Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

henikav1
20. apr 2009

Labus, aj ja sa velmi tesim, uvidis, budeme tehulkovat vsetky spolu
Zaenab, to mas este daleko, musis byt velmi netrpezliva, ja som straaasne, neviem sa dockat
Janette, si zlata, to mi urcite pomoze, ked budes na to mysliet...
Mam take dobre tusenie, ze nieco z toho bude.
😵 😵 😵 😵 😵

labus
20. apr 2009

Heni tak s tým tušákom sme dve - a ved sme si slubili že budeme tehulkovat spolu 😵 😵
jaj len nech mi ten folík nepraskne do stredy prosím prosím

janettka
20. apr 2009

děvčata moje budu na vás myslet a mám víru,že obě budete mít krásné //tlustice,tak jen směle do toho a určitě to dobře dopadne...já každý den hladím bříško a tiše doufám,že se tam červík usídlil a roste pod dohledem andílka který to nezvládl loni.Těch 14 dní je strašně dlouhých,ale zas je to doba kdy můžu doufat,že je všechno v pořádku.

henikav1
20. apr 2009

labus, tak uz sa do stredy ani nehyb prosim ta, slubili sme si ze budeme tehulkovat spolu, tak to teraz treba dodrzat
😵 😵
Janett, neboj, vsetko bude ok, mysli pozitivne, nesmies mysliet na zle, len na dobre

irafa
20. apr 2009

teda hojky tady je debata ja ziram jak jojo ježiš labus to musi vydržet sakryš bez hormonu a takovy nadherny foliky myslim na vas holky zlate na všechny a sobota jasnačka to kdybych měla utect to si nenecham ujit srazik a dojedu autem někam ho zapichnu a su u vas raz dva
my se taky snažilkovali a opravdu hodně třaky sem vyskoušela metodu podle jonaše dle data narozeni a tak sme do toho šli a skusili i to i když to bylo dle meho mimo ovu ale snad...............???????????
držte mi taky paůlečky pěstičky vše co de nebo se stoho zblaznim tak moc ach jo aj sme stavali brzo rano než šel manž do prace a to jezdil brzo ale sem si řekla pak večer bude moc utahanej a tak hold rano o pul pate
jsem 28DC a ještě nic ale dnes mě chyta migrena a to je špatné znameni chjo mě to chodi kliďo i až 37DC su jak na trni a každa navštěva WC je horor tento měsic sem se neměřila pač mě to vždy šileně rozhodilo když sem měřila BT

irafa
20. apr 2009

du michat beton pak na vas večer kuknu a dopovim pa holky

labus
20. apr 2009

Irafka ja som mala aj po ET strašnu migrenu a tiež teraz hned ako mi mrcha začala ale hroznu ono to býva aj ked sa ti mení stav hormonou v tele tak držím moc silno všetky palce čo mám nech nedorazí mrcha jedna

yanny
20. apr 2009

Čus kočky,
ste toho napsaly 🙂 🙂 🙂 🙂
Labus tak o tom tvém vaječníku, to jsem nepřehlédla, mrška jeden, vatrápil tě a teĎ JAK KDYBY SE NECHUMELILO.
Já jsem zvědavá na koho dalšího to po jannet padne.
Teoreticky by to mohlo na mě, ale dnes jsem netestovala, neb jsem si zapomněla koupit testík, ale už jsem dnes vše napravila a nakoupila dvě balení po dvou, Mamatest. Nebudu moc dospat rána, snad 12 den po IUI už to buď bude nebo nebude.
Tak zatím

labus
20. apr 2009

Yanny tak na ráno držím palce aj na nohách 😀 😀 😀 ved si mi slubila návštevu pluvaciu na slovensko a o tu nechcem príst 😀 😀 😀
mpoj muž sa vždy smial že mi vaječník ukradli mimozemštania - lebo boli z toho ofuky na oddelení že ako to že nemám vaječník ked mi ho nevybrali 😀 😀 😀 tak sa teraz smeje že mi ho zasa vrátili 😀 😀 😀

irafa
20. apr 2009

no tak mam chvilku pak veču manž a spinkat budu spat jak zařezana
diky zany za překlad
anglinu neumim jen par sloviček učim se s Jirkou je dobrej ma kroužek angliny je druhaček a je to naš šikulka se směje jak to vyslovuji je sranda syn uči mamku 😀

yanny
20. apr 2009

A jak to labus?????????????????Je to srando nebo nějaké scifi??????? 😲
Jo Labus přijedu uřčitě, to slibuji, ale jen když budu těhu 🙂
Když mi to zítra opět nevyjde, tak mě to nějak nebude vadit, protože mám úžasného doktora a ten mi slíbil, že se stopro postará o mé těhu, tak jsem se na něj upnula.

irafa
20. apr 2009

tak uvidime zany možna testnem 1.5 spolem když mrcha nedorazi achjo ale bojimbojimže to opět nevyjde
třebas sme se trefily dle astrologa hm jejda už ať je 1.5 to bych byla myslim 39DC
ale co hlavně ať to vyjde tobě zany ty už čekaš dlouho a zasloužiš si to a moc i labus a yanny madla a hlavně ast a všechny i ty na ktere sem zapomněla ale nerada janetka u tebe věřim že těhu už si musi to tak byt prosim prosim za vas všechny jak do kostela nechodim ale kdybych věděla že by vam to pomohlo tak aj tam bych zašla a omodlila se za Vás všechny a taky za rendu i ta to holka potřebuje jako sul

irafa
20. apr 2009

tak třebas bude 1.5 magicke datum 😨 😨 😨 😕 😕 😕 😕

yanny
20. apr 2009

HMmmmm, tak to já bych měla mít 1.5 už další OVU, tedy IUI 🙂

labus
20. apr 2009

Yanny žial skor scifi lebo sranda to nebola proste to tak fakt je - moj vaječník si dal zopár rokou pauzu 😀 😀 ale naštastie dostal rozum 😀 😀
ja vám všetkým moc moc držím palce na testíkovanie a Yanny mat super lekára je polovica uspechu proste mu treba verit a ono sa to podarí ja svojmu tiež moc verím a ineho by som už nechcela

yanny
20. apr 2009

Práve mi přijeha holčičky z Brna z přijímaček, tak snad z ní nebude Brňačka, vůbec se jí tam nelíbilo, tak se tomu těším mám jí nejraději doma, ač jsem na ní kolikrát taková macecha.

Labus, tak si sičák tedy odpočíval a teď už se na to nemohl dívat, tak se do toho pustil............ 🙂 🙂 🙂 vidíš to je znamení..................... 🙂

yanny
20. apr 2009

Taky jsem zkoukla Susan Boyle, je to nádherné až mi z toho šimralo po celém těle.

yanny
20. apr 2009

Tak dobrou.

ast
21. apr 2009

Tak to je dobrý. Já taky asi 100X skoukla: "How old are you Susan?"...
Labus-strááááášně moc štěstí v Brně.
Yanny dnes máš den, kterého se strašně vždycky bojím-testovací. Drž se.

henikav1
21. apr 2009

Dobre ranko

Uz som to nevydrzala a spravila som si test a je /
☹ ☹ ☹

ast
21. apr 2009

Henika, honem utíkej si něco hezkého koupit, ať máš trochu radost. To pomáhá. Víš, co já mám takhle doma věcí? 😉 Drž se

labus
21. apr 2009

Heni čo blázniš s testami ved to je moc skoro - neboj chce to len čas -jasnéééééééééééééééé
Ast ahoj moja 😵

irafa
21. apr 2009

ahoj dobre rano

ast
21. apr 2009

Ahoj Labus, hoka zlatá. Tak ať pro tebe mají v Brně jen dobré zprávy. Je fakt, že o zařízení, které navštěvuješ, jsem slyšela opravdu jen to dobré. A taky vás čeká společné kafíčko snažilek, tak si to užijte. Buidu na tebe myslet. Pokud jsem četla dobře, "vzpamatoval" se ti vaječníček. No to je parááda. Tak doufám, že se nám všem toho vzpamatuje ještě víc a naše těla si zase vzpomenou, že jsme mladý holky. 🙂

irafa
21. apr 2009

no jasně ast že sme mlade no přec v nejlepšich letech žejo 😅 😅 😅

labus
21. apr 2009

Irafka ahoj 😵
Ast ano čitala si správne - ako vydíš nič nieje nemožné= - je to neskutočne a stale sa s toho neviem spamatat aj moji doktory su v šoku ale príjemnom sa tešia so monou . Na Reprofit nedám dopustit ved aj teraz som volala že ruším stimulku koli zdravot, problemom dostala som tu črevnu chrípku a tie krčove žily a tak... tak doktor že v poriadku že sa mám ozvat ked budem fit a ja som mu v piatok brnkla že mám zázrakom prirodzene takýto folík a či možem dojst a pozri hned že samozrejme a tak v rámci čakania na mrchu aby som mohla začat stimulku dufam otehotniem 😀 😀
stretko chceme mat v sobotu ked pojdem na transfer aspon Zaenab zatial suhlasila predsa len po punkcii sa človek necíti až tak dobre ako po ET

ast
21. apr 2009

Ahoj Irafa, já si fakt připadám mladá. I když se kolem mě množí kámošky, které jsou babičkama... Nic to se mnou nedělá.

yanny
21. apr 2009

Doré ránko,
Hení ty dobře plaší, seš horší než já, mylím, že ty opravdu to máš ještě brzo.

Ale já jsem testovala a nic jsem navykoukala, 12 den už by, alespoň po uschnutí měl být vidět duch.
Sice se testík,tak nějak divně celý dlouho červenal, asi se styděl, že mi nemůže nic pořádného ukázat, ale pořád na něj teď koukám a nic k luštění tam nevidím, ach jo...............

irafa
21. apr 2009

no jo šak ja taky ast sme na tom stejnak ja bych vlastně mohla taky bejt babičkou kdyby Katka začala stejně jak ja tak sem už třetim rokem babi jeeej ještě že je takova doba že holky nepospichaj uf ale vše se da zvladnout když sme to zvladli my aspoň teď si s holkama paradně rozumim
ale ☹ ☹ ☹ ☹ ta mladši se nam odstěhovala do Brna ke klukovi njn už je sice dospěla ale ještě na učňaku sem doufala že až v letě ale zbalila saky paky a je u přitele hold chcou sim to skusit jak jim to bude fungovat tak doufam že vše bude ok ať jim to pasuje ale znate to vylitlo mi ptače a ja tak trošku trpim jako bych měla prazdnou naruč se na to připravujem aůle až je to v realu tak stejnak připravy na to že jednou holky odejdou sou nanic tak si řikam že tata přistavuje a buduje jen doufam že nam tady zůstane aspoň nejmladši JIřik a možna................. 😕 😕 😕 😕 😕 😵 😵 😵 😵 😵

irafa
21. apr 2009

teda ale už šilham hlady du se nasnidat
😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre