Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Oplodnenie s darovanými vajíčkami v Heliose Martin 2015

ciglianova
8. sep 2015

Ahojte nájde sa tu baba ktorá absolvovala celý proces v Martine.Mam za sebou prvý neúspešný ET.Pripravujem sa na KET.Samozrejme su vítané rady a poznatky aj z iných centier.Mam pocit,že som tu na koníkovi sama:( Prosím nepotrebujem komentare ake je to nemoralne a pod.Vopred sa teším na konverzácie 😉

zojaaa
8. sep 2015

Ahoj, skusenost mam z brna z repromedy....nam vysiel hned prvy et z darovanych vajicok a teraz cakam na vysledok po druhom ket....pred mesiacom som bola na ket - ale negativny....vcera som mala vklad 2.ket....

A podla mna je nas tu viac ...len asi sa baby boja otvorene o tom hovorit, ako keby to bola hanba ci co....

ciglianova
autor
8. sep 2015

@zojaaa ahoj 🙂 to je super že sa vam zadarilo.ake lieky berieš?ja estrimax a od 15 dc utrogestan.v piatok som vysadila lieky a cakam na mršku.este len dnes som začala farbiť.Moj muž si už robil nadeje že som tehu.až po chvíli vysvetlovania pochopil že to len tie lieky na potlačenie ms su ešte v tele.bojím sa dalšieho zlihania ako mu to poviem tie smutne očka 😒 mas pravdu niektore dievcata za asi naozaj hanbia lebo zatial ked som niečo hladala alebo sa pýtala mi odpísali len češky čo boli v darcovskom programe

zojaaa
9. sep 2015

@ciglianova
Ja som v nativnom cykle, vraj s tym maju lepsiu skusenost.... Sliznica mi rastie pekne sama..11 den som mala uz 10mm a tiez k tomu treba prirodzenu ovulaciu, tj dominantny folikul pred prasknutim....potom mi pichli ovitrelle ( nieco ako pregnyl) no a uz berem len utrogestan od 14 dna...

ciglianova
autor
11. sep 2015

@zojaaa jaj no to ja nemožem ja nemam vaječníky.ja mam na 14 den len 5mm a 17 deň okolo 7mm to je max.vraj to stačí.to trvalo rok kým mi takto narastla sliznica.nemala som takmer nič. 😒

Tu začni písať odpoveď...

Odošli