Nájdu sa tu snažilky 40-ničky?

lenka2008
7. apr 2008

ahojte "kolegynky", verim, ze aj vy, podobne ako ja, mate veeela skusenosti aj s IVF, aj s ET. Drzim palce vsetkym, ktore su na tomto fore, ale asi podvedome hladam svoju vekovu kategoriu + - 40... ozvite sa. Predsa len - my, vekovo zrelsie, to tak trocha inak aj vnimame aj citime... tesim sa na vas

bobbule09
7. dec 2010

@janettka přítel má 46 let, je o 11 let starší než já 😀

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 tak to je v nejlepších letech,můj má 45 let hihi

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 jen já jsem už poněkut staré kolo. 😀

bobbule09
7. dec 2010

@janettka já vím, že to jsou ty nejlepší roky. A taky nejvyšší čas si pořídit miminko 😵

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 a jak to snáší on?Ochotně šel do CARU?u nás je Petr ten který to nechce vzdát....většinou po neúspěchu mě drží on nad vodou a ty jeho poznámky tak příští měsíc ....umí to se mnou prostě 😉

bobbule09
7. dec 2010

@janettka tak můj je taky Petr a taky mě drží nad vodou a snaží se mě podpořit. Hlavně tomu moc věří, že se nám miminko podaří. Do CARU šel v pohodě, chtěli jsme pro to početí udělat maximum a taky jsme udělali. Teď už musíme pracovat sami 😀 😀

janettka
7. dec 2010

@bobbule09 jo a že chlapi rádi pracují co? 😀

evapavla
7. dec 2010

@bobbule09 ,@janettka, môj má 38, to ho teda hneď ako sa nám zadarí 😉 , budem otravovať ešte o jedno, to bude v tých najlepších rokoch 😀 😀 😀 , keby ma počul 😀

janettka
7. dec 2010

haha neboj jak mu slíbíš důkladnou přípravu!!!!Hned bude pro 😉

bobbule09
7. dec 2010

@janettka jo oni chlapi rádi pracují, ale většinou jsme oba večer tak hotoví, že přemýšlíme, jestli vůbec nějaký sex bude a když, tak která poloha by byla nejmíň namáhavá 😀 😀 Ale většinou stejně nakonec usneme a je po snažení 😝

evapavla
7. dec 2010

baby, trocha vám tých vašich závidím, môj to berie tak, že bude ok, nebude ok,.....toľkokrát by som potrebovala sa o neho oprieť 😒

bobbule09
7. dec 2010

@evapavla to ti věřím, u nás doma je optimista přítel a pořád mě drží při tom, že to miminko ještě určitě budeme mít. A každý měsíc se mnou prožívá to moje zklamání, že z toho zase nic není a uklidňuje mě. Nemá to se mnou lehký a já jsem šťastná, že ho mám 😵

bobbule09
7. dec 2010

Pomalu se s vámi loučím, běžím vyvenčit psa a pak jdu pracovat. Tak se tu mějte, zítra ráno zase nakouknu 🙂

bobbule09
7. dec 2010
janettka
7. dec 2010

@evapavla já se o toho mého opřít můžu,spíš je on ten který mě podporuje,ale nemysli si,taky má své mouchy a někdy je na zabití,ale jinak je to moje zlatíčko....když mám natolik rozum, že se nevytočím ale jdu na něj s úsměvem tak dosáhnu všeho...ale někdy mě vytočí do ruda a to pak jde taktika stranou hihi

gejbule1
7. dec 2010

@janettka No se snažením je to s námi horší.Když není ovulka tak se snažíme pěkně a pak když bychom se měli fakt snažit tak je třeba manža mimo domov nebo jsme unavený atd.Skoro jako naschvál 😀 .Ale manža o mých plodných dnech nemá ani páru.Když to dostanu tak jen řekne už zase 😉 ?Prostě tonějak dopadne 🙂.

janettka
7. dec 2010

@gejbule1 jojo to mi mluvéš z duše...my po ms jsme aktivní až hrůza pak přijde období kdy by jsme měli a to nám nějak nezbývá energie či co 😀 u nás se nejlíp těhotní když se pohádáme,nemluvím s ním aspoń týden a pak to lítá 😀 😀 jenže velké hádky jsou u nás tak jednou ročně ☹ 😀

evapavla
7. dec 2010

@janettka, u nás je to zasa tak, že mm chce najviac keď ja mám pred ms a som zo všetkého otrávená 🙄 a chce sa mi spať aj postojačky 😀, ani môj nemá ani šajnu kedy mám ovu...,len sa ma pýta, že kedy to ideme skúšať, pochybujem, že by si to z jedného mesiaca na druhý pamätal

janettka
7. dec 2010

@evapavla já to ani mému neříkám,nechci aby měl pocit,že musíme zrovna teď sexovat ,to jsme měli jednu dobu kdy jsme chodili do CARU a pak jsme z toho byli otrávení oba.A já jsem před ms dost citlivá,napnutá a není mi dobře a máš pravdu,můj v té době je taky jak divoch...že by jsme jim vysílali nějaké feromony 😉

ankava
7. dec 2010

@janettka asi na tom něco bude, u nás taky vždycky byla žádost (oboustranná) spíš okolo mrchy... a přitom se říká, že v době ovulace je žena nejkrásnější a nejpřitažlivější 😀 😀

všechny Vás zdravím 🙂

Já byla ráno na kontrole a k porodu se prý rozhodně nemám, takže mj plán na tuto sobotu asi padá. Ale uvidíme, ještě může dojít ke zvratu. Nebo ne??? Jak to mám jako prvorodička poznat???
Už jsem měla nějaké malé poslíčky, ale asi jen aby se neřeklo. Další kontrolu mám za týden - a to už mám termín porodu 🙂

janettka
7. dec 2010

@ankava přeju ti ať to máš rychlé jako moje dcera,5 hodin od příchodu do porodky a malá byla na světě,doma chodila jen 3 hodiny a to jak sama říká tak nic moc...měla hezký porod,to šití už bylo teda horší,ale už má jen hezké vzpomínky. 😉 radši nic neplánuj,ta malá si to udělá stejně jak bude chtít ona. 😉

ankava
7. dec 2010

@janettka jj, to já vím, já ti mám pocit, že ona už je svéhlavá v tom břiše 🙂 🙂
já teď mám takovej ten stav, kdy je mi jako těhotné dobře- nic mě nebolí, nic nemusím, pohoda- peču si cukroví, ráno si pospím, čtu si .... takže na jednu stranu bych vlastně mohla být takhle těhotná na furt.... ale je to asi jen proto, že mám strašnej strach, aby porod proběhl dobře pro malou a byla zdravá... jinak se už strašně těším, až bude malá venku 🙂

gejbule1
7. dec 2010

No my to máme se snažením takové obrácené 🙂 .Když nemám ovulku tak je snažení docela dost a jen co je ovulka tak je manža buď mimo domov nebo jsme unavený nebo to prostě nejde.Ale moc to neřeším.Buď to vyjde nebo ne 😀 😀 .Hlavně manža ani o plodných dnech nic neví.Vždycky když to dostanu tak říká už zase ty to máš každou chvíli 🙂 .Fakt to nesleduje a to je dobře.On mě hodně vždycky podržel.Je hodně nad věcí a to já potřebuju jinak bych se asi už zbláznila a to nejen kvůli miminku.
@evapavla Tak už by jsi to dostat nemusela 😉 .
Už budeme mít skoro všechny těhulky pryč,zbývá jich jen pár, tak by to chtělo nějakou novou těhulku.

gejbule1
7. dec 2010

@ankava zrovna jsem na tebe myslela jestli jsi ještě 2v1 😀

janettka
7. dec 2010

@gejbule1 ty si aspoň užíváš tu malou muchlinku doma...ale je fakt,že já na to vůbec nemyslím a mám pocit,že to už neplánujeme...mám hlavu plnou práce na domku,malujeme,upravujeme,do toho manžel problémy s prací...vánoce...no myslím,že už se pomalu smiřuju,že to už nebude. 😉 Teď ještě sestra otěhulila na první pokus a tak jsem si uvědomila,že v jejím věku to bylo taky takové bezproblémové,takže to asi tak má být.

ankava
7. dec 2010

@gejbule1 jj, pořád tak ... naštěstí včera přišel přítel z práce s radama od kolegů, jak nejlépe uspíšit porod, takže jsem se smála, protože to mám na příští týden taky tak naplánovaný, že tomu pomůžeme, no a když to ještě přišlo z jeho úst... tak to by bylo, aby nebylo 🙂

janettka
7. dec 2010

@ankava jo chlapi a jejich rady 😀 myslím,že ten můj by lítal už měsíc před porodem na nervy z toho aby jsme něco nepropásli...toho jediného je mi líto,že už asi nezažiju jak by byl pos*ankovaný z mimíska...u bývalého jsem to nezažila,to byla moje věc a jeho se to týkalo až tak když měli děcka 5let,že se s něma uměl domluvit a to jen tehdy když měl náladu.

evapavla
7. dec 2010

@ankava , tiež si myslím čo janettka, malá príde keď sama bude chcieť....a najviac detí sa rodí prirodzene že vraj pred splnom, ten je 21.12, tak si myslím malinká ten termín neprešvihne 😵 😵 😵
@gejbule1,no to by bolo skvelé 🙂 , jasné že ti želám to isté 🙂
@janettka , aj ja mám dni "blbec" keď je všetko na figu a celý vesmír proti mne, tiež riešime milión vecí okolo domu, ale snívam stále 😵 , nevzdávaj to ešte 🙂

janettka
7. dec 2010

@evapavla děkuju jsi hodná za povzbuzení...já to nevzdávám,spíš jsem po tom ukončení těhotenství v červenci nějak nenašla už tu správnou chuť jít do toho znovu...takový ten elán,jako že to moooc chceš!Říkám si,že toho špatného bylo už dost a asi nám to není dané.Manžel sice říká,že už jsme si to špatné vybrali,ale já tomu prostě moc nevěřím. A pokud bych otěhulila tak si myslím,že by ze mě byla pěkná hysterka....až do porodu a pak asi ještě než bych se na vlastní oči přesvědčila,že mimi je zdravé...a kdoví jestli by mě to přešlo.... 😀 😀 asi by se okolí ze mě zcvoklo.Taky mám kamarádky které si Ťukají na čelo při zmínce o tom,že má někdo v našem věku mimino...tak už nevím...

gejbule1
7. dec 2010

@janettka a kolik je segře?
No prostě nějak to s námi dopadne 🙂 A určitě dobře 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre