November,december 2009 začníme zázrakom na IVF,IUI

cisielko
5. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Neviem či sa niekto pripojí ale je tu už toho toľko, že som sa rozhodla skúsiť hodiť túto tému pre tie, ktoré sa v tomto období chystajú na zázrak v podobe iVF, ICSI alebo IUI..lebo ja sa cyhstám a konečne začínam so stimulkou a to zajtra teda 06.11.2009 a začínam papať prvé liečky, teda Proveru a týždeň na to teda 13.11. začínam pichať DIPEHERELINE 😀 😀 😀 😀 😀 😀 všetky, ktoré máte chuť a veríte, že nádej umiera posledná pripojte sa a spolu to nejako zvládneme..spoločnými radami, povzbudením a hlavne vierou, že raz sa to PODARIŤ MUSÍ 😀 😀 😀

gubik
19. dec 2009

Dievcata drzte sa, ja mam uz teraz nervy, co mi Dr. povie.
Cisielko- to nidacne krvacanie byva dost caste a byva prave piaty az desiaty den. pekne oddychuj a pokus sa byt v klude

cisielko
autor
19. dec 2009

Dakujem..som v klude, ležím ale veľmi tomu neverím..je to mrcha, nieje to žiadne špinenie ☹ ☹ ☹ ☹

Tina..ja som bola v ten deň na vklade ked ty si bola na OPU..držím palce 😉

gubik
20. dec 2009

Cisielko- ako? myslim na Teba. ustalo trochu to krvacanie?
Ja mam normalnu mrchu, bola som dnes v Heliose, takze je to ako som cakala, mam dnes 2DC, takze prestavam brat Proveru a cakam, co z toho bude... ☹ ☹ ☹
Ja som tea spkulovala pred IVF nad vsetkymi moznymi komplikaciami, aby ma potom ziadna neprekvapila, ale to, ze mi pride nova mrcha este pred uzivanim provery, to je na mna moc. najhorsie je, ze schvalenie ivf poistovnou plati len pol roka a ak nezacnem do februara, tak mi prepadne. som zufala z toho

melinda78
20. dec 2009

ahojte baby... mne dneska rano cca 1 hodin bolelo brucho tak, ze plakala som ako dieta :( teraz nic... moja mrcha by mala prist 24.12

melinda78
20. dec 2009

cisielko, gubik kde ste? ako sa mate???

tina1
20. dec 2009

ahoj melinda, ty sa máš ako? Čo pociťuješ?

melinda78
20. dec 2009

ahoj tina rano my strasne bolelo brusko. este taketo nikdy som necitila 😢 po obede som spinkala teraz zase citim ale to uz nic nieje co bolo rano. Ty ako sa mas?

tina1
20. dec 2009

ja ani neviem, ako sa mám. Prsia ešte stále bolia, teraz v noci som na to aj zobudila a nevedela som zaspať. Bruško niekedy cítim, niekedy nie.

melinda78
20. dec 2009

neviem co je s cisielkom dneska este nepisala ☹ Ty kedy ides na krv? ja 28.12

tina1
20. dec 2009

ja asi tiež pôjdem 28.12. Ale od 24.12. si budem robiť tehotenské testy. Ty budeš testíkovať?

cisielko
autor
20. dec 2009

Ahojte

Gubik..mrzí mato ale nesrácaj nádej..ešte 14 dní a začneš papať Proveru..viem, že je to ťažké ale lepšie teraz ako potom keď budeš čakať ako ja...mylím na teba 😉

Melinda..dúfam, že už bruško nebolí...musíš to aspoň ty dokončiť s //aby sme mali nádej 😉

Tinka..veľa šťastia 😉

U mňa sa nič nezmenilo ☹..mrch a si ma našla, takže to je asi koniec..je mi to tak ľúto ☹ ☹ ☹ ☹ ☹nečakala som to tak skoro...zajtra zavolám znova do centra a uvidím čo mi povedia 😒

melinda78
20. dec 2009

tina aj ja urobim testik 24.12... 🙂

cisielko uvidime, dneska velmi my bolelo brsko, zajtra budem mat len 5 den po ET. moja mrcha vzdy bola presna ale teraz by som to velmi velmi nechcela, tiez by vislo na 24.12..

melinda78
21. dec 2009

dobre ranko ... vcera vecer takysto mala som velke bolesti... ale rano uz vsetko v poriadku, dneska mam 5 den po et...

cisielko potom napis ze co Ti povedaly!

Tina Ty ako sa mas?
Gubik kde si?

tina1
21. dec 2009

v noci som asi 2 hodiny nespala, tiež ma bolelo brucho. ale teraz je zž OK. Tak uvidíme, ako to všetko dopadne. Ja mám dostať MS 23.12.

cisielko
autor
21. dec 2009

Ahojte...

Volala som, doki mi povedal to čo vie, že to nieje dobré...v stredu idem na sono...chce ma vidieť...aspoň vy sa držte 😉

gubik
21. dec 2009

Cisielko- velmi ma to mrzi, ak sa rozbehla seriozna mrcha, asi je to fakt v pr... Ach jaj. Posielam Ti pohladenie. Uz si aj zuvazovala, co dalej?

Tina, Melinda- drzim Vam paste. Tina- Ty mas zavedene 2 embryjka? a kolky den po ET si?

Ja uz krvacam menej, no ale je to seriozna mrcha. Mam z toho dost depku, kedze uz len inseminacia v septembri mi takto rozhadzala cyklus, bojim sa co bude teraz

cisielko
autor
21. dec 2009

Gubik..je to mrcha...bohužial ☹ nič sa nedá robiť, uviím čo mi povie v stredu doki..a čo dalej, nerozmýšlam nad tým aspoňzatial nie, otrebujem čas aby mi to všetko prešlo hlavou a bola som ok..mám jdného mrazáčika tak určite skúsiem jeho 😉

Ty sa hlvne nestresuj, veľa robí aj psychika..viem, že je to svinstvi, vedela by som o tom rozprávať ale ako som ti vravela radšej teraz ako potom ked budeš čakať 😉

tina1
21. dec 2009

gubik, ja som dnes 4 deň po ET.

melinda78
21. dec 2009

dobry vecer baby 🙂 ako sa mate? dneska uz je my lepsie....

cisielko
autor
21. dec 2009

Melinda..som rada, že je lešpie..stále platia vianoce ako deň testovania?

melinda78
21. dec 2009

testiky uz mam doma ale neviem ze kedy to urobim, zajtra budem 6 den po ET este musim vydzat 4 dni.... citala som ze po 10 den ET to urobili baby

cisielko
autor
21. dec 2009

tak to potom až v sobotu ti vychádza ked si nechceš robiť skôr..no je jedno kedy hlavne aby boli //

melinda78
21. dec 2009

asi do sobotu to nevydrzim 😉

Ty ako sa mas moja????? zajtra ides na sono??

cisielko
autor
21. dec 2009

Tak kedy to bude? aby som vedela kedy mám urobiť kuki...nie, v stredu, doki ma chce vidieť a asi chce opzrieť či je naozaj po všetkom ☹ snažím sa, už je lepšie..už nech je streda za mou, to bude hrozný deň ale asoň to už bduem mať potvrdené aj dokim a nebudem živiť ani tú najmenšiu falošnú nádej...

melinda78
21. dec 2009

aj dneska spinis?? ☹

tak vies co, v stredu urobim testik 🙂 to uz bude 8 den po ET.... uvidime co tam bude

cisielko
autor
21. dec 2009

Ja nešpiním, ja mám klasickú mrchu bohužial..keby som špinila tak by to ešte bolo fajn ☹

tak v stredu ked prídem z Helíku, možno nie hned,ale určite sa pozriem ako si doapdla..aj keby tam neboli dve tak ešte môže byť skoro tak potom žiadny stres 😉

melinda78
21. dec 2009

moja mrcha vudy bola presna ... ked 24.12 nepride tak .... 😉

cisielko
autor
21. dec 2009

Aj mojua ale tými hormónamy sa ti to má posunúť..nesmieš mylsieť nato, že doapdneš ako ja...bude to dobré..neboj

melinda78
21. dec 2009

v stredu Ti vsetko povie doki ze co ako dalej.... oddychuj moja.... ale rok 2010 prinesie Ti miminko!

cisielko
autor
21. dec 2009

Asi áno...pozrie či náhodou niečo neuvidí, čo neuvidí, ved normálne nič nevidno..asi chce ozrieť či mi nágňhodou nepraskla nejaká cysta lebo kto vie..ale aj ja som rada, aspoň budem vedieť čo bude somňou dalej... oddychujem mužík mi pomáha, strašne ho zato ľúbim..a teším sa na stredu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre