November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

melinda78
7. dec 2009

v stredu bolo by dobre vediet ze ja kolko ich tam mam a ake su 🙂

cisielko
autor
7. dec 2009

Melinda..tak to už hádam aj budeš vedieť..ved ich už bude hádam aj vidno..čo hádam bude..som zvedavá kolko ich bude 🙂

melinda78
8. dec 2009

cisielko ahoj kde si? zajtra idete na 7,30??

cisielko
autor
8. dec 2009

melinda..ahoj som domka..oddychujem a snažím sa byť v ohode aj keď s blížiacim sa časom sa mi to už veľmi nedarí..zajtra ideme na 07.45h..už to chcem mať za sebou..začínam sa aj trošku báť ako to všetko doapdne..verím, že všetko bdue dobré 😉

melinda78
9. dec 2009

ahoj Cisielko, kde siiii hahooooo no uz napis my ze co ako bolo?! vsetko je v poriadku?????????

cisielko
autor
10. dec 2009

Ahojte 🙂

Tak mala som 8 vajíčok a dnes už ich je len 5...jedno bolo nezrelé, dves a neoplodnili ale 5 ich bojuje..mám volať v sobotu ako to ide ďalje,..trak verím, že 5 bude silných a bojovných a nevzdajú sa lebo budú po maminke 😀 😀 😀 😀 😀a on sa nevzdáva ubehlo nám to rýchlo, sme sa s Katkou nasmiali, kecali a povzbudzovali sa..bolo super tam sňou byť, bolo to tam krajšie..a Katka mala 7 aj sa ich podarilo všetky oplodniť..tak sa snou teším a chcela by som aby sme aj poslu išli na ET..je to super ked ste tam s niekym kto vás pozná..tak sa teraz vytešujem a ležkám lebo bruško bolí aale dá sa to vydržať a čo sa týka toho vajcovodu, tak mi neodsali, doki sa bála aby neboli komplikácie, v raj tam mám nejaké zrsty a možno aj hnis..tak sa tým nemám trápiť, vraj mi to laparoskopicky odstránia..sa fakt teším 😠 ☹

melinda78
10. dec 2009

Cisielko ahoj moja je to super drzim ti velmipalceky, ja idem zajtra na odber 🙂 mala si ICSI a aj predlzenukultivaciu?

cisielko
autor
10. dec 2009

Melinda..tak ty ideš zajtra? tak sa drž nech všetko dobre dopadne a nech sú krásne folíky...ja som mala ICSI a aj predlženú kultuváciu...tak som zvedavá ako sa im bude dariť..ako sa cítiš pred odberom?

melinda78
10. dec 2009

🙂 teraz vecer uz som nervozna ze co ako bude.... verim ze vsetko bude ok vecer Ti napisem 🙂 dneska uz neboli ti brucho? ET kedy budes mat?

cisielko
autor
10. dec 2009

Ti verím..viem presne ako sa cítiš, veď ja som sa tak cítila pred dvoma dňami..ale neboj, je to ohoda a ubehne ti to srašne rýchlo 😉 dnes ma už bolí bruško menej ale stále tam cítim tlaky ale inak sa dá..ET mám pondelok alebo utorok, uvidíme ako na tom budú moji bojovníci..ja sa zase neviem dočkať soboty, nech viem ako sa im darí 😠

melinda78
10. dec 2009

ahoj,tak este v sobotu musi zavolat do Caru.... bude Ok vsetko! myslim si ze aj ja musim po odbera tam zavolat ale to dozviem az zajtra 🙂 pekny vecer Ti prajem ahojcek

cisielko
autor
10. dec 2009

Budeš aj ty volať určite v sobotu..drž sa zajtra a pfuj pfuj nech máš veľa folíkov, držím palce 🙂

melinda78
11. dec 2009

Ahoj Cisielko, no vsetko bolo v poriadku a mam 12 folikulov 😀 zajtra okolo 11 ma budu volat ze co ako dalej teda zajta aj ty aj ja budeme mat velky den 🙂 pekny vecer moja

cisielko
autor
11. dec 2009

Melinda..tio je úžasné, 12 je naozaj krásne číslo..teším sa stebou a som zvedavá ako zajtra..tak sa drž a informuj..júj teším sa, že to už máš za sebou a takto krásne to dopadlo 🙂

melinda78
12. dec 2009

ahoj Cisielko, pred chvilockou ma volali z GF ze z 12 mame 9 embryjkaaaa 3 uz zmrazene a dalsi 6 isiel na predlzenu kultivaciu, v stredu budem mat ET 🙂 pekny vikend

cisielko
autor
12. dec 2009

Ahoj Melinda

Ja len tak v rýchlosti lebo som u starkej a máme takú menšiu oslavu, starský má 70rokov :D len som vám prišla poveddať, že som ráno volala tak už ich nemáme 5 ale 4 bojovníkov, jeden sa nám prestal vyvíjať :? ale nevadí, ja verím, že zvyšný štyria to zvládnu...najbližšie volám v pondelok a ktovie možno už bude aj ET :D pekný včer ozvem sa zajtra

melinda78
13. dec 2009

ahoj Cisielko tak zajtra ET ... na vianoce budete mat vemi pekny darcek 🙂 2 embryjka ide na ET?

tina1
13. dec 2009

ahojte baby, tak ja sa k vám pridám. Zajtra mám OPU a vo štvrtok ET. Je to moje 4 IVF, tak verím, že už úspešné. Už ma nebaví to pichanie a čakanie na negatívny výsledok. Teraz to bude vysoko pozitívne a basta 🙂 .

melinda78
13. dec 2009

ahoj tina1 kde chodis? co si pichala?

tina1
13. dec 2009

ja chodím do KE, sanatórium SPLN. A pichala so Menopur. Celkom dobre reagujem aj na tento lacnejší liek, tak som rada. Terajší pokus si už hradím celý sama, tak aspoň trošičku ušetrím.

melinda78
13. dec 2009

a kolko folikulov mas?

tina1
13. dec 2009

pri piatkovej kontrole som napočítala asi 13, ale uvidíme, aká bude realita. Dúfam, že potešujúca. A sliznicu som mala 9 mm.

melinda78
13. dec 2009

tak zajtra ti drzim palceky!

cisielko
autor
13. dec 2009

Tina...držím ti silno palce..musí to byť strašne ťažké ale ako píšeš teraz to bude vysoko pozitívne a basta 😉

Melinda..to je skvelé..takže 9 a to 3 už dali zamraziť 😕 to nemohli dať všetky na predlženú a potom dať zamraziť, ved by aspoň videli ako sa budú vyvíjať..ale držím palce..no neviem či bude zajtra aj ET, ale verím, že áno už sa mi nechce čakať.. zatial som len pre jedno, nechcem dvojičky tak uvidíme ako to dopadne 🙂

cisielko
autor
14. dec 2009

Ahojte 🙂

Volala som a nevyzerá to ružovo. zo 4 my ostalo jedno aj to je medzi 1-2 a jedno ešte počkajú do zajtra.. ☹ ☹ ☹ ☹ ideme na 10h dnes na ET tak držte palce nech ma aspoň táto jedna bublinka neopustí 😖

moncika15
14. dec 2009

cisielko nasla som ta!
takze ET mate uz dnes?! taaaaak ti drzim palce 😵

melinda78
14. dec 2009

cisielko ahojjjjj no co bolo????????? si v poriadku????? mas uz bublinku v brusku?????

cisielko
autor
14. dec 2009

Ahojte 🙂

Moncika...veru našla si ma 🙂 🙂 🙂 🙂 ďakujem ti a ty ako? stále čakáte?

Melinda..kedy volaáš, zajtra? držím aplce 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

takže mám 1 bublinku v brušku + máme jedného mrazáčika 🙂 ked sme tam prišli tam mi embryologička povedala, že to čo ide vkladať má už známku jednotku a to druhé začalo krásne bojovať, že ho chce hned zamraziť..tak sme ho zamrazili a jedno mám v brušku 😀 😀 😀 😀 😀 a mám aj fotečku..zázkrok bol v pohode, nič som necítila všetko som videla na monitore..len ked som z dialky zbadala niečo ako obrovská ihla tak som sa už radšej kukala len na monitor aby som sa od trsachu neposrala 😝 a teraz už len veriť musím...na krvičku idem 28.12. 😉

melinda78
15. dec 2009

ahoj Cisielka, okolo 14,00 budu ma volat. teraz uz som nervozna, verim ze z 6 minimalne bude 2 ktore mozu vkladat 🙂 vecer Ti napisem. tak vsetko v poriadku zatial, super... si na PN? testik budes robit? 🙂

cisielko
autor
15. dec 2009

Melinda..trak somm zvedavá čo ti povedia..držím palce 😉 nie som na pN, čerpám Dv a za chvílu sa aj do práce chystám 😉 a testík..no neviem, ešte nemám ani jeden doma kúpený, zatial to nechávam tak a uvidíme 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre