• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

1. decembra 2011 
pekny vikedn dievcata :slight_smile:
9. jan 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pekny, hoci uprsany :angry:
9. jan 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Melinda, kedy si ty mala ET?
Lebo vidim, ze tebe pise uz 7tt a mne len 6tt.
9. jan 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mala som ET 16.12 :slight_smile:
9. jan 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6tt 1 d ... neviem preco pise 7tt ...
9. jan 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky :slight_smile: moja posledna menstruacia bola 16.11, k oplodneniu vajicka doslo 01.12.. ked som bola 21.12 u doktora kalkulačka na nete mi ukazovala 6tt a doktor mi povedal, že som 4tt.. cize teraz mi ukazuje 8tt, ale podla doktora by som mala byt 6tt.. som z toho jelen :slight_smile: coho sa mam drzat?
9. jan 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lindus1 vyskusaj tuto stranku :slight_smile:

http://www.pregnology.com/faralong.php
9. jan 2010 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trvanie tehotenstva a termín pôrodu
Normálna tehotnosť trvá 280 dní alebo 40 týždňov od prvého dňa poslednej menštruácie.

Vyjadrené v mesiacoch, tehotenstvo trvá 10 lunárnych mesiacov. Lunárny mesiac nie je kalendárny mesiac. Každý lunárny mesiac sa skladá presne zo 4 týždňov.

Týždeň tehotenstva nazývame aj gestačný týždeň.

Ako si vypočítať termín pôrodu:
Termín pôrodu = (dátum poslednej menštruácie + 7 dni) – 3 mesiace. Tento výpočet je nepresný u nepravidelnej menštruácie.
9. jan 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
melinda na tej stranke mi ukazuje 7tt, co je stale viac ako hovori gyndos.. ale mozno myslel vek babatka, nie? to by mi skor sedelo.. neviem, ale 21.1 idem znova k doktorovi, tak som zvedava, co povie tentokrat :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi myslel na vek .... opytaj ho :slight_smile: uz bola si aj na sono?
9. jan 2010 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, bola som 21.12, to mi menstruacia meskala 8 dni.. potvrdil tehotenstvo, ale nevideli sme este nic moc, len machulku, ktora mala 4 mm.. to bola len dutinka, tak babo v nej mohlo mat 1mm :slight_smile: teraz idem 21.1, tak hadam uvidime viac.. ty si uz bola u dokyho?
9. jan 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na ultrazvuk idem len 21.1. mali sme IVF. krvicku uz sme mali :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevies ze dokedy urobia sono cez posvu?
9. jan 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prepac, nepoznam tieto skratky, ale ivf je umele oplodnenie? teda myslim si...
mne akurat urobil vaginalne sono a nic viac, ani krv, ani moc.. este som sa pytala, ze co vsetko mi zakaze ako tehotnej, ale len sa smial, ze mozem vsetko s mierou okrem alkoholu :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tusim do konca tretieho, resp. stvrteho mesiaca.. potom to vraj uz nie je dobre vidiet
9. jan 2010 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano , presne tak IVF... umele oplodnenie... a este nevieme ze cakame 1 alebo 2 miminka :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeejo, to by bolo super mat dve :slight_smile: dve muchy jednou ranou :slight_smile: ja mam velky nabeh na dvojicky, cela moja rodina su same dvojicky, ale zatial sme videli len jednu machulku, tak zrejme je tam len jedno..
uz mas nejake dietatko? u nas to bude prve :slight_smile:
9. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie , nemame .... ale uz bublinkuuu mame v brusku a to je uz fantasticke :grinning:
9. jan 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, je to super pocit :grinning: ako dlho ste sa snazili?
9. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cakali sme na babo 11 rokov....
9. jan 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano mozno ze budu dvojicky :wink:
9. jan 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuha tak to je fakt vytuzene babatko, klobuk dole, vazne gratulujem :wink:
my sme s manzelom spolu 10 rokov (z toho 3 manzelia), ale vdakabohu snazili sme len par mesiacov (3-4) a vyslo to, tak sme radi, lebo v okoli mame tiez kopec znamych, ktorym sa nedari, tak mi to je luto.. kazdopadne je to zazrak mat babo :slight_smile:
9. jan 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidim aj Ty ides 21.1. na Ko :wink: aj ja, vtedy budeme dozviet ze cakame 1 alebo 2 babo :slight_smile:
9. jan 2010 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tesim sa, ze uvidim mrna, len dufam, ze bude vsetko v poriadku, klop klop klop... od pondelka idem do prace po trojtyzdnovej dovolenke, tak aspon pridem na ine myslienky trosku, lebo teraz len kukam a citam same tehotenske fora a cim viac citam rozne pribehy, tym vacsi strach mam :unamused:
9. jan 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja idem do prace :wink: Ty co pracujes?
9. jan 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v statnej sprave a musela som cerpat staru dovolenku, tak som bola doma od 18.12, aspon som sa konecne dosyta vyspala :slight_smile: len som zvedava na to pondelkove ranne vstavanie...
9. jan 2010 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
Meli, ja viem, preco Ti pise 7tt, lebo ty si 6tt+1den, to znamena, ze ti uz bezi 7tt a preto ti ho pise.
10. jan 2010 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Diva,
a do ktoreho centra chodis ty? Snazite sa uz dlho?
A ziszili ti nieco po 1.IVF /neuspesnom/?
Nas vtedy poslali na nejake vysetrenia.
Genetika, podrobne vysetrenie krvi v CAR, hematologia.
10. jan 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny den dievcata :slight_smile: ako sa mate? .... no ja dneska stale len spinkam, som unavena :unamused:
10. jan 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj melinda, ja som si tiez poobede lahla na chvilu, lebo ma unavilo varenie :slight_smile: ale o 15 min. som bola na nohach a odvtedy som hyperaktivna.. dufam, ze mi to vydrzi aj zajtra v praci :wink: ale skor mam pocit, ze rano nevstanem.........
10. jan 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok