Odstránili Vám polyp pred mimotelovým oplodnením?
24. sep 2011
Chcem sa Vás opýtať, či Vás pred IVF-kom poslali na hysteroskopiu kvôli polypom a ako dlho ste po tomto zákroku čakali na stimuláciu. Ďakujem za každú odpoveď
Chcem sa Vás opýtať, či Vás pred IVF-kom poslali na hysteroskopiu kvôli polypom a ako dlho ste po tomto zákroku čakali na stimuláciu. Ďakujem za každú odpoveď
ahoj, viem, že ti dám inú odpoveď akú čakáš, ale aspoň ti niečo popíšem..... pri preventívke mi zistili polyp na maternici - vo februári mi ho odstránili, spravili kyretáž.. Dovtedy sme sa nesnažili splodiť bábo a tak po zákroku, keď sa všetko zahojilo.... lekár mi predpísal kyselinu listovú a v auguste sme sa začali snažiť o bábo.... je september a som tehotná