@zulietka7 ja som to vytvorila omylom 😀 lebo slm hľadala takúto skupinu nejakú 😀 ale áno idem na IVF a ideme s týmito dvoma metódami a dajú sa robiť súčasne 🙂
@zulietka7 mali sme obe a zbytocne sme zaplatili peniaze za obe, teraz ked chodime do ineho centra nechapali, preco nam dali obe vzhladom na nase vysledkom, samozrejme pozerali na peniaze…terajsie centrum podla nasich vysledkov zvolilo dokonca ICSI
Ahoj, bylo by fajn doplnit informace - jde o ivf, napiš, co potřebuješ poradit...ok?