pozitívnu energiu😉

oslo1
24. okt 2016

@bbarca1 hlasim sa 🙂. Dnes som si dala poslednu tabletku antikoncepcie, do piatku by som mala dostat a tak potom zaciname 🙂.

Prajem vsetko dobre 🙂

klcko
24. okt 2016

Ahojte dievcata mna len v piatok caka prve stretnutie v centre... Ako dlho to trvalo od prvehp stretnutia po termin ivf ak sa mozem spytat? DrIm vam palce <3

oslo1
24. okt 2016

@klcko neviem, ako je to na Slovensku, my sme tu boli testovani od hlavy po paty, teda manzel. Ale suma sumarum, v decembri 2014 sme boli referovani. Prve, neuspesne ivf prebehlo v oktobri/novembri minuleho roka.

bbarca1
autor
24. okt 2016

No ja papam proveru..zajtra posledné dve tablety...plus picham decapeptyl..tiež počítam,ze v piatok dostanem ale ešte musím ísť v pondelok na krvicku a potom picham gonal...my sme evidovaní od júna tohto roku...museli sme čakať dva mesiace kvôli manželovi lebo musel ísť na spermiogram...no a v novembri okolo 15teho má čaká odber a potom deň D.. teda embryotransfer..už sa neviem dočkať 🙂

oslo1
24. okt 2016

@bbarca1 my uz spermie mame nastastie nachystane (chirurgicky odber), tak uz iba vajicka treba 🙂

Predpokladam, nakolko si taka nadupana informaciami, ze toto nie je tvoj prvy ivf?
Nas druhy, hadam nam to uz teraz vyjde 🙂

lilyianka
24. okt 2016

@klcko ahoj..my sme mali vstupny pohovor 7.7 ..6.10 som mala vyber vajicok a 11.10.vklad blastocysty....zial neuspesny..tak nas caka KET.....ale mne predtym robil aj gynekolog niektore vysetrenia

bbarca1
autor
24. okt 2016

@oslo1 nooo asi ta prekvapím...ale je to moje prvé ivf 🙂 takže som len teoretik 😃 no sama čakám ako budem znasat odber...bojím sa bolesti....inak ničoho...aj injekcie picham sama...nechcem S tým nikoho otravovať 😃 no som pozitívne naladená a verím,ze to vyjde na prvý šup...nepripúšťam si opak 😉 a ty sa tiež neboj bublinka sa zahniezdi a v lete sme maminky 😉

martina333
24. okt 2016

Pripajam sa ku vam😀Dnes 6 DC,4. Den si uz picham menopur,zajtra idem na krv a sono.Dufam ze to vsetky dame do uspesneho konca.Ja uz mam doma 3,5 rocnu dcerku z prveho IVF,potom 3 neuspesne KET.....a teraz bojujeme na druhom IVF.Kam chodite???

bbarca1
autor
24. okt 2016

Ja do heliosu v martine 🙂 držím paluchy 😉

martina333
25. okt 2016

jeeeeej to sa možno stretneme 🙂 tiež do martina, ale teraz ma poslali na kontrolu do toho noveho centra do BB,že to mame bližšie. Tam chodí aj Krajkovič aj ten nový doktor čo ho maju...tuším Bornay.

bbarca1
autor
25. okt 2016

@martina333 noooo môže byť 🙂 ja chodievam k Mudr. Bornayovi 🙂 zlatý človek...vlastne všetci sú tam v heliose úplne zlatí....nemám nič čo by som vytkla 🙂 v akom si štádiu? 🙂

martina333
25. okt 2016

@bbarca1 akurat som aj ja dnes pri nom bola,mal sluzbu v BB,hej mily je😀ja si picham uz menopur,dnes mam piaty den,len mi akurat dnes zvysili davku na 2,5 ampulky.Ty si v akom stadiu??To je tvoje prve IVF?mali ste predtym aj nejake ine pokusy?a v kom je problem u vas?

bbarca1
autor
25. okt 2016

@martina333 Toto je naše prvé ivf...momentálne picham decapeptyl a čakám na mrchu...potom začínam pichať gonal...u nás su problemikom manzelove spermie...a u vás?

bbarca1
autor
26. okt 2016

Tieto zmeny nálad má zabijuuuuuu 😃😃😃

zuzankaa88
26. okt 2016

Ahojte 🙂 ja zacinam tiez teraz v novembri od 16-teho. Mam kratky protokol s gonalom a cetritide, je to prve Ivf. drzim palce 😵

bbarca1
autor
26. okt 2016

Aj my tebe držíme paluchy :-*

zuzankaa88
26. okt 2016

Dikes 🙂

martina333
26. okt 2016

@bbarca1 ahoj aj u nas, problem u manžela

martina333
26. okt 2016

@zuzankaa88 aj ja sa pripajam a držím palce. a kam chodíš?

zuzankaa88
26. okt 2016

Ahoj, chodim do SPLNU v KE🙂

oslo1
3. nov 2016

dievcence, tak ako idu injekcie? Nejak tu zostalo ticho 🙂

bbarca1
autor
3. nov 2016

Celkom dobre len sa mi stále nerozbehla mrcha

lenus7
3. nov 2016

Ahojte.. ja čakám na rozhodnutie z poisťovne na 2IVF. Chodím do košíc do Splnu. Všetkým Vám držím silno palce 😉

zuzankaa88
3. nov 2016

@lenus7 ahoj aj ja chodim do splnu 🙂 moje prve IVF od 16.11 picham inj

lenus7
3. nov 2016

@zuzankaa88 Ahoj ja momentálne preliečujem prolaktin mám raz toľko zvýšený ako ma byť a čakáme na rozhodnutie z poisťovne.. možno na seba aj natrafime 😉

zuzankaa88
4. nov 2016

Dufam ze ti rychlo schvalia a mozes ist nato 🙂
@lenus7

lenus7
4. nov 2016

@zuzankaa88 Ďakujem.. aj ja dúfam..a Tebe tiež nech všetko súper zvládneš. 😉

lenus7
4. nov 2016

@zuzankaa88 a pýtala si sa že či niekomu vyšlo v novom splne IVF tak keď som tam bola 20.10 tak akurát tam bola jedna čo jej doktor potvrdil,že je tehotná. Tak aj sestričky sa tešili. 😉

zuzankaa88
4. nov 2016

@lenus7 super, dik za info , potesila si ma 🙂 stihate este do vianoc stimulku??

lenus7
4. nov 2016

@zuzankaa88 áno verím,že stihneme..mršku mám dostať okolo 21.11 ale stále mi mešká a ak všetko bude ok tak by sme to mali stihnúť. Ty začínaš 16.11 to máš za chvíľočku. A chodíš do práce?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre