• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

6. augusta 2016 
ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas
7. apr 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
autor
helloo no neverim, ze som tu jedina... :slight_smile:
7. apr 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj,nie si jediná :slight_smile:
7. apr 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skúsenosti s IVF nemám, a čo je ET? ja mám za sebou dva zamlknuté potraty,takže otehnieť môžem,
teraz sa liečim na vyšší prolaktín,ktorý zabraňoval otehotneniu..mám začať brať 5.DC Clostilbygyt,na stimuáciu vaječníkov, i keď som mala folikuly,jeden dominantný,jeden menší
a ty ako?
7. apr 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj tanitka, ja som bola v dec.na IVF. Skoncilo to potratom asi v 6 tt - vyvijal sa vak bez plodu. No a teraz som po KET - to je kryoembriotransfer, na buduci tyzden idem na krv a vysledky. kolko sa uz snazis? A mozes mi prosim povedat, co je presne zamlknuty potrat?
7. apr 2008 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nepribudli dalsie nahodou? :wink:
7. apr 2008 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ! :slight_smile:
pridavam sa :slight_smile:
38 na krku a babo nikde... :pensive: 11.4. mame KET
7. apr 2008 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
ooo katy, vitam ta! ja som mala KEtko 2.4. Co tvoje IFV? neujalo sa?
7. apr 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za privitanie....
nam sa ET nepodaril, lebo mi az pri pokuse o transfer zistili, ze mam zrasteny krcok, tak som musela ist na dilataciu....
Dufam, ze teraz sa babenka dostanu dnu....
7. apr 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, no ja som žabiak oproti vám (23) ale prajem vám všetkým, aby vaše snažilkovanie bolo čo najkratšie a aby ste čím skôr držali svoje zdravé krásne pokladíky v náručí, lebo je to naozaj nádherné :dizzy_face:
7. apr 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
katy, tak si toho tiez zazila... a mne sa uchytilo a vyvijal sa vak bez plodu, na slaktrafenie. Tak kyret a 2.4. KET. Len sa cudujem, ze u teba to zistili az pri transferi
7. apr 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ja sa uz k tomu ani nevyjadrujem... som rada, ze je to za nami :angry: teraz len dufam, ze sa KET podari, a ze sa snehuliaciky dobre rozmrazia....
tebe drzim palce ku krasnemu vysledku :dizzy_face:
7. apr 2008 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
jasne, netreba sa k tomu vracat. Drzim palce 11.4. Bude to dobre. Musi! :grinning:
sue- diky moc
7. apr 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka, diky
sue, tvoj macko je uzasny :dizzy_face:
7. apr 2008 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sue, to je fakt. Asi je dobrucky, ked dovoli maminke k pocitacu, nie?
Katy - vidime sa na Raketackach
7. apr 2008 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... ja mam sice len 26 rokov este, ale o babo sa budeme, vyzera to tak, snazit az vo vyssom veku :frowning2: ... nemame zdravotne problemy (aspon sa ziadne neprejavuju), ale mame zase ine starosti - financie a byvanicko - ma porazi asi z toho raz :angry: ... vy ste preco cakali s babätkami do 40 - ky? ... kvoli zdravotnym problemom alebo ste mali niektora aj ine dovody? ... inak velmi vam vsetkym drzim palceky, nech vam to coskoro vyjde :wink:
7. apr 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak pridam sa k vam ja mam este 8 mesiac a uz budem podla nasich zakonov samoplatca ked dovrsim 39 rokov ale dufam, ze sa nam to uz podari koncom aprila zacnem KETovat uz mam doma vsetky potrebne lieky. 1 IVF nevyslo ale mam 8 snehuliakov tak sa to musi podarit
7. apr 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
mirinda, ahoj, pokial viem, tak samoplatca si az od 39rokov + 364 dni.... To znamena kym nedovrsis 40r. Preto sa hovori, ze sa preplaca len do 39r.
Ale drzim palce, aby si to uz nepotrebovala.... :dizzy_face:
7. apr 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj mě je 42 a pořád doufám,že se dočkáme. čeká nás asi umělé oplodnění . :slight_smile:
7. apr 2008 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
jeee, ako sa to tu pekne rozbehlo... mirinda, samoplatca je od 38 rokov a 364 dni. Urcite je to tak, pretoze doktor mal co robit, aby mi to nacasoval pred 39ymi narodeninami. Takze som mala jeden IVF, ktory skoncil sice tehotenstvom, ale kyretom, a teraz som bola na jedinom KETe, a vlozili vsetkych troch mrazacikov. Mate predstavu kolko stoji cely kolotoc pre samoplatcov? ja som to zacala ratat, ale skoncila som na 70 000 , tak nie som si ista
bigbrendy - kedy ides na IVF? drzim ti palce a nestracaj sa :slight_smile:
7. apr 2008 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, bohužel i mě už je 40. Jednu 18-letou holčičku :sweat_smile: už mám a teď se snažím o druhou. Moc se mi nedaří a tak jsem už absolvovala stimulované IVF, ještě placené pojišťovnou, potom jeden ket a potom 2x ivf nativní a teď v lednu stimulovanou IUI.
7. apr 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka chtěla jsem jít na IVF v červnu. ale našli mě protilátky na embria. :angry:
tak mě čeká plno vyšetření.
a nevím jestli to stihneme.
ale hlavně ,že se přišlo na důvod proč to nejde.
7. apr 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Big a jak ti na to přišli?
Mě taky přišli na nějaké protilátky, ale zdá se mi že mi s tím nic dělat nedudou.
7. apr 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....ja mám 35 a pol a veľmi sa snažím...som krátko po potrate a mám z toho depku
7. apr 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jarus, nemaj depku. prekonala som to v januari, a dokonca som si myslela, ze uz sa na to nedam. ale cas to spravi, a chce to pozitivne myslenie. skusas to normalnou cestou? potom si na tom este dobre... :slight_smile:
7. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
big, ako sa prejavuju tie protuilatky?
yanny - strasne drzim palce. Ako si dopadla teraz v januari?
7. apr 2008 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano normálnou cestou...a ty si na tom ako? od januára je dosť dlhá doba...mne povedal doktor, že si mám dať mesiac pauzu a znovu skúsiť
7. apr 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jarus, po IVF som otehotnela, ale mala som vak bez plodu. Tak kyret. Potom som dlho ani mrchu nemala, pichli mi Agolutin, no a 2.4. som bola na KETe. O tyzden idem na krv :wink: Vy sa uz dlho snazite?
7. apr 2008 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
tomu vôbec nerozumiem...neviem čo je IVF ani KET....a ja som mala miniabort, bez kyretáže
7. apr 2008 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
prepac... IVF - to je umele oplodnenie, KET - kryoembryo transfer. Je to trocha sofistikovana - prirodzena cesta nezabrala
7. apr 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz pôjdeš na krv, aby sa zistilo, aký je výsledok? čo si ty myslíš?
7. apr 2008 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok