MUDr. Krajkovič v Heliose

brmbola
12. aug 2014

Ahojte babuľky, nájdete sa tu nejaké, ktoré ste chodili, alebo chodíte do Heliosu v MT k Mudr. Krajkovčovi? O pár dní mám podstúpiť /U/ Boli ste niektoré práve u tohto doktora a viete sa podeliť o váš názor...

franchise27
12. aug 2014

Krajkovič je ako lekar profesional, kt. nerad vybocuje zo svojich standardov. Poradi ti vsetky dostupne a mozne sposoby ako sa dopracovat k dietatu. Ale ak cakas lekara kt. je zaroven aj psychologom, ktory bude utesovat tvoju dusu ak sa nieco nepodari tak to necakaj. Prve, druhe stretnutie s nim je v pohode, hlavne preto, ze sa len zacinas orientovat v celom tom procese IUI, IVF a pod. Ale casom ziskavas viac informacii o celom procese, zacinas nad tym viac uvazovat, viac zistovat a vtedy prvykrat narazis u tohto lekara na nieco co ti vadi...aspon mne.Ked mas vela otazok nedostanes na vsetky odpovede a ak ano, velmi velmi profesionalne a strohe. Z lekarskeho hladiska spravi vsetko co ma, ale navyse nic, ale to je myslim vsade. Jedna kocka ked som prvykrat sla do CAR mi povedala, necakaj ze v CARy su samaritani, je to vsetko obchod, kde ti ponuknu to za co zaplatis...nic viac nic menej. Helios v MT je fajn, ako celok su v pohode a personal je mily a lekari tiez, jasne ked nenarazis na nejaky zly den.

alenockas
12. aug 2014

Ja som chodila, mám dvojročného synka po druhom cykle. Ja som bola s Krajkovičom spokojná, až nadmieru, možno preto, že žehlil prúser za iného kolegu, ktorý tam už nepracuje 🙂 Franchise27 má ale pravdu, nečakaj nič navyše, je to biznis veľa ľudí, takže nikomu sa nebudú venovať navyše. Držím palce, nech všetko dobre dopadne 😉

ciglianova
12. aug 2014

@brmbola Ja chodím do Heliosu k pani doktorke Staroveckej Kataríne veľmi príjemná doktorka,vysvetlí,usmeje sa aj zavtipkuje.U doktora som bola raz počas jej dovolenky ale tiež veľmi zlatý doktor.Ono z doktormi je to ako z bežnými ľudmi buď ti zapasujú na prví pohľad alebo nič.Ked ideš na konzultaciu treba si nachystať otázky lebo polovicu zabudneš ked tam prídeš.samozrejme nemajú čas na každú pacientku hodinu ale ked niečo potrebuješ vysvetliť tak vysvetlia.

jasna
13. aug 2014

Doktor Krajkovič? Tak to je PÁN Doktor! A mám veru s čím porovnávať...Prístup, profesionalita, odbornosť....na jednotku! 😉

smoulinka13
13. aug 2014

Uplne suhlasim s @franchise27 teraz uz radsej chodim culbovej ta je viac empaticka a nebojim sa jej nic opytat a nie je taka stroha, ale zase nemozem povedat nic zle na krajka, som rada ze mi robil opu aj vklad lebo je to velky odbornik

avlv
13. aug 2014

Aj ja som k nemu chodila a vzdy som sa snazila aj vsetky kontroly absolvovat unho. Niekedy som mala z neho zmiesane pocity,ale rozumiem,ze mi nemohol slubovat hory doly ked sme mali zle vysledky obaja.
Ale som mu vdacna,ze to aj napriek komplkovanej stimulacii nevzdal. Najkrajsia veta z jeho ust GRATULUJEM STE TEHOTNA. Urcite odporucam.
Culbova mi robila vklad a ten pokoj co z nej vyzaruje bolo presne to co som vystresovana plna obav v ten den potrebovala.

vafinka
20. aug 2014

@brmbola no moja, dlho som rozmyslala, ze ked som zbadala tuto temu , co ti napisat, hmm. len jedno., do caru by som nesla na tvojom mieste pokial nemas spravenu laparku z nemocky, asi tak, ja som tam tiez chodila cca 2,5 roka, k nicomu to neviedlo. ziadne hladanie riesenia, nic, jednoducho len to, co maju zabehnute, nic ine, nic ine ani necakaj, mne povedali, ze ja mat svoje dieta mat nebudem. len darovane embrya a vuala ja som zrazu ostala tehu a teraz mam 3,5 mesacneho chlapceka, takze asi tak, si pre nic len zdroj prijmu 😕

ada274
21. aug 2014

na 100 % podpisujem co pise franchise27. Z heliosu mam dceru, ale ako to konecne dotiahnut k dietatu s embryami kt. Vyrobili v heliose, tak to poradili az v reprofite brno. Nastastie krajkovic posluchol. 9 embryi transferoval otrocky rovnako bez akejkolvek chuti cokolvek menit na postupe. Z 10. Transferu mam dceru, pretoze laskavo suhlasil vysadit vsetky lieky a realizovat ket v prirodzenom cykle.

erinka12345
22. aug 2014

@ada274 ahoj, čiže si išla úplne bez liekov alebo iba s utrogestanom? Ďakujem

afrika
22. aug 2014

ja osobne som bola MAXIMáLNE spokojná.. v mojom prípade robil všetko čo sa dalo a aj navyše 🙂 🙂

vlockasnehu
22. aug 2014

My sme u nho boli na prvu konzultaciu uz aj s mojimi nalezmi z laparky, hematologie, endokrinologie, genetiky, hormonalnym profilom. Pozrel na vysledky - ze vraj v mojom veku nemozem mat taky dobry hormonalny profil, musela tam byt nejaka cysta. Pozrel na nalez laparky (rozsiahla endometrioza, poskodeny jeden vajickood) vraj prirodzene otehotnenie na urovni zazraku. Robil mi usg - vraj bude problem sa dostat k ovariam pri punkcii, vzhladom na myomy aj ked otehotniem, nemusim donosit. U nich mi zistili protilatky proti spermiam, manzelovi nejake odchylky v spermiograme. Vypisal ziadost do poistovne, odchadzala som z Heliosu uplne psychicky zdeptana. No a asi o 3 dni som prirodzene otehotnela a uspesne donosila. Ten nas zazrak ma uz takmer 4 mesiace ;) Tym nechcem povedat, ze Dr Krajkovic nie je odbornik, ak by som si to myslela, tak si ho nevyberiem na konzultaciu. Ale aj majster tesar sa utne. Apropo tie peniaze, co by nas stalo IVF som minula na vybavicku ;)

ada274
22. aug 2014

@erinka12345 v brne navrhovali ze uplne bez liekov, ze po normalnej ovulacii telo progesteron produkuje samo cez zlte teliesko (dufam ze netrepem blbosti). kazdopadne ja som si ten utrogestan nasadila hned po ovulacii 2x2 tobolky. transfer prebehol 20. dc po dokazanej ovulacii kt. bola v 15 dc, no a bol uspesny. prve pozitivne hcg po 5 neuspesnych transferoch v iscare a po tusim 8 transfere v heliose.

petrolejka82
22. aug 2014

Moja skusenost je dost cerstva, z minulej soboty, kedy som u pana doktora absolvovala IUI. Bol nesmierne mily, usmievavy, na zaver mi zazelal, nech sa vsetko podari ako ma, lebo ze rad trha uz vypisane ziadosti do poistovne na IFV. Tie sme totiz koli casu podpisovali par dni pred tym, aby plynul cas na schvalenie, ak sa IUI nahodou nepodari. A ze sa snad coskoro uvidime a bude mi gratulovat k tehotenstvu. Bolo to take osobne, aj ked sme sa videli prvykrat v zivote. Neviem, mala som z toho prijemny pocit, myslim, ze to kazdemu prijemne padne, no mozno je to len sucast ich profesionalneho prejavu. Kazdopadne je to jedno, dolezite je, ze sa ako ich obchodny partner citim prijemne. Patrim vsak ku pani doktorke Staroveckej, no akurat v tu sobotu nemala sluzbu, ale vedela som to dopredu priamo od nej, ze ma bude robit kolega. A ona je roztomila.

imanuel
22. aug 2014

Bola som u Mudr. Krajkoviča v Heliose, len na sone, prístup profesionálny, všetko pekne, detailne vysvetlil, to áno, ale pôsobil na mňa dosť "cudzo", mala som pri ňom pocit zaplatenej služby.

kubena
27. aug 2014

moja skusenost , no Krajko oprti inym dr OK ,je to velky obchodnik , chodila som k nim cez rok , viem to porovnat , super persobal ale Krajko nic neskumal preco sa nechytilo.... a za ten cas sa velmi zmenil , je unaveny , a mne sa tak zda ze keby som prisla teraz na sono tak uz mi ho urobi aj oblecenej alebo v cakarni ☹ , omnoho pirjemnejsia a bez NALAD je culbova . On je taky ze talaci do vkladu a nezsituje nic ani to ze si psychicky mimo po neuspesnom vklade ...
a teraz co baby pisali ze ma uplne na prd pristup ze uz ma keci ked sa pytas na nove vysetrenia nech ta niekde posle tak povie ze co nova moda na MK ?

franchise27
28. aug 2014

@kubena totalne si to vystihla...neriesi pricinu ale velkodusne ponuka dalsi vklad alebo dalsie ivf....sono alebo vysetrenie u Culbovej je ako balzam na dusu...Starovecka je tiez fajn ked ma svoj den, ta aspon vie predstierat ked jej donesies nejake vysledky ze ju zaujimaju....Krajko je skvely na prvej konzultacii, ked je pre zenu vsetko nove, tak ho kazda pocuva s otvorenymi ustami...ale ked podpises ziadost a zacne ten kolotoc tak uz ten zaujem je prec...Mna strasne stve ze vobec nemaju jednotne vyjadrovanie alebo jednotne riesenie...kazdy z nich mi povie nieco ine...

kubena
28. aug 2014

@franchise27 presne , oproti tomu na co je clovek zvyknuty je super ukecany ...
no ja si myslim ze vsade je to samozrejme iba o prachoch len vsade na to idu inak , ci je to na SK alebo CZ.
ja som zmenila CAR a oproti Heliosu je Iscare taky iny nie je tam taky frmol take ine to tam je musi sa clovek preprogramovat 😀 ,nie je to tam take dalsi , dalsi , dalsi skor tak pomalicky
a to cloveka zo zaciatku asi sokuje ak je po Heliose lebo tam to frcalo ako na stadione 😀
a Krajkovi je jedno ze mas rozladene hormony , narastie sliznica sup ho tam , nedostanes menzes sup tabletka , zas nieco sup tabletka ☹ ... na vsetko tabletka , potom vsetko si neviem a ani nechcem predstavit co bude z nasimi telami ... oni vacsinou rozdavaju tabletky ako lentilky :( a neberu do uvahy co bude o 5 -10r

afrika
28. aug 2014

@franchise27 ale to je bežné, že dr nemajú jednotný názor...nikde.. ja som bola so synom v nemocke a tam mal každý iný názor... práve preto máme viac dr, aby sme sa mohli rozhodnúť..
čo sa tíka dr Krajkoviča - chodila som ku nemu 5 rokov a pre mňa to je PáN DOKTOR s perfektným prístupom, ktorému som mohla cinknúť aj o polnoci 🙂 🙂 🙂 poposielal ma na kopec vyšetrení a naozaj sa mi venoval najlepšie ako vedel 🙂 🙂

kubena
28. aug 2014

@afrika no tak to bolo , uz taky nie je ☹ , velmi sa zmenil , keby si tam bola teraz vedela by si porovnat

franchise27
28. aug 2014

@afrika Krajkovic je odbornik, to mu nikto neberie...len uz to nie je o vysetreniach, zistovani priciny...uz len buch 1. IVF, 2.IVF a 3.IVF a az ked sa postavis na zadne ze ty chces toto a tamto tak ti splechne ze vela citame Modreho kona a s nechutou ti da vymenny listok na vysetrenie a zacne nieco riesit....ale je to vsetko individualne...

javorinka2
31. aug 2014

@kubena ja som absolvovala 3iui u Krajka;) Prístup o.k.ale chcem tiež prejsť do iscaru.Veľmi veľmi si ma potešila s tým že je to tam kľudné..nie jak na štadióne;) Super..a vraj napr.len iui tam je o 30eúr lacnejšie;)

kubena
31. aug 2014

@javorinka2 no ceny mozno nieco je lacnejsie ale napr. za vstupny pohovor sme tusim paltili 18 € 😝 , co sa v heliku neplati .. a kedy ides do iscare ?

javorinka2
31. aug 2014

@kubena zajtra skúsim zavolať;) ale jedná sa mi aj o to že v heliku ťa za každým razom riešil iný dr.;(

kubena
31. aug 2014

@javorinka2 tak to ano ,ale dalo sa vzdy vybrat ak by si chcela toho alebo onoho na vklad tak pride ak nema dofcu . a v iscare su 2 doktori iba 🙂
ale nejdem to tu vypisovat o tom to nie je diskusia 😀

zienka3
13. sep 2014

@vafinka ahoj u mna je to podobne tvrdia mi ze vlastne dieta prakti ky mat ndmozdm.mozes mimprosim napisat co bolo tebe a ako sa ti podarilo otehotniet?dakujem. Elena monedcan@hotmail.com

beruska40
29. mar 2017

rada by som sa podelila o moju skúsenosť.. ano, doktor Krajkovič je milý a máte pocit, že ste na správnom mieste.. ale.. už na tretom stretnutí sa vám ponúka možnosť darovaných vajíčok alebo spermii a pri tom bolo v našom prípade všetko ok.. pri stimulácii sa lekár rozhodol podla môjho nazoru na nesprávny čas odberu, prvé a teda najvaščie vajíčko prasklo.. už tam nebolo.. možno preto že odber vychádzal na víkend? to čo sa podarilo odobrať sa dalo na kultiváciu ale uplne zbytočne sa robila predlžená kultivácia nakolko bolo len jedno..Vklad po 2-3 dnoch nam bol odmietnutý.. boli sme sklamaný.. nepodarilo sa to.
rozhodli sme sa nepokračovať na tejto klinike, navštíviť aj iné kliniky, treba si uvedomiť, že staršie ženy majú vhodných vajíčok málo aj pri stimulácii a je vhodné skúsiť odber jedného v prirodzenom cykle.. toto nam bolo doktorom Krajkovičom odmietnuté, tvrdil, že úspešnosť sa blíži k nule.. napriek tomu sme si našli inú kliniku v Brne kde nám dokonca odporučili odber v prirodzenom cykle, vkladali ho po 2 a pol dni od odberu lebo tak sme si priali nech je čo najskôr pri mne 🙂 a teraz máme krásne dievčatko a sme šťastní

maria394
16. jún 2017

Chodí dr. robiť odbery ET do B.B.?

hjjjjoooo
14. feb 2018

@beruska40 do akej kliniky v brne ste sa rozhodli ist?

moncikaza123456
29. sep 2018

@maria394 ano chodi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre