Nepriechodný vajcovod a syndróm polycystických ovárií

majus28
31. aug 2012

ahojte baby.. bola niektorá z vás na inseminácii s PCO a neprechodným vajcovodom? Stimuláciou sa mi majú vytvoriť folikuly, len neviem či na oboch stranách alebo iba na tej, kde by sa mali vytvárať aj bez stimulácie.. lebo ak by sa vytvorili len na zlej strane, kde je neprechodny vajcovod, tak by sa asi IUI nekonalo vsak? neviem ci to chapem spravne.. dakujem za Vase odpovede

jerryjanka
31. aug 2012

som presne tento pripad pco, nepriechodny jeden vajičkovod, prve dieťa po druhom IUI, ked som mala folikul na zlej strane tak iui nebolo, potom som dvihla davku clostilu na 5x denne a potom sa zadarilo,
druhe dieťa po 10 mesiacoch snaženia prirodzene

majus28
autor
31. aug 2012

@jerryjanka jeeeej super.. vcera po navsteve CAR som mala zmiesane pocity, lebo som necakala, ze budu chciet este skusit toto, myslela som ze hned pojdeme riesit IVF.. teda moj gynekolog mi povedal ze IUI sa uz skoro nerobi, ze tam je velmi malinka sanca, tak sa tesim, ze su tu zeny,ktorym sa to podarilo aj takto..dava mi to nadej 🙂

jerryjanka
31. aug 2012

@majus28 nevidim odkial si ani do akeho caru chodíš ono totiž iui nie je pre nich lukratívna finančná záležitosť. ked mi napišeš car tak ti poviem viac

majus28
autor
31. aug 2012

Helios v Martine

ninka.b1
7. sep 2012

ahoj ako ti zistili nepriechodne vajcovody a PCO?
@majus28

majus28
autor
7. sep 2012

@ninka.b1 ahoj ninka.. PCO uz pri ultrazvuku, ked som chodila na folikulometriu a neprechodny vajcovod pri laparoskopii az..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre