Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Neúspešné mimotelové oplodnenie a nádej v kryoembryotransfér 2013

cheeri
4. jan 2013

ahojte 😉 viem , že o danej veci sa tu diskutuje v mnohých uzasnych forach a vela som uz aj prečítala 😉 ale predsa len vzdy dobre padne ked viem, ze niekto preziva to čo ja teraz...jedna z rad koordinátorky bola aby som "nechodila na internet" a vydržala som do 1.1. 😝 23.12. som bola na ET, a tesila som sa na najkrajsi vianocny darcek....az kym som nezacala krvacat, volala som si povedali ze je to ok a ze mam pockat na 14DC, no po 3 dnoch som si volala opat, ze to nema vyznam a chcem vediet co a ako dalej...Bola som naivne v tom,ze snad ked som dostala "mrchu" predcasne hned v tomto cykle snad podstupim KET.. 😕 .Jedine co mi povedali, počkajte si na krv...a pridite si na 14den dalsieho cyklu..."zurim" 😉 neviem si to vysvetlit a neviem sa dockat 😎
Ak teda aktualne cakate kludne sa 😉 vyzurte 😉 podelte,zdielajte emocie 😎 Snaď nam to rychlejsie predje a hlavne vyjde!!!! 😎 😉

siinda
10. jan 2013

ahoj,,ja som bola zo zaciatku podobne netrpezliva a nastvana a naozaj je nieco pravdy na tom internete,,po case to prejde a aj prestanes hltat vsetky info a novinky o tehulkach a netehulkach..rady a odporucania 🙂 ja som si povedala ze musim sa prinutit zit ako doteraz a sustredovat sa na ine veci a pomohlo to,,naozaj 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli